Sıfıraraçal.com

İşte Karşınızda Türkiye'de Satışa Sunulan Chery Otomobilleri

23 Mart 2023 Perşembe

Uzunca bir sürenin ardından yeniden Türkiye pazarına girmek için kolları sıvayan Chery, 21 Mart 2023 tarihinde gerçekleşen lansmanı ile birlikte 3 farklı SUV modelini ülkemizde satışa sundu.

_$ilgicekenhaber15827$

Çinli otomobil üreticisi Chery, 2022 yılının son aylarında ön tanıtımının gerçekleştiği 3 yeni SUV aracının nihayet Türkiye fiyatları belli oldu.

Türkiye pazarına aradan geçen beş yıllık sürenin ardından doğrudan kendi yatırımıyla tekrardan geri dönen Chery, Türkiye'de satışa sunduğu üç yeni otomobilinin fiyat listesini kamuoyu ile paylaştı.

Chery Modelleri Hakkında Öne Çıkanlar

İlk olarak Chery Tiggo7 Pro, Chery Tiggo8 Pro ve Chery Omoda5 olmak üzere üç ayrı SUV aracını Türkiye'de satışa sunan Çin’li otomobil markası, ülkemize getirdiği her üç modelini de 1,6 lt’lik turbo benzinli 183 bg güç üreten motor ünitesiyle ve 7 ileri vitesli DCT çift kavramalı otomatik şanzımanla satışa sundu.

Ayrıca, Chery Tiggo7 Pro ve Chery Omoda5 modelleri üç farklı donanım seçeneğiyle, 7 koltuklu Tiggo 8 Pro modeli ise iki farklı donanım paketi ile kullanıcısının beğenisine sunuluyor.

Chery Otomobillerinin Türkiye Fiyatları

Comfort, Luxury ve Excellent isimli üç ayrı donanım paketiyle satışa sunulan Chery Omoda5 modelinin başlangıç fiyatı 810.000 TL’den başlıyor. Ve yine aynı şekilde Comfort, Luxury ve Excellent olarak gelen üç ayrı donanım seçeneğine sahip Chery Tiggo7 Pro modelinin başlangıç fiyatı ise 825.000 TL’den başlıyor.

Ayrıca Luxury ve Excellent isimli iki farklı donanım paketiyle satışa sunulan Chery Tiggo8 Pro modelinin başlangıç fiyatı ise1.050.000 TL’den başlıyor.

Chery Türkiye, kullanıcılarına üç SUV modeli için de 5 yıl / 150.000 km garanti vereceğini duyurdu.

Chery yetkilileri tarafından gelen açıklamalara göre, 2022 yılının küresel satışları 11 milyon adedi, ihracatı da 2.4 milyon adedi geçti.

Türkiye pazarında satışa sunulan bu üç modelinin de Jaguar ve Land Rover işbirliğiyle geliştirilen T1X platformu kullanılıyor.

Chery Tiggo7 Pro Fiyat Listesi

Lansmanla birlikte açıklanan mart ayı özelinde paylaşılan Chery Tiggo7 Pro fiyatları şu şekilde karşımıza çıkıyor.

  • Chery Tiggo7 Pro Comfort 1,6 TGDI 825.000 TL
  • Chery Tiggo7 Pro Luxury 1,6 TGDI 885.000 TL
  • Chery Tiggo7 Pro Excellent 1,6 TGDI 945.000 TL

Chery Tiggo8 Pro Fiyat Listesi

Lansmanla birlikte açıklanan mart ayı özelinde paylaşılan Chery Tiggo8 Pro fiyatları şu şekilde karşımıza çıkıyor.

  • Chery Tiggo8 Pro Luxury 1,6 TGDI 1.050.000 TL
  • Chery Tiggo8 Pro Excellent 1,6 TGDI 1.150.000 TL

Chery Omoda5 Fiyat Listesi

Lansmanla birlikte açıklanan mart ayı özelinde paylaşılan Chery Omoda5 fiyatları şu şekilde karşımıza çıkıyor.

  • CheryOmoda5 Comfort 1,6 TGDI 810.000 TL
  • CheryOmoda5 Luxury 1,6 TGDI 870.000 TL
  • CheryOmoda5 Excellent 1,6 TGDI 930.000 TL

 

_$ilgicekenhaber15773$

 

İşte Karşınızda Türkiye'de Satışa Sunulan Chery Otomobilleri İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Chery Yorumları

Misafir
22.05.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
Gaziantep te var Bzl otomotiv arayın
Misafir
17.05.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Sarı sayfada 1.200.000 den aşağı yok
Misafir
14.05.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Boyuna zam, Allah'tan korkun.
Misafir
10.05.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Siz milete yok çekin dahafazla para için gelericilere satın elbet bu yanınızda kalmaz.hakksız kazdığınız herkuruş burnunuzdan gelsin.
Misafir
28.04.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Fabrika çıkışı tup takılıyor mu acaba
Misafir
26.04.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
olmayan arabanin görüsü olurmu..? olur bu ülkede, kaldirimlara park,! araclara yaya yol verir, eyitimle olur sanirlar, sanilarinizin yesinler, bu ülkeyi televizyon haberlerinden ögrendigini sananlar,,,,
Misafir
15.04.2023
Chery Tiggo8 Pro için yapılmış
Bari giriş modelini engelli indirimi ile alalım. İndirim ltf
Misafir
31.03.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
Yakıt Cook fazla
Misafir
29.03.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
eski nesil motorlar ile gönderilmişler çok yazık yakıt tüketimi çok fazla
Misafir
27.03.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
ÖTV indirimli almak istiyorum. Alabiliyormuyuz?
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle