Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Fiat Egea’ya Sportif Kompakt Seçeneği Geliyor

Fiat Egea’ya Sportif Kompakt Seçeneği Geliyor

Fiat Egea’ya Sportif Kompakt Seçeneği Geliyor


2020 Fiat Egea modellerinde farklı seçenekler yer oluyor mu? Haberimiz, Fiat markasının Egea modeli için sunmayı planladığı yeni versiyonlar hakkında..

Fiat Egea modelleri kullanıcıları tarafından çok sevildi. Fiat Egea Sedan karoseri ile başlayan yolculukta aileye Fiat Egea Hatchback ve Fiat Egea Stationwagon dahil oldu.

Hem filolar kullanıcı hem de bireysel kullanıcılar tarafından Türkiye’de üretilen Egea modellerini çok tutuldu.

 

İlginizi Çekebilir: 2019 Yılının İlk Yarı Döneminde C-Segmentinin Lideri Fiat Egea Oldu

 

Egea ile modeliyle Fiat markası, net ve doğru bir pazar analizi yaparak meyvesini topluyor. Geçtiğimiz  yıl Türkiye’nin en çok satan ikinci otomobili (birincisi, Renault Megane Sedan olmuş idi) 2017’de de Türkiye’nin en çok satan otomobili olan Egea, hız kesmiyor.

Sırada ise yeni bir kompakt spor performans var…

Avrupa’daki otomobil pazarında Tipo ismi ile satışa sunulan Egea, Bursa’da bulunan otomobil fabrikasında üretiliyor.

Adeta Türkiye’nin dünyadaki gururu haline gelen Fiat Egea modeli projesinde Türk mühendis ve işçilerin çok büyük emekleri var.

Ekonomik yakıt tüketimi, uygun maliyet, vergi avantajı ve geniş iç hacim kullanımıyla Egea, oldukça geniş bir kitleyi kucakladı.

Peki, Fiat Egea modeli biraz daha maceracı olabilir mi? İşte tam da bu sorunun yanıtı için Egea mühendisleri, yeni prototip üzerinde çalışmaktadırlar.

Henüz üretileceğine dair bir bilgi olmaksızın gizemini korumaktadır. Fakat üretilir ise de “biraz daha performans odaklı bir Egea olsa keşke” diyecek kullanıcılara yanıt olacak.

Fiat markasının sportif işlerindeki ortağı Abarth işbirliğiyle oldukça iyi bir performans ortaya çıkabilir.

Ayrıca buradaki amaç, yine Egea ile tüm ezberleri bozmak. Yani uzun lafın kısası ulaşılabilir bir sportif kompakt araç hedefi olmakta.

 

İlginizi Çekebilir: Fiat Egea’da Temmuz Ayı Kampanyaları Son 3 Gün

 

Bu yeni konsept için Fiat markası, Fiat 124 Spider ve Fiat 500 modellerinde kullanmış olduğu motoru tercih edecek. Söz konusu turbo benzinli motor 170 bg gücündedir.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement