Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Ford B-Max

-

Ford B-Max Renkleri

Aytozu Gri
Balköpüğü
Buz Beyazı
Deniz Mavisi
İnci Siyahı
Spor Kırmızı
Tektonik Gri

2012 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Ford B-Max Resimleri

Ford B-Max Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Ford B-Max Versiyonları

Ford B-Max Yorumları

Ford B-Max Misafir 6.05.2024
Mükemmel araç aileler için tasarlanmış çok kullanışlı Euro NCAP güvenlik testinden 5 yıldız almış fiyat performans aracı.
(0)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 2.02.2024
Halen kullanıyorum. Gayet ekonomik konforlu rutin bakımlarını yap sanayiyi unut. Sonuçta guvenlik testinden 5 yıldızı var .
(0)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 30.01.2024
Ford b Max harika araç 25 km 1 litre yakıyor içi geniş aile aracı tavsiye ederim
(1)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 15.09.2023
Bence çok güzel konforlu sağlam yakıtı düşük malzeme kalitesi oldukça iyi geniş iç hacimli ve oldukça seri bir araçtır tam aile aracıdır. Ayrıca sağlamlık konusunda çarpışma testinden tam puan almış bir araçtır. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM ÖZELLİK OLARAK DOLU BİR ARAÇTIR
(0)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 15.09.2023
Bence çok güzel konforlu sağlam yakıtı düşük malzeme kalitesi oldukça iyi geniş iç hacimli ve oldukça seri bir araçtır tam aile aracıdır. Ayrıca sağlamlık konusunda çarpışma testinden tam puan almış bir araçtır. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM ÖZELLİK OLARAK DOLU BİR ARAÇTIR
(0)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 25.12.2022
Ben yedek parça sorunu yaşıyorum ilgilenen lütfen destek olsun
(0)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 7.09.2017
araç çok güzel ve sağlam. Ford kalitesi tabi ki. tek kusuru çok düşük olması,
(2)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 24.05.2017
Hiç görmedim bu arabayı yollarda
(2)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 2.05.2017
Bence artık dokunmatik radyolar olması lazım tuşlu radyolar bana göre bitti
(2)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 12.04.2017
Radyosunun sony olaması dikkatimi çekmedi değil
(0)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 17.02.2017
araç çok güzel ve sağlam
(6)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 17.02.2017
Şehir içi kullanımı için düşünülmüş ve iç mekanda bir çok fonksiyonel çözüm getiren donanımlara sahip
(6)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 13.02.2017
Ford markası kalitesini her zaman ki gibi ortaya koyuyor tek kusuru aracın biraz alçakta kalması.
(2)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 11.01.2017
Aracın tasarımı, sağlamlığı çok iyi Ford kalitesi diye buna derim
(3)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 11.01.2017
Yakıt tüketimi bence gayet iyi
(14)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
ustam bunların tutulan ozellıkte olanları hangılerı acaba ben hıc gormedım bunlardan

Ford B-Max Misafir 12.12.2016
motor hacmine göre yakıt tüketimi gayet güzel bence,tercih sebepleri arasında gösterilebilir
(2)
Cevap Yaz

Ford B-Max Misafir 10.12.2016
Bence harika bir araba tasarımıda çok güzel yakıt kullanışıda az bence çok ideal bir araç aileler için.
(4)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Ford B-Max için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Ford B-Max Hakkında Genel Bilgiler

B-MAX sıra dışı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor...
Güvenlikten en ufak bir ödün vermeden B sütununu ön ve arka kapıların içerisine entegre eden EuroNCAP’ten 5 yıldızlı gövde tasarımına sahip mini MPV segmentindeki B-MAX araç kullanımında rahatlık ve esnekliğe yeni bir boyut getirdi.. 

1.5 metrelik kapı açıklığı
Eşsiz tasarımı ile sağlanan 1.5 metrelik kapı açıklığı yanında segmentinde ilk kez sunulan teknolojik özellikleri ileB-MAX sürüş konforunu en üst düzeye çıkartarak yolculukların çok daha keyifli geçmesini sağlıyor.

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi
Ford B-MAX, bulunduğu segmentte 2011 yılında EuroNCAP ödülünü kazanmış olan Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi'ni sunan ilk araç olma özelliğine sahip. 

SYNC 
B-MAX’te öne çıkan teknolojik özelliklerden bir diğeri ise mevcut sistemlere nazaran çok daha basitleştirilmiş sesli komutlar ile müzik sistemini ve telefonunuzu kumanda etmenizi sağlayan ve bunun yanında cep telefonunuza gelen mesajları size Türkçe sesli okuyarak ise araç içi etkileşimi arttıran Ford'un yeni kullanıcı arabirimi SYNC’tir. Üstelik 2014 Nisan ayından itibaren sunulmaya başlanan Applink özelliğiyle SYNC, akıllı telefonunuzdaki sistem ile uyumlu uygulamalara sesli komutlarla bağlanabilmenizi sağlıyor.
 
B-MAX'ın sunduğu eşsiz tasarım özellikleri, üstün sürüş deneyimi, güvenlik ve emniyet, teknik özellikler vedonanım özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
 
Ford B-MAX'e en uygun indirim, kredi ve faiz imkanlarıyla sahip olmak için güncel satış kampanyamıza göz atın!
Ford B-MAX sahibiyseniz, satış sonrası hizmetler için bağlantılara tıklayarak Ford B-MAX yedek parça ve Ford B-MAX servis bilgilerini öğrenin. İhtiyaç duymanız halinde servis randevusu formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Ford yetkili servislerinde yüksek teknolojiyle, eğitimli personel tarafından, Ford orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılan ekonomik servis hizmeti Ford Motorcraft hakkında bilgi alın.

Araca Giriş & Çıkışı Kolaylaştıran Giriş Sistemi
B-MAX, giriş ve çıkışı kolaylaştıran eşsiz gövde ve kapı tasarımı ile sınıfında lider kapı açıklığı sunmasını sağlıyor. Olağanüstü esnek ve benzersiz özelliklere sahip iç hacmi ile B-

MAX sınıfındaki diğer araçlardan kesinlikle ayrılıyor
B-MAX, benzersiz bir gövde tasarımına sahip. Alışılagelmiş gövde tasarımında kapılar açıkken görünen, aracın ön ve arka bölümlerini ayıran orta sütunların (B-sütunu) B-MAX’te zekice bir tasarımla kapıların içine yerleştirilmiş olduğunu farkedeceksiniz. B sütunlarını kapı içlerine entegre ederek tüm engelleri ortadan kaldıran B-MAX sayesinde araç içerisine giriş çıkış ya da yükleme boşaltma yapmak çok rahat! 
 
B-MAX'ın eşsiz dış tasarımını inceleyerek, Ford B-MAX gövde yapısı, boyutlar ve uzunluk hakkında daha fazlasını görmek için, aşağıdaki resim ve videolara tıklayın
B-MAX'ın iç tasarımında kullanılan kaliteli malzemeler, uyumlu renkler ve krom detaylar kesinlikle şık ve ferah bir iç hacim sunuyor. Boydan boya uzanan ve kabinin doğal ışıkla aydınlanmasını sağlayan panoramik cam tavan, sürücü ve yolcular için seçkin bir ortam yaratıyor. 
Daha fazla rahatlık için, tam olarak katlanan arka ve ön yolcu koltukları sayesinde iç mekanda 2,35 metreye varan uzunlukta benzersiz bir yük alanı sağlanıyor. 

 Şehirde araç kullanmak artık çok daha keyifli...
Bu boyuttaki bir araçta bulmayı beklemeyeceğiniz gelişmiş sürüş teknolojileri ve pek çok başka özelliğiyle B-MAX kent trafiğinde kesinlikle daha kolay ve daha zevkli bir sürüş imkanı sunuyor. Tüm bu özelliklerinin benzersiz kapı sistemiyle birleşmesiyle de B-MAX kullanıcılarının tüm taleplerini kolaylıkla karşılıyor.
Sürüşe yardımcı olmak adına B-MAX sınıfında lider pek çok teknolojik sistemle donatılmıştır.

Sizin yerinize fren yapan B-MAX düşük hızlarda çarpışmayı engeller
Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, 30 km’nin altındaki hızlarda seyrederken, olası bir kazanın hafifletilmesine ya da önlenmesine yardımcı olur. Önünüzdeki aracın beklenmedik bir anda yavaşladığını ya da durduğunu saptadığında gelişmiş sistem otomatik olarak fren uygular.

Yokuşta kalkış esnasında kesinlikle daha fazla kontrol
Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını önler. Sistem, kalkışta ekstra olarak 2,5 saniye süreyle fren gücü uygular ve bu sayede, ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Yokuş Kalkış Destek Sistemi, aracınızı kaygan yüzeylerde durdurmak ve kaldırmak istediğinizde de size yardımcı olan oldukça yararlı bir özelliktir.
Arka Görüş Kamerası ile park etmek çok rahat
Bariyerler, alçak duvarlar, oynayan çocuklar... Geri vitesi seçtiğiniz anda devreye giren Arka Görüş Kamerası, aracınızın arkasında duran her nesneyi, gösterge paneline yerleştirilmiş monitörün renkli ekranında gösterir. Gözünüzden kaçması mümkün olanları göstermenin yanı sıra, sanal çizgilerle sizi yönlendirir, en dar alanlara bile zahmetsiz park etmenizi sağlar.

Maksimum kavrama gücüyle daha fazla hâkimiyet
Yeni Ford B-Max'te bulunan bir diğer öncü teknoloji ise üst segment araçlarda sunulan Dinamik Tork Kontrol sistemi. Bu sistem ön tekerlekler arasında motor gücü dağılımını sürekli olarak dengeleyerek aracın sürüş ve yol koşullarına maksimum uyum sağlamasına ve bu şekilde daha sportif olarak kullanılmasına imkan veriyor. Üstün ve gelişmiş bir teknoloji olan Dinamik Tork Kontrol Sistemi, B-MAX’te standart bir özellik olarak sunulmaktadır.

Daha az enerji harcayan elektrik destekli direksiyon
B-MAX'te koşullara otomatik olarak uyum sağlayan Elektrik Destek Direksiyon Sistemi (EPAS) bulunur. Sistem, düşük hızlarda özellikle şehir içi trafiğinde seyrederken ya da park ederken, direksiyona ekstra destek vererek eforu azaltır ve bu sayede daha fazla manevra yeteneği sağlayarak dönüşleri kolaylaştırır. Daha yüksek hızlarda ise (örneğin otoyolda) direksiyonu sertleştirerek daha fazla hâkimiyet ve güven sağlar. Yenilikçi EPAS sistemi yalnız gerektiğinde etkinleşir, bu sayede daha az enerji kullanır ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlar.

Hız Kontrol sistemi uzun yolculuklarda daha fazla rahatlık sağlıyor
Otoyolda seyrediyorsanız, direksiyon üzerinde bulunan tuşları kullanarak B-MAX’inizin hızını sabitleyebilirsiniz. Sistem, belirlediğiniz hızı korur; bu sayede ayağınızı gaz pedalında tutmanıza gerek kalmaz. Hızınızı artırmak ya da azaltmak isterseniz de, yine direksiyon üzerindeki tuşları kullanmanız yeterlidir. Hız Kontrol Sistemi B-MAX’te standart olarak sunulmaktadır.

Ford Kolay Giriş Sistemi ile Rakipsiz Erişim
Ön ve kayar arka kapılar açıldığında oluşan 1.5m.'lik engelsiz kapı açıklığı,araca girişi ve araçtan inmeyi kolaylaştırır. B-Sütununun akıllıca bir tasarımla ön ve arka kapılara entegre edilmesi, Yeni B-MAX'in eşsiz özelliklerinden biridir.

Daha sessiz yolculuklar
Size ve yolcularınıza daha huzur verici yolculuklar sunmak amacıyla 
B-MAX’te motor, yol ve rüzgârın ses ve titreşimini azaltan çeşitli önlemler geliştirildi. Özellikle, araca giriş kolaylığı sağlayan kolay giriş sisteminde, rüzgârın sesini önleyen gelişmiş bir kapı yalıtım sistemi kullanıldı.

Yüksek oturma pozisyonuyla çok daha iyi görüş
B-MAX'ın yükseğe konumlanmış sürücü koltuğunda önünüzdeki trafiği daha net ve rahat izlersiniz. Bu sayede, en kalabalık yollarda bile direksiyon başında kendinizi daha güvenli hissedersiniz.

Daha aydınlık ve ferah bir iç ortam sağlayan Panoramik Cam Tavan
B-MAX'in, doğal ışığın kabine girmesini sağlayan Panoramik Cam Tavanı, iç hacimde daha fazla ferahlık sağlar. Ayrıca yolcularınıza, gökyüzü ve çevredeki manzaranın keyfini yaşatan, geniş bir bakış açısı sunar. Tavanın güneş ışınlarını yansıtan kaplaması aşırı sıcaklığı da önler. Güneş ışınlarını tamamen kesmek isterseniz, kabine entegre edilmiş perdeyi kullanabilirsiniz.

Rahat ettiğiniz sıcaklığı ayarlayın
Otomatik Klima (EATC) ile istediğiniz kabin sıcaklığını tam olarak belirlersiniz ve gelişmiş iklimlendirme özelliklerine sahip sistem belirlediğiniz sıcaklığı korur.

Keyfinize uygun ambiyans aydınlatması
Ortam aydınlatması, hava karardıktan sonra kabin içinde hafif ve zarif bir kırmızı ışık kullanılmasını sağlar. Aydınlatma, baş üstü konsolu, orta konsol ve ayak bölgesinden sağlanır.
B-MAX’i segmentinin en yaratıcı aracı yapan ve araca kolay giriş imkanı sağlayan kapı tasarımı ile birlikte B-MAX’te hayatı kolaylaştıran ve fark yaratan o kadar çok başka özellik var ki...

Kolay Giriş Sistemi ile araç içerisine benzersiz erişim
B-MAX'in giriş kolaylığı sağlayan kapı sistemi, dar yerlerde araca giriş ve çıkışı oldukça kolaylaştırıyor. Aracın ön ve arka bölümlerini ayıran orta sütununu (B-sütunu) akıllıca bir tasarımla kapıların içine yerleştiren gövde tasarımı ile birlikte sunulan arka kayar kapılar sayesinde hiçbir engelin bulunmadığı, 1,5 metrelik olağanüstü geniş bir kapı açıklığı sunuluyor.

Üstün ses kalitesine sahip Sony Müzik Sistemiyle müzik dinlemenin keyfine varın
Günümüzün en ileri teknolojisiyle çalışan müzik sistemi, sesi CD kalitesinde mükemmel bir tınıya dönüştürüyor ve size sürüş esnasında müziğin keyfine varmanızı sağlıyor.
Yeni Ford SYNC. Elleri serbest bırakan gelişmiş teknoloji
Ford SYNC’in sunduğu sesli kontrol özelliği sayesinde vereceğiniz basit sesli komutlarla çalan müziği yönetir, telefonla arama yapar, gelen aramaları yanıtlarsınız. Bu sayede, ellerinizi direksiyon simidinden, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz. SYNC sistemi, cep telefonunuza gelen yazılı mesajları da size sesli olarak okur. Üstelik 2014 Nisan ayından itibaren sunulmaya başlanan Applink özelliğiyle SYNC, akıllı telefonunuzdaki sistem ile uyumlu uygulamalara sesli komutlarla bağlanabilmenizi sağlıyor.
SYNC, müzik aktarmaya yardımcı olur, parçaları tanır, müzik arşivinize ulaşmanızı sağlar
Bir USB ya da MP3 aygıtından müzik çalmanızı, hatta Bluetooth uyumlu cep telefonunuzdan müzik aktarmanızı sağlayan gelişmiş SYNC sistemi bununla birlikte çalan parçayı ya da sanatçısını da tanı

Yeni SYNC fonksiyonlarını sisteminize ekleyin
SYNC güncellemelerini, piyasaya çıktıkça indirerek sistemi sürekli güncelleyebilirsiniz. Örneğin, SYNC ile birlikte sunulacak olan Acil Durum Yardımı (Emergency Assistance) özelliği çok yakın bir tarihte devreye alınacak. Bu, bir çarpışma yaşandığını saptadığı zaman cep telefonunuzu kullanarak acil yardım servisini otomatik olarak arayan bir özelliktir. Acil Durum Yardımı (Emergency Assistance), 2012 Global Mobile 'Otomotiv, Ulaştırma ya da Yardımcı Servislerde En İyi Mobil İnovasyon’ ödülünü kazanmıştır. 
Ayrıca, sesli komutlarla Android, BlackBerry ve iPhone uygulamalarına erişiminizi ve kumanda etmenizi sağlayan AppLink de çıkmak üzere.

Kullanıma göre yapılandırılabilen koltuk sistemi
Arka koltukları katlayarak geniş bir yük alanı oluşturulabiliyorsunuz -üstelik tek elle. Yapmanız gereken yalnızca arka koltuğun arkasındaki kolu çekip, iki bölümü ayrı ayrı (60/40 oranında) indirmek. Ayrıca, B-MAX'e özgü bir özellikle, ön yolcu koltuğu da katlanabilir. Bu özellik, 2,35 metreye varan yüklerin taşınabileceği, mümkün olan en uzun alanı sağlar.

Bagaj tabanını yükünüze göre ayarlayın
B-MAX'ın iki şekilde kullanılabilen Ayarlanabilir Yük Zemini Döşemesi, yüksek eşyanız için derin bagaj hacmi yaratacak şekilde alçakta ya da kabin tabanıyla hizalı (122 mm daha yüksektir) yerleştirilebiliyor. 
İkinci konumda kullanıldığında, düz bir yük alanı ile altında kırılgan ya da değerli eşyaları korumak ya da gözlerden saklamak amacıyla yerleştirilebileceği ek bir alan elde ediliyor. Taban, yüksek konumdayken bile 300 kg'lık yükü taşıyabiliyor.

Gerektiğinde otomatik olarak yanan farlar
Bazen, havanın karardığının fark edilememesi mümkündür. B-MAX'te bulunan sensörler, ışıktaki azalmayı algılar ve otomatik sistemle çalışan farları devreye sokup, günbatımında daha rahat ve güvenli sürüş sağlar. Farlar, aracınız tünele girdiği zaman da otomatik olarak yanar.

Kontrolü elinizde tutmanızı sağlayan yenilikçi orta konsol
B-MAX'in çok fonksiyonlu orta konsolu, aracın birçok sistemini tek bir merkezden yönetmenizi sağlar. Tüm fonksiyonlar ekranda anlaşılır biçimde gösterilir; bu fonksiyonların birçoğuna direksiyon simidi üzerindeki kumandalardan da ulaşmak mümkündür.

QuickClear ısıtmalı ön cam, temizleme zahmetini ortadan kaldırıyor
Düğmeye basın, gözle görülmeyen ısıtma öğeleri camdaki buzu sizin yerinize temizlesin.

Otomatik olarak yağmurun şiddetine uyum sağlayan silecekler
Altı farklı hassasiyet düzeyinde çalışan yağmur sensörlü silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşullarının gerektirdiği şekilde hızını ayarlar.

B-MAX kapınıza kadar yolunuzu aydınlatır
Evinize hava karardıktan sonra dönerseniz, soldaki selektör kolunu çekip bırakın, B-MAX'in Ev Güvenliği aydınlatma sistemi, farları bir süre daha açık tutarak, giriş kapınıza kadar yolunuzu aydınlatacaktır. Böylece, karanlıkta fark edilmeyen engellere takılmanız söz konusu olmayacaktır.

EuroNCAP’ten 5 yıldız
Eşsiz gövde tasarımı yanında sunduğu üstün teknolojik özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken B-MAX, kendi segmentinde en yüksek puan ile EuroNCAP testlerinden 5 yıldız alarak ne kadar güvenli bir araç olduğunu kanıtladı. Alışılmışın dışında tasarıma sahip güçlendirilmiş ön ve arka kapılarıyla güvenlikten hiçbir ödün vermeyen B-MAX, gövdesinde %50’yi aşan oranda yüksek dayanıma sahip çelik malzemenin kullanılması sayesinde EuroNCAP testlerinde sürücü ve ön yolcu koruma, yan bariyer çarpışma testi, çocuk koruma ve yaya koruma kategorilerinde maksimum puanlar elde etti.

EuroNCAP Advanced ödülü
Ayrıca B-MAX ile segmentinde ilk kez sunulan, düşük hızlarda öndeki araca çarpmanızı engelleyen Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ve hava yastıklarının açıldığı (diz hava yastığı hariç) kaza durumunda 112 acil yardım birimlerini arayan Ford SYNC - Acil Durum Yardımı özellikleri EuroNCAP’in ileri güvenlik testlerini başarı ile geçerek EuroNCAP

Advanced* ödülü aldı
Güvenli Sürüşe Teşvik Eden Ford MyKey®
MyKey, yetişkinleri daha güvenli sürüşe yönlendirirken genç sürücülerin de direksiyon başında maruz kalabileceği risklerin azaltılmasına olanak tanıyor. Sistem sayesinde araç yedek anahtarı gösterge ekranından son derece basit bir şekilde programlanmakta ve bu anahtar ile araç kullanıldığı müddetçe önceden tanımlanmış olan konfigürasyonların dışına çıkılamamaktadır. MyKey ile yapılan konfigürasyonlar arasında; hız limiti uyarısı (belirli bir hızı aşamama), ön koltuk emniyet kemerleri takılmadan müzik sisteminin sesinin açılamaması ya da yakıt ikaz lambasının daha önce yanmaya ayarlanması gibi özellikler yer alıyor. Aracını çeşitli nedenlerle başkasının kullanımına verme durumunda kalan sürücüler için gönül rahatlığı sunan eşsiz bir özellik olan MyKey, B-MAX’te tüm modellerde standart olarak sunuluyor.

Euro NCAP Advanced Ödülü, güvenliğiniz için
Acil Durum Yardımı özellikli Ford SYNC® ve Aktif Şehir İçi Güvenlik sistemleri ayrı ayrı Euro NCAP Advanced ödülünü kazandı: Ödül, Avrupa'nın lider bağımsız güvenlik kuruluşunca verilen en yüksek derecedir. Ödül, araçlarda sunulan sakınma, çarpışma ve çarpışma sonrası sistemler arasından ancak en gelişmiş özeliklere sahip teknolojilere verilmektedir. Güvenliğiniz için geliştirdiğimiz yeni özelliklerle toplam yedi Euro NCAP Advanced ödülü kazanmış olmamız, Ford'un tüm araçlarımızda güvenliğinize verdiği önemin göstergesidir.

Sizin yerinize fren yapan B-MAX düşük hızlarda çarpışmayı engeller
Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, 30 km’nin altındaki hızlarda seyrederken çarpışmanın hafifletilmesine ya da önlenmesine yardımcı olur. Sistem önünüzdeki aracın beklenmedik bir biçimde durduğunu saptadığında, otomatik olarak fren uygular.

Özel olarak güçlendirilmiş kaporta
Girişi kolaylaştıran kapı sisteminde ve eşsiz gövde tasarımında geleneksel orta sütunun (B sütunu) ortadan kaldırılmasını dengelemek amacıyla, aracın gövdesi başlıca bölgelerde özel biçimde güçlendirilmiştir. Bunun nedeni, B-MAX'te B sütununun kapıların içine yerleştirilmiş olmasıdır. B-MAX'in en yüksek güvenlik standartlarını karşıladığına emin olmak hedefiyle, Ford'un güvenlik mühendisleri ayrıca kendi çarpışma testlerini de geliştirmişlerdir

Saniyeden daha kısa sürede devreye giren koordineli güvenlik
B-MAX'te size ve yolcularınıza maksimum güvenliği sağlamak amacıyla bir dizi güvenlik sistemini bir araya getiren gelişmiş Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS) bulunur. 
Sağlam ve darbeyi sönümleyen kaportasının yanı sıra, bir çarpışma durumunda yaralanma olasılığını azaltmak için gelişmiş koltuk ve emniyet kemeri teknolojisi kullanılmıştır.

ESP her koşulda kontrolünüze yardımcı olur
Elektronik Denge Programı (ESP) aracınızın ilerleyişini sürekli olarak izler. Sistem, patinaj gibi durumlarda aracın seyir çizgisinden herhangi bir sapmayı algılar ve otomatik olarak aracın yoldaki konumunu düzeltir; aracı kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Teknoloji, acil koşullarda durma mesafelerinin azaltılmasına da yardımcı olur

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler
Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtımı sistemi (EBD) bir arada çalışarak, daha kontrollü fren yapılmasını sağlar

Her açıdan koruyan hava yastıkları
Sürücü ve yolcu için ön hava yastıklarına ek olarak, göğüs kafesi koruyucu yan hava yastıkları ile baş koruyucu perde hava yastıkları bulunur. Sürücünün dizlerini koruyan bir hava yastığı da vardır

Acil fren yapılması durumunda EBA daha fazla güç sağlar
Acil Durum Fren Desteği (EBA), acil bir durumda B-MAX'in maksimum fren etkisine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, sizin frene uyguladığınız gücü algılar, gerekiyorsa otomatik olarak artırır.

Gözlerinizin kamaşmasını önleyen dikiz aynası
Arkadan gelen diğer araçların farlarının gözlerinizi sürekli olarak kamaştırması gece sürüşlerinde konforu ve sürüş güvenliğini olumsuz etkileyen önemli bir faktördür. Yenilikçi bir teknolojiyle geliştirilen otomatik kararan iç dikiz aynası, arkadan gelen aracın farlarının ortaya çıkardığı parlamayı saptar ve otomatik olarak karartılmış moda geçererek konfor ve güvenliği en üst düzeye taşır

Daha güvenli gece sürüşü için daha parlak farlar
Daha parlak, yoğun ve uzun huzmeli aydınlatma özelliklerine sahip Halojen Projektör Farlar görmenizi (ve görülmenizi) kolaylaştırarak daha güvenli bir sürüş sağlar. Yollarda daha fazla fark edilmenizi sağlamak amacıyla Gündüz Yanan LED Lambalar, Halojen Projektör Farlarla birlikte sunulmakta

Lastik hava basıncının azaldığını bildiren sistem
Sürüş esnasında lastiklerden birinin basıncının azalması durumunda, Lastik Basınç Takip Sistemi (TPMS), araç panelinde bulunan gösterge vasıtasıyla sizi uyarır. Böylece, aracınızı güvenli bir şekilde durdurup, sorunu gidermenizi sağlar. Lastik Basınç Takip Sistemi standart olarak sunulmaktadır

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 25 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle