Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

İşte Karşınızda 2021 Hyundai İ30 N

İşte Karşınızda 2021 Hyundai İ30 N

İşte Karşınızda 2021 Hyundai İ30 N

Eğlencenin yeni anahtarı makyajlı Hyundai İ30 N ile geldi.

Şanzımanı başta olmak üzere sürüş dinamiklerine etki edecek nitelikli güncellemeleri olan 2021 Hyundai i30 N, tüm merak edilen detayları ile karşımızda.

İlginizi Çekebilir: Yeni Hyundai Tucson Oldukça Gösterişli

Koreli üretici Hyundai‘nin kendi içinde gerçekleştirdiği yeni yapılanmanın kullanıcılarına hediye ettiği “N” otomobilleri, performans alanında markanın yeni bir meydan okuması idi. Veloster ve i30 modelleri sonrası Kona ile SUV dinamiklerine de yansıyan bu rozet için artık bir makyaj görme zamanı geldi.

Yeni Hyundai i30 N Resmi Olarak Tanıtıldı

Uzun süredir ipucu niteliğinde olan paylaşımlarla değerlendirme yapmaya başladığımız Yeni Hyundai i30 N, bugün resmi olarak gelen paylaşımlarla bütün örtülerini kaldırdı. Sürüş dinamiklerine etki edecek altyapı revizyonlarını beraberinde getiren makyaj çalışması, elektronik destek asistanları konusunda da oldukça zengin.

2021 Hyundai i30 N Teknik Özellikleri

Makyaj operasyonu geçiren Hyundai i30 N modelinin kaputunun altında 2,0 lt’lik turbo benzinli üniteyi görmeye devam edeceğiz. 6 ileri manuel şanzımanın yanında departman tarafından revize edilen 8 ileri çift kavramalı şanzıman da listede kullanıcıları bekliyor olacak.

Otomobilin güç oranları da şanzıman seçeneğine göre değişiklik göstermekte. Manuel vites seçeneğinde 250 beygir güç ve 353 Nm tork değerleri ile gelen otomobilin performans paketi ve otomatik şanzımanla kombinesi ortaya 280 beygir güç ve 392 Nm maksimum tork değerlerini çıkarıyor.

Hyundai cephesi yapılan bu revizyonlar ile beraber aracın 0’dan 100 km/s’e  çıkışında 0,2 saniyelik iyileşme görüldüğü de kaydediliyor. Burada paylaşılan son rakam ise 5,9 saniye.

Yeni Hyundai İ30 N Performans Alanında Oldukça Etkili

Performansa direkt olarak etki ettiği için markanın “N DCT” olarak adlandırdığı şanzımana biraz daha yakından ilgi göstermesi şart. Bu şanzıman ile beraber “N Power Shift, N Grin Shift, ve N Track Sense Shift” gibi geçil fonksiyonları otomobil severleri bekliyor.

Burada tork değerinin iletimi ve geçiş tepkisi % 20 oranına kadar daha iyi karakter ortaya koyduğunu görmekteyiz. Dış tasarımda ışıklandırma grubu, LED gündüz farları ve tampon gibi alanlarda küçük değişimleri beraberinde getirecek olan yeni i30 N, 2021 yılının ilk çeyreğinden itibaren Avrupa otomotiv pazarı için erişilebilir olacak.

2021 Hyundai İ30 N modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Hyundai 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Hyundai modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Hyundai Santa Cruz, Tucson ile Aynı Platformda Yükselecek

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle