Sıfıraraçal.com

2021 Fiat Panda Sport Paketine Kavuştu

2021 Fiat Panda Sport Paketine Kavuştu

2021 Fiat Panda Sport Paketine Kavuştu

İtalyan üretici Fiat, Panda modelinin 40’ıncı yılın es geçmedi. Küçük şehir arabası olan Fiat Panda 40 yaşında makyaj operasyonu geçirdi.

İlginizi Çekebilir: Yeni Fiat Egea Bursa’da Kameralara Poz Verdi

Ayrıca bu makyaj operasyonu ile birlikte otomobilin City Life, City Cross ve Cross donanım paketlerine bir yenisi olan Sport paketi eklendi.

Yeni Fiat Panda Sport Diğer Versiyonlardan Farklı

Haberimiz içeriğinde de gördüğünüz resimlerde Yeni Fiat Panda Sport, çift renkli 16 inç jantlar gibi detaylarla diğer modellere göre farkını gösteriyor. Fiat aynı zamanda da sadece bu versiyona özel mat gri rengi ve opsiyonel siyah renkli tavanı da kullanıcılarının beğenisine Panda'da sunuyor.

Ayrıca Yeni Panda Sport modelinde normal gövde renginde gelen kapı kolları ve aynalar, istenirse parlak siyah renkte de tercih edilebiliyor. Tüm bunlara ek otomobilin ön çamurluğundaki Sport yazısı da versiyonunu belli etmekte.

Yeni Fiat Panda Donanım Özellikleri

Makyajlanan Fiat Panda'nın kabini içine geldiğimizde ise titanyum renkli bir konsol ve kapı döşemeleri görmekteyiz. Tavan döşemesinin Sport seçeneğinde siyah olması da dikkatlerden kaçmıyor. 7 inç yeni dokunmatik bilgi eğlence ekranı da Android Auto ve Apple CarPlay bağlantılarını desteklemekte.

2021 Fiat Panda Sport, ek olarak "Pandemonio Pack" isimli bir paket ile de tercih edilebiliyor. Bu paket, Panda'nın 2006 yılındaki 100 bg’lik versiyonu için sunulan paketine çok benziyor ve de kırmızı fren kaliperleri, kırmızı dikişli deri direksiyon ve filmli camlar gibi ek donanım özelliklerini otomobile getiriyor.

Yeni Fiat Panda Yakıt Seçenekleri

Benzinli, hibrit, CNG'li (sıkıştırılmış doğal gaz) ve LPG'li versiyonlar sunarak motor seçeneklerini son derece çeşitli kılan Yeni Panda, Cross modellerinde 4 tekerlekten çekiş sistemi ile de alınabiliyor. Ayrıca Panda'nın ana vatanı olan İtalya'da da 8 yıldır en çok satan otomobil olma özelliğini taşıyor.

Fiat Fiyat Listesi

Makyajlı 2021 Fiat Panda modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Fiat 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Fiat modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Fiat Ducato Karavan Konsepti

2021 Fiat Panda Sport Paketine Kavuştu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle