Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Elektrikli Ford Mustang Mach-E İçin Ön Siparişler Alındı

Elektrikli Ford Mustang Mach-E İçin Ön Siparişler Alındı

Elektrikli Ford Mustang Mach-E İçin Ön Siparişler Alındı

Ford’un en çok merak edilen SUV tabanına sahip elektrikli Ford Mustang Mach-E modeline 2021’de sahip olabilirsiniz. Elektrikli Ford Mustang Mach-E modeline Amerika’lı otomobil kullanıcıları tarafından ön siparişler verilmeye başlandı.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Filtre Sistemiyle Ford Kullanıcılarını Virüsten Koruyor

Ford Mustang Mach-e 2021 Yılında Yollarda Olacak

Son zamanlarda elektrikli otomobillere rağbet artmaya devam ediyor. Elektrikli otomobil üretmeyen markalar bu pastadan pay almak için elektrikli otomobil üretmeye başladı. Amerikalı otomobil firması Ford markası da 2021’de elektrikli Mustang Mach-E modeli yollara çıkacak.

Elektrikli Araçlar İçin Zorunlu Şarj İstasyonları

Hükümetler çevreye daha az zarar verdiğinden dolayı elektrikli araç üreticilerini desteklemekte. Özellikle Alman hükümeti, elektrikli otomobillerin kullanımını daha da yaygınlaştırmak için akaryakıt istasyonlarına elektrikli şarj zorunluluğu getiriyor.

Böylece elektrikli otomobil kullanıcıları araçlarını rahatça şarj edebilecek. Ayrıca 40.000 euro’luk bir elektrikli otomobil satın alındığında bu fiyat üzerinden 9.000 euro’luk bir indirim olacak. Bu 9.000 euro’luk indirimin 6.000 euro’luk kısmı devlet tarafından 3.000 euro’luk kısmı ise üretici marka tarafından karşılanacak.

Ford Mustang Mach-E Modeli Amerika’da Satışa Sunuldu

Ford Mustang’in tabanının üzerine inşa edilen elektrikli ve SUV modeli olan yeni Mustang Mach-E Amerika otomotiv pazarında satışa sunuldu. Ön siparişlerin 2020 yılının sonunda teslim edilmesi düşünülüyor.

Yakın zamanda Avrupa otomotiv pazarına da girmeyi planlamakta. Yeni Ford Mustang Mach-E Select, Premium, California Route 1, First Edition ve GT gibi versiyonlarıyla birçok seçenek sunmaktadır.

Ford Mustang Mach-E 370 Km Menzil Sunacak

Ford Mustang Mach-E modeli tahmini olarak 370 km sürüş menzili sürüş sunacağı bekleniyor. Bu modelin en çok dikkat çeken diğer özelliği ise hızlı şarj menzili ve eller serbest sürüş özellikleri diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Ford Focus Hibrit Teknolojisine Kavuştu

Güncel Ford 2020 Fiyat Listesini İnceleyin

Ford Mustang Mach-E ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Ford 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Sadece Ford modelleri değil diğer tüm sıfır araç fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Eee hadi binlerce sıfır araba sifiraracal.com da seni bekliyor.

Elektrikli Ford Mustang Mach-E İçin Ön Siparişler Alındı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle