Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Bir Otomobil Markası Daha Faizleri Sıfırladı

Bir Otomobil Markası Daha Faizleri Sıfırladı

Bir Otomobil Markası Daha Faizleri Sıfırladı

Otomobil üreticisi Citroen faizleri sıfıra çekti.

Citroen, kasım ayı boyunca tüm binek ve ticari modellerinde çok uygun faiz oranlarıyla satışa sunuluyor.

 

İlginizi Çekebilir: Araç Sahipleri, Dikkat!

 

Citroen tarafından yapılan açıklamaya göre, Kasım ayı boyunca tüm Citroen modellerine %0’dan başlayan faiz seçenekleriyle sahip olmak mümkün.

 

Dinamik yapısı ve özgün tasarımıyla gerçek bir SUV olan Yeni Citroen C5 Aircross, 202.000 TL’den başlayan fiyatlarla ve 40 bin TL’ye özel 12 ay %0,99 faiz seçenekleriyle.Kompakt boyutlarıyla geniş iç hacim ve kullanışlılığı bir arada sunan, segmentinin yaratıcısı olarak bilinen Citroen Berlingo modeline 50.000 TL için 12 ay %0,59 faiz ya da 30.000 TL için 12 ay %0 faiz seçeneği ile sunuluyor. Ayrıca Berlingo modeli ve diğer tüm ticari modellerde peşin alımlarda geçerli olmak kaydı ile 3.000 TL indirim fırsatı sunuluyor.

 

İlginizi Çekebilir: Polestar 1 Markasının İlk ve Tek Halo Modeli Olmayacak

 

Binek modelleri sınıfına giren Citroen C3, benzersiz SUV keyfi sunan Citroen C3 Aircross SUV, konforun en tarz hali olan Citroen C4 Cactus, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sağlayan Citroen C-Elysee modellerinin tümünde 50.000 TL için 12 ay % 0,59 faiz ya da 30.000 TL için 12 ay %0 faiz fırsatı sunuyor. Tüm bu modellerde ayrıca nakit alımlarda geçerli olmak üzere 5 bin TL indirim fırsatı da bulunuyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement