Sıfıraraçal.com

2021 Dacia Sandero Asfalta İniyor!

2021 Dacia Sandero Asfalta İniyor!

2021 Dacia Sandero Asfalta İniyor!

Dacia markasının yeni Dacia Sandero modeli merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta Dacia, birkaç tadımlık görsel paylaşsa da sonunda Sandero modelinin resmi görselleri kullanıcılarla paylaştı. İşte karşınızda 2021 Dacia Sandero, crossover versiyonu Sandero Stepway ve sedan modeli Logan karşımıza çıkıyor.

2021 Dacia Sandero Karşımıza Çıktı

Renault Clio 5 platformuna geçiş yapan ve çok daha modern bir dizayn ile donatılan yeni Sandero modelinin detaylarını henüz bilmesek de Romanyalı marka, aracın eskiye oranla daha fazla iz genişliğine ve alçaltılmış bir tavan çizgisine sahip olduğunu dile getiriyor. Clio modeli ile özdeşleşen C sütunu üzeri arka kapı kolu standart düzene geçerken Dacia, yeni Y formlu gündüz sürüş farı dizaynını da 2021 Dacia Sandero ve kardeşleri ile bizleri karşılayacak.

İlginizi Çekebilir: Kia, SUV Minivan Karışımı Carnival Modelini Tanıttı!  

Romanyalı otomobil üreticileri, üçlünün sedan versiyonu Logan modeline dair de ufak ipuçları paylaşmış. Selefine göre biraz daha uzun olan model, daha şık bir profil adına yaşam alanından biraz feragat etmiş. Yine de Logan, Sandero ve Sandero Stepway modeline göre çok daha fazla olan bagaj hacmi ile ön plana çıkacaktır.

2021 Dacia Sandero Özellikleri

29 Eylül tarihinde resmi olarak göreceğimiz üçlünün kabininde de ciddi değişimlere de yer verilecek. Sizin için daha önce incelediğimiz Clio 5 modelinde görülen tablet tarzı tasarım, altyapının paylaşıldığı düşünülürse muhtemelen Dacia ailesinin kompakt türevlerinde de kendisine yer verileceğini belirtelim. Öyle ki bazı prototiplerde bu düzenin ipuçlarına da yer verilmiş.

Araç görsellerine dikkatli bakıldığı zaman alt ızgaraya yerleştirilen radar sensörlerini görmek mümkün. Ön park sensörleri ile donatılan modeller modern araçların çoğunun aksine yan sinyal lambasını hâlâ çamurluk üzerinde yer alıyor. Herkesi kızdıran bir diğer nokta olan arkada kampana fren düzeni Dacia üçlüsünde de kendisine yer bulmuş fakat küçük kompakt sınıfta giriş seviyesi modellerin neredeyse tamamı hâlâ bu şekilde araç üzerinde yer alıyor.

Uygun fiyatı ile ön plana çıkan Dacia, şaşırtıcı şekilde yeni Dacia Logan modelinde oldukça şık koltuk kafalıklarına yer verilse de kapı kolundaki siyah nokta, araçta anahtarsız giriş donanımının olduğuna da işaret eden detaylardan. Ön camın tepesine yerleştirilen sensörler ise Dacia markasının güvenlik donanımları konusunda da sağlam olacağını bizlere gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: VW'nin Amiral Gemisi Arteon Yenileniyor!

Bazı otomobil pazarlarında Renault logosu ile satılacak olan Dacia üçlüsünden sadece Sandero ve Sandero Stepway global modeller olarak karşımıza çıkacak.

Siz de sitemiz üzerinden avantajlı fiyatlarla hemen bir sıfır km araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yine sitemiz üzerinden araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

2021 Dacia Sandero Asfalta İniyor! İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle