Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Hyundai i30 N Makyaj Operasyonu Geçirdi

Hyundai i30 N Makyaj Operasyonu Geçirdi

Hyundai i30 N Makyaj Operasyonu Geçirdi

Koreli üretici Hyundai'nin kompakt sınıfta yer alan aracı i30, N Performance ismi ile en yüksek performans özelliğine sahip. Hyundai i30 N ismiyle tanınan bu otomobil, makyajı operasyonuyla güncellendi.

İlginizi Çekebilir: Yeni Hyundai Tucson Oldukça Gösterişli

Motorsporlarının Temsilcisi Hyundai i30 N

Hyundai’nin motorsporları departmanında yer alan N performansı, ilk modeli olan i30 N modelinin güncelledi. İlk kez 2017’de piyasaya çıkan araç 25 binden fazla sattı. Önceki halefinde olduğu gibi Yeni i30 N, hem fastback hem de hatchback gövde seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Yeni Hyundai i30 N’de Yepyeni Özellikler

Makyaj operasyonu ile yeni Hyundai İ30 N‘in ön tamponuna N logosu yerleştirilmiş. Markanın yeni jenerasyon tasarımlarında karşımıza çokça çıkan V şekilli gündüz farları, yenilenen i30 N'in en önemli değişiklikleri arasında. Aerodinamik marşpiyeler, plastik gövde parçaları, normal bir 19 inç janttan 14.4 kg daha hafif 19 inç N jantlar, arka tampon difüzörü, tavan spoyleri ve kırmızı N fren kaliperleri yere basma kuvvetini ve yol tutuşunu arttırırken aynı zamanda da otomobilin dış tasarımındaki en önemli detaylar olarak dikkat çekmekte.

Kabin içinde ise analog göstergeler dikkatlerden kaçmazken, motor yağı sıcaklığına göre değişebilen aktif LED paneli ve yine sürücüye vites değiştirmesi için en iyi zamanı söyleyen LED ışık barı gibi özellikler var.

Yeni Hyundai i30 N, ilk defa hafif ve yüksek performanslı N koltuk seçenekleri var. Bu monoform spor koltuklar, standart koltuklardan daha hafif. Oldukça belirgin bel ve yan destekleri ile iyi bir yanal destek sunarken aynı zamanda da birinci sınıf deri ve Alcantara malzemelerden üretilmiş.

Yeni Hyundai i30 N Teknik Özellikleri

Makyajlanan Hyundai İ30 N’nin kaputunun altında ise 2,0 lt’lik 280 g güç ve 392 Nm tork üreten, turbo beslemeli motor ünitesi var. Bu motorun ayıca 250 bg güç üreten bir diğer seçeneği de yer alıyor. Pasif ve aktif güvenlik donanım özelliklerinin yanı sıra, tork ve turbo basıncı gibi anlık sürüş değerlerini ortaya yerleştirilen ekrandan kolayca izleyebiliyoruz. Üç ayrı sürüşü modunu ve egzoz sesini değiştiren sürücüler ayrıca kablosuz şarj sistemi, Android Auto ve Apple Car Play gibi özellikler ile de multimedya keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Makyaj operasyonu geçiren Hyundai İ30 N ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Hyundai 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Hyundai modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Hyundai Tucson Benzinli Motor Seçenekleri İle Geldi

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle