Sıfıraraçal.com

Ford Transit Hibrit Modelleri Türkiye’de

Ford Transit Hibrit Modelleri Türkiye’de

Ford Transit Hibrit Modelleri Türkiye’de

Ford Transit modellerinde yüzde 23’e varan yakıt tasarrufu sağlayabiliyor.

Ford ticari ailesinin en sevilen üyeleri Ford Transit, ve Ford Transit Custom ve Ford Tourneo Custom sınıfının ilk ve tek hibrit modelleriyle % 23’ü bulan oranlarda yakıt tasarrufu avantajı vadediyor.

İlginizi Çekebilir: Ford Kuga Hep Yakışıklı

Ford Yeni EcoBlue Hibrit 185 Beygir Versiyonu Satışa Sunuldu

Ford’un Türkiye’de üretilen lider ticari modelleri Ford Transit Van Hibrit ve Ford Transit Custom Van Hibrit yeni 2,0 lt’lik EcoBlue Hibrit 170 beygir dizel motor ünitesiyle satışa sunulurken, Ford Tourneo Custom Hibrit ise daha yüksek performans ve daha yüksek çekiş gücüne sahip EcoBlue Hibrit 185 beygir versiyonla kullanıcılarını bekliyor.

Ford Ticari Modellerinde Yenilikçi Hibrit Teknolojisi

Ford ticari modellerinde sunduğu yenilikçi Hibrit teknolojisinde, verimli, güçlü ve gelişmiş 2,0 lt’lik EcoBlue dizel motora destek olan, ikincil bir güç kaynağı, 48 voltluk lityum iyon bir batarya yer alıyor. Bu batarya tek başına aracı harekete geçirmiyor, dizel motoru destekleyerek, yakıt tüketiminin düşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca düşük hızlarda sağlamış olduğu gelişmiş tork tepkisi sayesinde daha keyifli ve verimli bir sürüş deneyimi sağlıyor.

 

Ford EcoBlue Hibrit Kendi Kendini Şarj Edebiliyor

Ford EcoBlue Hibrit motorlar, şarj etmeye gerek duymadan, iki yöntem sayesinde kendiliğinden şarj olabiliyor. Rejeneratif Fren özelliği pil bataryasınnın, frenleme esnasında oluşan ve boşa giden enerjiyi kullanarak şarj edilmesini sağlarken, motora entegre olan jeneratör ile de mekanik enerji elektriğe çevrilerek batarya şarj edilebilmekte.

Ford Transit Van Hibrit %21’e Varan Yakıt Tassarrufu

Ford Transit Van Hibrit, 170 bg 2.0 lt’lik EcoBlue Hibrit dizel motoru ile şehir içi kullanımda % 21’e varan yakıt tasarrufu sunuyor. Şehir içi kullanımda 6.8 lt, şehir dışı 6.5 lt yakıt tüketimi verilerine sahip olan araç Trend donanım paketiyle satışa sunuluyor.

Ford Transit Custom Hibrit %17’ye Varan Yakıt Tassarrufu

2020 Uluslararası Yılın Ticari Aracı IVOTY ödüllü Ford Transit Custom Van Hibrit, sunulan 170 beygir 2,0 lt’lik EcoBlue dizel motor ünitesi hibrit versiyonlarıyla şehir içi kullanımda % 17’ye varan yakıt tasarrufu vadediyor. Araç, şehir içi kullanımda 6.2 lt, şehir dışı 6.1 lt yakıt tüketimi verilerine sahip.

Ford Tourneo Custom 185 Bg’lik Versiyonla Satışa Sunuluyor

Ford Tourneo Custom, 9 yolcu ve yük taşırken daha yüksek çekiş gücü ve daha yüksek performans için 170 bg versiyonun yanı sıra şimdi 415 Nm torka sahip yeni bir 185 bg’lik hibrit versiyon seçeneğiyle de sunuluyor. 185 bg gücündeki 2.0 lt’lik EcoBlue motorlu Hibrit Tourneo Custom, şehir içi kullanımda % 23’e varan yakıt tasarrufu sunuyor. Şehir içi kullanımda 5.9 lt, şehir dışı 5.4 lt yakıt tüketimi verilerine sahip olan araç Euro NCAP testinden 5 yıldız aldı.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Filtre Sistemiyle Ford Kullanıcılarını Virüsten Koruyor

Yeni Ford Transit Custom Van Hibrit 198 bin 100 TL’den, Yeni Ford Transit Van Hibrit 208 bin 300 TL’den, ve Ford Tourneo Custom Hibrit ise 302 bin 300 TL'den başlayan fiyatlarla Ford Yetkili bayilerinde sizleri bekliyor. Hadi hemen sitemiz üzerinden güncel Ford 2020 fiyat listesini inceleyebilir sana özel fiyat teklifleri için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Ford Transit Hibrit Modelleri Türkiye’de İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle