Yeni Ford Kuga Türkiye'de

Yeni Ford Kuga Türkiye'de

SUV model Ford Kuga modeline ilk etapta iki motor seçeneğine sahip olacak.

Ford’un Avrupa otomotiv pazarında en çok satan SUV modeli olan ve geçtiğimiz yıl yeni jenerasyonuna kavuşan Kuga ülkemize de ayak bastı. Markanın yeni tasarım dilini temsil eden otomobil, daha geniş iç hacmi ve yeni donanımları ile de tüm dikkatleri üzerine çekecek.

İlginizi Çekebilir: Ford Otosan “Vefa” Dedi

Sırasıyla Style, Titanium ve daha sportif karaktere sahip ST Line versiyonları olan yeni Ford Kuga ilk etapta iki adet motor seçeneği sunacak. Her ikisinde de 1,5 lt hacimli ve turbo beslemeye sahip olan bu ikilinin biri benzinli, diğeriyse dizel yakıt seçenekli. İlerleyen dönemlerde dört tekerlekten çekiş sistemi sunan 2 lt hacimli turbo dizel ve şarj edilebilir hibrit versiyonları da otomotiv pazarında yerini alacak.

Yeni Kuga, 150 mm ileri geri hareket edebilen kızaklı arka koltuk tasarımı ile sınıf lideri 2.sıra diz mesafesini ve esnek bagaj hacmi kullanımı imkanını da beraber sunuyor. Ferah ve geniş iç mekân özelliklerini; SYNC bilgi-eğlence sistemi, 8 inçlik renkli dokunmatik ekranı, kablosuz şarj özelliğiyle premium B&O ses sistemi ve farklı sürüş modlarıyla tasarımı değişen 12,3 inç büyüklüğünde Dijital Gösterge Paneli gibi gelişmiş konfor donanımları tamamlıyor.

Yeni Ford Kuga Euro NCAP Testinden 5 Yıldız Aldı

Euro NCAP tarafından da 5 Yıldız ile değerlendirilen 2020 Ford Kuga; Ford Dinamik LED Ön Far Sistemi, Dur & Kalk ve Trafik Levhası Tanıma Sistemi, Adaptif Hız Kontrol, Şerit Hizalama Asistanı, Göz Hizası Gösterge Paneli ve Yeni Aktif Park Asistanı gibi gelişmiş teknolojiler ile üstün güvenlik hizmeti sunuyor.

1,5 lt’lik hacimli EcoBoost motor 120 bg güç, 240 Nm tork üretmekte. Üç silindirli olan bu ünite tek silindir kapatabilme özelliğine de sahip. Benzinli Kuga sadece 6 ileri manuel şanzıman ile alınabiliyor. Hem manuel hem de 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle alınabilen 1,5 lt’lik EcoBlue dizel motor üintesi ise 120 bg güç, 300 Nm tork üretmektedir.

Yeni 2020 Ford Kuga, 269 bin 300 TL’den başlayan satış fiyatıyla Haziran ayından itibaren Ford Yetkili bayilerinde müşterilerini bekliyor olacak.

İlginizi Çekebilir: Otomotiv Devi Ford’tan Flaş ABD Kararı

Hemen sitemiz üzerinden yeni jenerasyon Ford Kuga modelinin tüm özelliklerini inceleyebilir, muadilleri ile karşılaştırma yapabilir ve Kuga sahibi olmak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Yeni Ford Kuga Türkiye'de İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı