Sıfıraraçal.com

Chery Modelleri Türkiye Yollarında!

1 Şubat 2023 Çarşamba

 

4 bin araç Çin’den ülkemize doğru yola çıktı, geliyor. Türkiye’ye Çin’den 4 bin aracın yola çıktığı haberinin ardından bu araçların bir bölümünün Chery markasına ait olduğu öğrenildi. 2023 yılının ilkbahar dönemlerinde Türkiye pazarına girmek için gün sayan Chery, 2023 Chery modelleri ile karşımıza çıtkı. TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve ilk küresel modeli olarak karşımıza çıkan OMODA 5 modelini de içerisinde barındıran ilk Türkiye sevkiyatı yola çıktı. Çin’in Wuhu Limanı’ndan yola çıkan sevkiyatta ülkemize 4 bin aracın yola çıktığı öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ülkemize doğru yola çıkan bu sevkiyat ile ilgili olarak Chery Otomobil Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Başkanı Fenghuo Si: “Türkiye, mükemmel bir coğrafi konuma ve gelişmiş otomotiv endüstrisine sahip bir ülke, Avrupa ve Asya’ya yayılmış durumda. Ayrıca Türkiye, Chery için her zaman en önemli stratejik pazarlardan biri oldu. Chery Otomobil Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bölge için bağımsız bir ekip ve işletme organizasyonu kurarak yatırım yaptık. Daha önce yaptığımız pazar araştırması ve müşteri beklentileri analizlerine dayanarak, limanımızdan ayrılan üç modelimiz, Chery markasının en güncel teknolojisini temsil ediyor.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Pazarına Giriş Yapacak

Chery markasının bu zamana kadar küresel satış hacmi 2.35 milyon âdeti buldu. Ayrıca ihracat da içerisinde olmak üzere 11,1 milyon adedi aşan rakamlar ile Chery Türkiye pazarına yakın bir zamanda giriş yapacak.

Chery markasının küresel anlamda 80’den fazla ülkede satışa sunulan modelleri TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO olarak karşımıza çıkıyor. Bu modeller dışında ilk küresel modeli OMODA 5 modelinin ilk partileri, 20 Ocak 2023 tarihinde Çin’in Wuhu Limanı’ndan Türkiye’ye tören eşliğinde sevk edildi.

Chery modellerine baktığımız zaman sizin için konfor, güven ve emniyetli sürüşü bir arada sunan modeller karşımıza çıkıyor. Bununla beraber Uluslararası standartların çok üzerinde özellikler sunan, ileri teknoloji havalandırma sistemi ve sun-roof teknolojisi ile sürüş performansınız ikiye katlamak için geliştirilen modeller ergonomik control paneli ile sizlere daha güvenli yolculuk sunuyor. Bu özellikler dışında Chery modelleri zerafet ve ince çizgileri ile dikkat çekiyor. Gösteriş, zerafet ve üstün performans Chery modellerinde sizleri bekliyor. Chery logolu araçlar sınıfının yeni yıldızı olmak için ve kullanım rahatlığı ve hareket kabiliyeti ile sizlere özgürlük sunmak için geliştirildi.

Chery modellerinde dinamik çizgilerin bir arada sunulduğunun altını çizelim. Genç, çevik ve havaı modeller sizi bekliyor. Chery modelleri karakteristik çizgileri ile göz kamaştırıyor. Ekonomik ve sportif görünüşlü Chery modelleri ailenizin yeni ferdi olmak için geliştirildi. Güçlü stili ile konforlu ve ferah modelleri ile Chery tutku ve gücü bir arada sunuyor. Chery modelleri mükemmel derecede dayanıklı ve dirençli araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Chery modelleri SUV sınıfında donanım olarak en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Küresel anlamda mühendislik firmalarının yardımı ile geliştirilen Chery modelleri göz kamaştırıcı şıklığı ve gücü ile bizleri karşılıyor. Chery modelleri kaliteli donanımı ile güvenli, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu ürünler modeller ile karşımıza çıkıyor. Chery markası tüm bunlar ile birlikte ülkemizde teknolojiyi, konforu, şıklığı modellerinde bizlere sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Siz de araç karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara tek bir tıkla göz atabilir ve dilediğiniz araçları anında karşılaştırabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde sıfır araç kampanyalarına yer verildiğini de belirtelim. Siz de tek bir tıkla sıfır araç kampanyalarına ulaşabilir ve anında size özel ve ücretsiz fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.

Chery Modelleri Türkiye Yollarında! İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Chery Yorumları

Misafir
17.11.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Ben Ötv siz Engelli Raporu ile omoda5 Almak istiyorum ancak Bayilerin hepsi ya yok çekiyor yada aylarca bekletiyorlar
Misafir
28.09.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
Cok güzel
Misafir
16.09.2023
Chery Tiggo8 Pro için yapılmış
Yakıt olarak nasıl bilen varmı
Misafir
07.09.2023
Chery Tiggo8 Pro için yapılmış
Çin üretimi olduğu için %40 ek gümrük vergisi ile geliyor. Bu olmasa belki de engelli raporu ile alınabilir durumda olacaktı.
Misafir
22.08.2023
Chery Tiggo8 Pro için yapılmış
Farklı bir marka amblemi takılsa 5milyon
Misafir
13.06.2023
Chery Tiggo8 Pro için yapılmış
üretici firmanın bayi oto kontrol sistemini iyi konsulude etmesi lazım bayiler normal fiatların üstünde tefeci gibiler eger bu araç piyasaya girecekse olumsuz yol haritası çizmiş otokontrol şart yada kendisi on line satış yapar veya kendi bayililer açarsa aram suv modeli olarak keskin hatlarıyla mükemmel mekaniği ve elektroniği de iyidir umarım bir yıldızıda kullanınca verecem
Misafir
22.05.2023
Chery Tiggo7 Pro için yapılmış
Gaziantep te var Bzl otomotiv arayın
Misafir
17.05.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Sarı sayfada 1.200.000 den aşağı yok
Misafir
14.05.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Boyuna zam, Allah'tan korkun.
Misafir
10.05.2023
Chery Omoda5 için yapılmış
Siz milete yok çekin dahafazla para için gelericilere satın elbet bu yanınızda kalmaz.hakksız kazdığınız herkuruş burnunuzdan gelsin.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle