BMW 6 Serisi Gran Turismo

2.605.900 TL - 2.673.100 TL
Uzunluk
5091 mm
Genişlik
1902 mm
Yükseklik
1538 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
600 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5

BMW 6 Serisi Gran Turismo Renkleri

Alpina Beyaz
Fitonik Mavi
Kehribar Grisi
Mavi Taş Metalik
Mineral Beyaz Metalik
Metalik Gri
Kırmızı
Metalik Safir Siyahı
Tanzanit Mavi Metalik

2017 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

BMW 6 Serisi Gran Turismo Resimleri

BMW 6 Serisi Gran Turismo Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

BMW 6 Serisi Gran Turismo Versiyonları

YakıtHibrit
VitesOtomatik
Motor Hacmi1998 cc
Motor Gücü258 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtHibrit
VitesOtomatik
Motor Hacmi1998 cc
Motor Gücü258 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

BMW 6 Serisi Gran Turismo Yorumları

BMW 6 Serisi Gran Turismo Misafir 27.11.2021
performans kalite hepsi bir arada mükemmel ötesi bir araç
(0)
Cevap Yaz

BMW 6 Serisi Gran Turismo Misafir 17.06.2021
Bu siteye yani size güvenebilirmiyiz
(0)
Cevap Yaz

BMW 6 Serisi Gran Turismo Misafir 31.01.2019
Parasını hak eden araçlardan birtanesi dış görünüşten ziyade iç tasarımı ve kullanımı çok zevk verici
(1)
Cevap Yaz

BMW 6 Serisi Gran Turismo Misafir 30.05.2018
şık tasarım hız konfor kalite mükemmellik
(1)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW 6 Serisi Gran Turismo için Görüşlerini Bildir
Gönder

BMW 6 Serisi Gran Turismo Hakkında Genel Bilgiler

BMW 6 Serisi Gran Turismo Hakkında Genel Bilgiler

6 Serisi Gran Turismo

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2017

Motorlar: Benzin, Dizel, Hibrit

Kasa Tipi: Hatchback

 

BMW 6 Serisi Gran Turismo

BMW 6 Serisi Gran Turismo'nun dördüncü nesli, 2017'de tanıtıldığında iyi bir izlenim bıraktı.

BMW 2020'de bunun için güncellenmiş versiyonu duyurdu.

Yüz gerdirme, tüm ülkelerin ekonomik zorluklarla karşı karşıya kaldığı dünya pandemi durumuyla zorlu 2020 yılına girdi. 6 Serisi GT, 6 Serisi'nin hatlarından ziyade 5 Serisi GT'nin halefiydi, ancak Alman otomobil üreticisinin yeni adlandırma sistemini takiben, çift bir sayı taşıması gerekiyordu. Coupe tarzında 5 kapılı bir hatchback idi.

Hem ön hem de arka uç şekiller, BMW tasarım dilini yansıtacak şekilde geliştirildi. Az sayıda çizginin oluşturduğu net geometri, otomobilin varlığı için canlı bir vitrin sağladı. Yeni böbrek ızgarası ve farlar çarpıcı bir izlenim bıraktı. Izgara daha geniş ve daha uzundu, belki de arabanın ön alanı için çok büyüktü. Matris işlevli ve göz kamaştırmayan uzun huzmeli LED farlar standart olarak takılırken, her iki huzme için lazer ışığı bir seçenek olarak sunuldu. Ön ve arka apronlar, önde daha dar ve daha uzun yan girişler ve arkada entegre egzozlar ile yeniden şekillendirildi.

İçeride, 6 Serisi GT, beş yolcu ve 600 litre (21,1 cu-ft) bagaj alanı için yeterli alan sunuyordu. Makyajsız versiyondan daha fazlasıydı. Sürüş direği, gösterge panelinin üstüne yerleştirilmiş eğimli bir dokunmatik ekran ile orta konsol ve orta konsol ile çevriliydi. Gösterge paneli tam bir dijital ekrana sahipti.

BMW, 6-GT'nin kaputunun altına yeni Euro 6d motorlar yerleştirdi. Tüm versiyonlara 8 vitesli ZF otomatik şanzıman takıldı. Arkadan veya dört tekerlekten çekişli olarak mevcuttu. Güç, temel, sıralı dört motor için 190 hp arasında değişiyordu ve sıralı altı turbo dizel ünitesi için 340 hp'ye kadar yükseltildi. Tüm versiyonlara hafif hibrit sistem takıldı.

Her açıdan sofistike Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, şık ve benzersiz tasarımı, çok yönlü sürüş konforunu ve kendinden emin sürüş dinamiklerini temsil ediyor. Yeniden biçimlendirilmiş Böbrek Izgarası ve modifiye edilmiş ışık tasarımı ile çarpıcı dış tasarım, otomobilin bireysel optik özelliklerini öne çıkararak modele çok daha ilerici bir görünüm kazandırıyor. İç tasarım, yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi özelliklerle iyileştirilmiş lüks bir ferahlık hissi sunuyor. Mükemmeli hedefleyen sürüş dinamikleriyle birlikte, Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo'da her yolculuk keyfe dönüşüyor.

YENİ BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Tasarım, konfor ve sürüş asistan sistemleri.

"Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, kişiselliğe, estetiğe ve olağanüstü sürüş konforuna değer verenlere hitap ediyor."

YENİ BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN TASARIMI.

İç ve dış tasarımın öne çıkan, etkileyici ve karakteristik özelliklerini keşfedin.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun benzersiz şıklık sunan dış tasarımı, dinamik görünümü ve olağanüstü karakteriyle sizi ilk andan itibaren etkileyecek. Ön bölümde modifiye ışık tasarımı ile birlikte Böbrek Izgarasının daha açılı biçimi, otomobile çarpıcı bir görünüm ve belirgin bir odak kazandırıyor. Cömert boyutlarına rağmen, akıcı çizgi grafikleri ve güçlü tasarım dili, coupé'ye benzeyen tavan çizgisinden serbest biçimli egzoz çıkışlarının yer aldığı geniş arka tasarıma kadar Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo'nun sportif iddiasını ortaya koyuyor. Şık ve ferah iç tasarım, üst düzey konfor sunuyor. Spor deri direksiyon veya parlak siyah kumanda öğeleri gibi yüksek kaliteli detaylar ise iç tasarımın dinamik ve şık görünümünü öne çıkıyor.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’yu kişisel tercihlerinize uygun şekilde tasarlayın. Arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda cazip tasarım, motorlar, sürüş dinamikleri, özellikler, sürüş asistan sistemleri ve dijital hizmetleri keşfedin.

YENİ BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN TASARIMI.

İç ve dış tasarımda etkileyici tasarım özellikleri.

Olağanüstü şekilde donatılmış Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo kendi farkını ortaya koyan olağanüstü tasarım özellikleri sunuyor. Yeniden biçimlendirilmiş Böbrek Izgaraları ve BMW Laserlight, ön kısmın dinamik tasarımını tanımlıyor. Lacivert veya kırmızı fren kaliperlerine sahip M sport fren gibi donanım seçenekleri, olası en iyi yavaşlama değerlerini sağlarken yan profilde dikkat çekici bir tasarım özelliği sunuyor. Trapezoid egzoz çıkışı kaplamaları, belirgin şekilde geniş arka tasarımın sportif karakterini vurguluyor. İç tasarımda da opsiyonel olarak alınabilen kumandalar için seramik çerçeveler ve Panoramik Cam Tavan gibi özel detaylar, otomobilin özel karakterini yansıtıyor.

YENİ BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

Bir bakışta verimli motorlar, akıllı dört çeker sistemi ve konforlu süspansiyon teknolojileri.

Olağanüstü dinamiği ve konforuyla Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, mükemmel şekilde ayarlanmış süspansiyon bileşenlerini optimum dinamizm sağlayana sürüş teknolojisinde bir araya getiriyor. Yürüyen aksam kumanda sistemi, entegre 2 akslı havalı süspansiyon ile birlikte olağanüstü sürüş konforu ve mükemmel sürüş dinamikleri sunuyor. Hızlı viraj dönüşü sırasında aktif savrulma önleyici dengeleme sistemi, otomobilin eğimini telafi ederek sürüş dinamiklerini artırıyor. Verimli ve dengeli 6 silindirli bir dizel motor ile birlikte, kısa veya uzun yolculuklarda eşsiz sürüş keyfiniz için olası engeller ortadan kalkıyor.

YENİ BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN BMW INDIVIDUAL ÖZELLİKLERİ.

Bireysellik tutkusuyla tasarlanan Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, özel ve yüksek kaliteli BMW Individual donanım özellikleriyle beğeniye sunuluyor. BMW Individual Metalik Mavi/Tanzanite, Metalik Gri/Dravit ve Metalik Gri/Avit gövde renkleri olağanüstü bir görünüm yaratmanızı mümkün kılıyor. Etkileyici 20 inç, stil 649 I, BMW Individual jantların mükemmel uyumuyla otomobil benzersiz bir karaktere bürünüyor. Tercihlerinize göre uyarlayabileceğiniz iç tasarımda ise yüksek kaliteli BMW Individual iç kaplamalar, şık iç tasarımın karakterine güçlü vurgular ekliyor.

YENİ BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN DİJİTAL TEKNOLOJİLERİ.

İş, eğlence ve akıllı sürücü destek sistemleri.

Her şey sizinle mükemmel uyum içinde: En yeni teknolojilere sahip sürüş asistan sistemleri, maksimum düzeyde güvenlik ve konfor sağlarken yenilikçi iş ve eğlence işlevleri size kolaylık sağlıyor.

 

BMW 6 Serisi Gran Turismo Haberleri

X
Tüm BMW Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm BMW Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
BMW 6 Serisi Gran Turismo
Luxury Line 630i Mild Hybrid-Benzin 258 BG
  • Hibrit
  • Otomatik
2.605.900 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 25 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement