Sıfıraraçal.com

Yeni Dacia Sandero Fiyatları Belli Oldu

Yeni Dacia Sandero Fiyatları Belli Oldu

Yeni Dacia Sandero Fiyatları Belli Oldu

Dacia, eylül ayında tamamen güncellediği Yeni Sandero ve Yeni Sandero Stepway modellerini Avrupa'ya gönderiyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Dacia Sandero Asfalta İniyor!

İşte Yeni Dacia Sandero Fiyatları

Romanyalı üretici Dacia, popüler aracı Dacia Sandero Stepway'i tamamen yenileyip geçtiğimiz eylül ayında kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

Gelecek haftalarda Fransa'da siparişe açılacağı duyurulan Yeni Dacia Sandero ve Yeni Dacia Sandero Stepway modellerinin böylece Avrupa fiyatları da belli oldu.

Yeni Dacia Sandero Stepwap Özellikleri

Renault Grubu'nun esnek CMF platformu üzerine inşa edilen Yeni Dacia Sandero’ların motor yelpazesinin tamamı Euro 6d uyumlu ve Renault Clio ile Nissan Micra modellerinden tanıdık.

Giriş seviyesinde) atmosferik 1,0 lt’lik SCe motor ünitesi yer alıyor. 65 beygir gücündeki 3 silindirli motor ünitesi 5 ileri manuel şanzımanla eşleştirilmiş. Bir üst sırada ise 90 beygir gücünde, 6 ileri manuel ya da CVT ile eşleşebilen 1.0 TCe ünite bulunuyor.

Belirgin hatları ve dizayn detayları ile Yeni 2021 Dacia Sandero, daha güçlü bir yüz ve sağlamlığa vurgu yapan yepyeni tasarımı ile yollara çıkmak için hazırlanıyor. Araç, bir önceki jenerasyona göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanıyla daha akıcı bir görünüme kavuşmuş.

Yerden yüksekliğinin artması ile Yeni Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor.

Bagaj hacmi ise sadece 8 lt artarak 328 lt’ye kavuşan Dacia Sandero çiftinde artık ayarlanabilir bagaj zemi var. Giriş seviyesinde 15 inç’lik çelik ve kapaklı jantlarla gelen modellerle bir üst basamakta alaşım taklidi yapan 16 inç çaplı jantlar yer bulmuş. Yeni Stepway'daki hakiki 16 inç alaşım jantlar tercih edilebilecek.

Dacia Fiyat Listesi

Yeni Dacia Sandero modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Dacia fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Dacia modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

İşte Karşınızda En Ucuz Elektrikli SUV Dacia Spring

Yeni Dacia Sandero Fiyatları Belli Oldu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Yeni Dacia Sandero Fiyatları Belli Oldu Yorumları

Misafir 3.02.2021
Dacia Duster 2021 4+4 fiyat ne kadar

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle