Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

DS Automobiles Ds 3 Crossback

-

DS Automobiles Ds 3 Crossback Renkleri

Altın Galvaniz
İnci Beyazı
Metalik Gri
Metalik Mor
Milenyum Mavisi
Platin Gri
Siyah
Yakut Kırmızı

DS Automobiles Ds 3 Crossback Resimleri

DS Automobiles Ds 3 Crossback Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

DS Automobiles Ds 3 Crossback Versiyonları

DS Automobiles Ds 3 Crossback Yorumları

DS Automobiles Ds 3 Crossback Misafir 1.10.2021
aracın yol tutuşu çok iyi
(0)
Cevap Yaz

DS Automobiles Ds 3 Crossback Misafir 1.10.2021
araba çok güzel
(1)
Cevap Yaz

DS Automobiles Ds 3 Crossback Misafir 16.01.2021
Üzeliklerine ve fiyatına bakınca hacı murat tercih ederim hacı murata daha çok üzelikler var
(23)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
felan değil falan
Misafir tarafından cevaplandi
böyle saçmalıkları gidip oyun sitelerinde felan yapsan

DS Automobiles Ds 3 Crossback Misafir 12.12.2020
İnceledim birde kullanmak lazım.İyi bir araca benziyor
(3)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
DS Automobiles Ds 3 Crossback için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

DS Automobiles Ds 3 Crossback Hakkında Genel Bilgiler

DS Automobiles DS 3 CROSSBACK Hakkında Genel Bilgiler

DS 3 CROSSBACK

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2018

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Crossover

 

GÜÇLÜ, HEYKELSİ BİR TASARIM

Şıklığı, konforu ve teknolojiyi bir araya getiren kompakt DS 3 CROSSBACK, heybetli silueti ile dikkat çekiyor, modernliği ve zarafeti ön plana çıkaran detaylarıyla güçlü bir izlenim bırakıyor.

GİZLİ KAPI KOLLARI

Sadece ihtiyaç duyduğunuzda beliren gizli kapı kolları sizi çok şaşırtacak. Bu özel kapı kolları, kullanılmadığında DS 3 CROSSBACK’inizin zarif tasarımıyla kusursuz bir şekilde bütünleşerek gözden kayboluyor.

ÇARPICI DETAYLARLA HARMANLANMIŞ TASARIM

DS 3 CROSSBACK'in direksiyonundayken dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Bu otomobil, yuvarlak hatlara sahip silüeti ve büyük tekerlekleriyle güçlü ve heykelsi yapısıyla “avant-garde” bir tasarım sergiliyor.

DS 3 CROSSBACK ile Fransız zarafetini yaşayın! Üstün ve kaliteli iç mekan konforunu hissetmeniz için tüm materyaller ve her bir detay özenle seçilmiştir.

Paris'i onurlandıran DS 3 CROSSBACK'in iç dizaynı, DS markasının ana felsefesine sadık kalmıştır: Kişiselleştirme! DS Inspirations adlı beş tasarım konsepti arasından seçim yaparak aracınızın iç dizaynını kendi tercihinize uygun bir şekilde tasarlayın.

RAHATLIK VE KONFOR HİSSİ

Uzun yolculuklarda bile konforu en üst seviyede yaşayın

TAMAMEN DİJİTAL SÜRÜŞ ORTAMI

DS 3 CROSSBACK ön konsolunu ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere doğrudan ve kolay şekilde  erişebilmeniz için tasarladık.

Son derece teknolojik ve sezgisel sürüş alanının yardımıyla, sizin için en önemli konuya odaklanabileceksiniz: Sürüş keyfi.

DOKUNMATİK MERKEZİ MEDYA EKRANI

Otomobilinizin kontrol menüsünü 10,3 inçlik geniş dokunmatik ekrandan yönetebilirsiniz. Sürüş ve yol bilgilerini ise 7 inçlik dijital gösterge panelinden takip edebilirsiniz.

 

Maksimum konfor ve sürüş keyfi için hız, yakıt seviyesi, alınan mesafe, navigasyon gibi ihtiyaçlarınızı seçerek, dijital ekranınınızı kişiselleştirebilirsiniz.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 25 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle