Sıfıraraçal.com

Dacia Modelleri Güncelleniyor

Dacia Modelleri Güncelleniyor

Dacia Modelleri Güncelleniyor

Romanya’lı otomobil üreticisi Dacia, Sandero, Sandero Stepway ve Logan modellerinin üçüncü jenerasyonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Tamamiyle yenilenen Yeni Dacia Sandero, Yeni Dacia Sandero Stepway ve Yeni Dacia Logan modelleri 29 Eylül 2020 tarihinde tüm detaylarıyla tanıtılacak.

İlginizi Çekebilir: 2020 Dacia Dokker Detayları Belli Oldu

Tek bir modelden başlayan Dacia Logan, bugün kalabalık bir ürün gamına ulaşan Dacia Sandero modeli, 2017 yılındab bugüne kadar Avrupa pazarında en çok satan perakende modeli olmayı başardı.

Yeni Dacia Sandero Daha Dinamik

Belirgin hatları ve dizayn detayları ile yeni nesil Sandero, daha güçlü bir yüz ve sağlamlığa vurgu yapan tasarımı ile gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Araç, bir önceki jenerasyonuna göre daha eğimli bir ön cam ve alçak tavanla çok daha akıcı bir görünüme kavuçmuş. Yerden yüksekliğinin artmasına rağmen Yeni Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak bir görünüm sağlıyor.

Yeni Sandero Stepway Çok Yönlülüğüyle Ön Planda

Yeni Dacia Sandero Stepway modeli ise, Dacia’nın ürün gamında çok yönlü modeli olarak ön plana çıkıyor. Yeni Sandero Stepway, SUV DNA’sına vurgu yapan ve macerayı çağrıştıran tasarımıyla Yeni Sandero’yu farklı kılıyor. Çok daha belirgin hatlara sahip ön kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu sis farlarının üzerinde yer alan eğimli yapı, modeli daha fark edilebilir gösteriyor.

Dacia Logan Yeniden Tasarlandı

Baştan tasarlanan Yeni nesil Logan bir önceki jenerasyonuna göre birazcık daha uzun. Aracın dinamik çizgisinde; akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkı sağlıyor. Y formunda yer alan farlar, gövdeye uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolları gibi ayrıntılar Yeni jenerasyon Sandero ile benzerlik taşımakta.

Yeni Nesil Dacia Modellerinde Yepyeni Aydınlatma Farları

Y biçiminde olan farlar, Dacia’nın yeni ışık imzasını oluşturmakta. Üçüncü jenerasyonla Yeni Dacia modellerine daha güçlü bir kimlik kazandıran bu imza, araçların daha geniş görünmesini sağlamakta.

Yeni Dacia modelleri hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Dacia 2020 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Dacia Türkiye’de 387 Binden Fazla Sattı

Dacia Modelleri Güncelleniyor İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Dacia Modelleri Güncelleniyor Yorumları

Misafir 8.09.2020
70 80 bin lira olaraksa alalım, yok 150bin liraysa yazık

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle