Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni 2020 Honda Jazz Modelinden İlk Görüntüler

Yeni 2020 Honda Jazz Modelinden İlk Görüntüler

Yeni 2020 Honda Jazz Modelinden İlk Görüntüler

Dördüncü jenerasyon Honda Jazz modelinin gelecek hafta tanıtılması gerekiyor.

 

İlginizi Çekebilir: 2020 Honda Civic Si Modeli Yenilendi

 

Süper mini segmentindeki rekabet bu yıl tanıtılan yeni Peugeot 208, Toyota Yaris, Renault Clio ve Opel Corsa modellerinin gelişi ile iyice kızıştı. Japon otomobil üreticisi Honda markası da 23 Ekim’de Japonya’da düzenlenecek Tokyo Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Honda Jazz modeliyle yarışa girmeye hazırlanmakta. Japon otomobil üreticisi, tanıtım öncesi yarı kompakt hb modelinin profilini gösteren bir teaser paylaştı.

 

Gölgeli fotoğrafa baktığımızda tasarım anlamında mevcut modele göre bir değişiklik yok gibi görünüyor olsa da daha önce test edilirken yakalanan prototipler, yeni Honda Jazz’ın ufak stil değişiklikleri ile geleceğini gösteriyor idi. Şuan piyasadaki modele göre daha yuvarlak hatlara sahip olacak bu otomobil, aynı zamanda çok daha büyük ve yeniden tasarlanmış LED ön farlara ev sahipliği yapıyor olacak. Mevcut modelde arka sütunun üst bölümünde yer alan dikey farların yerini, bagaj kapağına kadar uzanan yatay farlar sahip olacak.

 


Honda, dördüncü nesil olacak Jazz modeli ile ilgili bilgi vermekten kaçınıyor olsa da, modelin hibrit bir ünite ile geleceğinin bir kez daha vurguladı. Japon üretici yeni Jazz modelinin “merkezine yolcuyu alarak tekrar tasarlandığını” ve “konfor ve keyif gözetilerek geliştirildiğini” belirtiyor.

 

İlginizi Çekebilir: Makyajlanan Yeni Honda Civic 14 Eylül’de Satışta Olacak

 

Honda modelleri ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için sifiraracal.com internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement