Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Sıra Dışı Tasarım Arayanlara “Ford B-MAX 2016”

Sıra Dışı Tasarım Arayanlara “Ford B-MAX 2016”

Araba markaları için büyük önem taşıyan EuroNCAP değerlendirmesinden 5 yıldız alarak performansını taçlandıran Ford B-MAX toplam 1.5 metrelik kapı açıklığı ile rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. B-MAX araç satın almak isteyen kişiler için özenle tasarlanan araçta yapılan tüm dokunuşlar araç sahiplerine farkı yaşatmak adına tasarlanmış gibi hissettirirken özellikle de güvenlik özellikleri oldukça büyük bir fark yaratıyor.

Aynı zamanda kendi segmenti içerisinde ilk EuroNCAP 5 yıldız ödülünü alan araç olma unvanına sahip olan Ford B-MAX fiyatları ile de farklı seçenekler sunması sayesinde ilgi görüyor. Farklı donanım paketler ile satışa sunulan araçta aynı zamanda çok ekstra özellikler de opsiyonel olarak satışa sunuluyor ve bu sayede kullanmak istemediğiniz teknolojik özelliklere boşuna para verme zorunluluğunuz da ortadan kaldırılıyor.

Sesli komutları algılayan sistem sayesinde sürücünün yola hakimiyetini kesinlikle etkilemeden teknolojik özellikleri kullanması sağlanırken aynı zamanda akıllı cep telefonunuzu da sisteme dâhil etmenize olanak sağlanıyor. Bir başka merak edilen konu olan Ford B-MAX yakıt tüketimi performansı incelendiğinde ise aracın 100 km. yolu gitmek için 1.5 TDCi dizel motor seçeneğinde ortalama yakıt tüketimi performansında sadece 4 litre yakıta ihtiyaç duyduğu görülüyor. Akıcı vites geçişleri, yola tam hakimiyet sağlayan direksiyonu ve şık gösterge panelleri Ford B MAX tasarımının diğer öne çıkanları olarak kabul ediliyor

Ford B-MAX 2016 Fiyat Listesi (Benzinli)

Ford B-MAX 1.6L Ti-VCT 105PS (150 Nm) Euro 6 5 Kapı 6 İleri PowerShift Trend                                65.180 TL

Ford B-MAX 1.6L Ti-VCT 105PS (150 Nm) Euro 6 5 Kapı 6 İleri PowerShift Titanium           69.970 TL

Ford B-MAX 2016 Fiyat Listesi (Dizel)

Ford B-MAX 1.5L TDCi 95PS (215 Nm) Euro 6 5 Kapı 5 İleri Manuel Titanium                        81.475 TL

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement