Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Fiat'ın Yeni Pick-up'ı Mobi, Yine Ağır Kamuflajla Görüntülendi

Fiat'ın Yeni Pick-up'ı Mobi, Yine Ağır Kamuflajla Görüntülendi

Fiat, bu araç konusunda pek ilerleme kaydedememiş gibi görünüyor.

Bundan tam 1 yıl öncesi casus kameralara, Fiat'ın Güney Amerika gibi bölgeleri hedef alarak geliştirmekte olduğu Mobi isimli küçük pick-up modelini ağır kamuflajla boy göstermişti. Aradan uzunca 1 yıl geçse de bugün bu araç yine ağır kamuflajıyla casus kameralara yakalandı.

 

İlginizi Çekebilir: Fiat Concept Centoventi, CES 2020'de Sergilendi

 

Küçük araç Fiat Mobi’nin kamuflaj miktarının hiç azalmamış olması da "Fiat acaba bu aracın geliştirme sürecinde hiç ilerleme kaydedemedi mi?" sorusunu sormaya itiyor. Zira yapılan açıklamalara göre aracın 2020 yılının ilk aylarında tanıtılması bekleniyordu.Tabii bir başka olasılık daha var. İtalyan otomotiv üreticisi Fiat, bu pick-up aracını geliştirme sürecinde ilerleme kaydetmiş ancak prototipin görünüşünü değiştirmek için uğraşmamış da olabilir. Yeni Fiat Mobi modelinin diğer detayları hakkında konuşacak olursak da aracın Fiat Fiorino modeliyel aynı platform üzerine inşa edildiği ve 1.3 lt’lik turbo şarjlı ünite ile 1.4 lt’lik atmosferik motor seçeneklerine sahip olacağını biliyoruz. Her iki motor olarak geleceği belirtilenler arasında.

İlk başta da belirttiğimiz gibi Fiat Mobi'nin Güney Amerika ülkeleri olan Arjantin, Brezilya, Meksika vb. gibi yerleri hedef alarak geliştirildiğini hatırlatalım. Yani aracın Güney Amerika ülkeleri dışına, örneğin Avrupa gibi çıkma ihtimali oldukça düşük görünüyor.

 

İlginizi Çekebilir: Fiat O Modellerinde Kampanya Başlattı

 

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement