Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

BMW 5 Serisi Touring

-

BMW 5 Serisi Touring Renkleri

Alp Beyazı
Buzul Gümüş
Fitonik Mavi
Mavi Taş Metalik
Metalik Kırmızı
Mineral Beyaz Metalik
Metalik Siyah
Siyah
Tanzanit Mavi Metalik

2017 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

BMW 5 Serisi Touring Resimleri

BMW 5 Serisi Touring Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

BMW 5 Serisi Touring Versiyonları

BMW 5 Serisi Touring Yorumları

BMW 5 Serisi Touring Misafir 30.05.2018
tam bir geniş aile arabası
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW 5 Serisi Touring için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

BMW 5 Serisi Touring Hakkında Genel Bilgiler

BMW 5 Serisi Touring Hakkında Genel Bilgiler

5 Serisi Touring

Nesiller: 8

İlk Üretim Yılı: 1992

Motorlar: Dizel, Benzin, Hibrit

Kasa Tipi: Station Wagon

 

BMW 5 Serisi Touring

Sevilen otomobil BMW 5 Serisi Touring, hem dış tasarımında hem de iç tasarımındaki lüks görünümün yanı sıra yılların getirdiği konfor ve sportiflik ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Bavyeralı üretici BMW, 5 Serisi modelinden hem sedan hem de touring seçenekleri olmak üzere 600 binden fazla satarak rekor tazeledi.

5 Serisi Touring, daha zarif farların aksine daha büyük böbrek ızgarası ile rafine bir görünüm kazandı. Otomobilin oranları değişmedi. Fakat birkaç santim uzunluğa kavuştu. Sadece Çin otomobil pazarı için daha uzun bir dingil mesafesiyle donatıldı.

BMW 5 Serisi kullanıcılar tarafından düşük sürtünme katsayısı ile biliniyordu. Bu sebeple geleneği korumaya devam ediyor. 3 Serisi’nin daha büyük seçeneği iken, yeni jenerasyonu, standart özelliklerin yanı sıra hemen hemen aynı isteğe bağlı özellikleri taşıyarak onu 7 Serisi modeline daha da yaklaştırdı.

Çoğu station wagon otomobillerde mevcut olan kullanıcılar, bagaj kapağını kapalı bırakırken arka camı açabilir, bu da hafif eşyaların taşınmasına kolaylık sağlamaktadır.

2019 yılında sadece birinci sınıf BMW 5 Serisi modüller için tanıtılan sistem BMW Laserlight ile sipariş edilebilmektedir. Sistem, mevcut tüm donanım paketlerinde de standart olarak yer almaktadır..

Ayrıca yeni sürümü için yeni bir ön rüzgarlık, genişletilmiş hava girişleri, alüminyum mat yüzeyli böbrek ızgarasıyla yeni bir tasarımla M Sport Paketi de piyasa sürüldü.

BMW 5 Serisi Touring Teknik Özellikleri

2,0 lt’lik 1998 cc hacmindeki 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin motor ünitesi 252 bg güç ile 350 Nm Tork değerleri üretiyor. 8 İleri otomatik şanzımanla kombine edilen bu motor ünitesi ürettiği gücü (4x4) tüm tekerleklere iletmektedir. Ayrıca 0-100 hızlanması 6,6 saniye ve azami hızı 250 km/s’tir.

BMW 5 Serisi Touring Yakıt Tüketim Değerleri Nedir?

BMW 5 Serisi Touring 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin versiyonu fabrika çıkış verilerine göre olarak 100 km/6,2 litre yakıt tüketim değerlerine sahiptir.

BMW 5 Serisi Touring Tasarımı ve Boyutları

Sınıfının en üstün otomobillerinden olan 5 Serisi Touring, sağladığı konfor ve olağanüstü işlevselliği ile kullanıcısının gönlünde taht kurmayı başarıyor.

BMW 5 Serisi Touring boyutları 4963 mm uzunluğunda, 1868 mm genişliğinde, 1498 mm yüksekliğinde, 560 lt’lik bagaj hacmine sahip ve 1865 kg ağırlığındadır.

BMW 5 Serisi Touring Donanım Paketleri

Luxury Line ve M Sport donanım paketleriyle satışa sunulan BMW 5 Serisi Touring’in öne çıkan özelliklerini gelin hep birlikte inceleyelim.

 • Otomatik Açılan Bagaj Kapağı,
 • Alaşımlı Jant,
 • Yol Bilgisayarı,
 • Arka Park Sensörü,
 • Ön Park Sensörü,
 • Lastik Basınç Sensörü,
 • ESP Denge Kontrolü,
 • Hız Sabitleme & Sınırlama,
 • Start & Stop,
 • ABS Fren Sistemi,
 • (EBD) Elektronik Fren Dağıtım Sistemi,
 • (EBA) Acil Fren Desteği,
 • Yokuş Kalkış Desteği,
 • Ön Kol Dayama,
 • Arka Kol Dayama,
 • Çift Bölgeli Otomatik Klima,
 • Led Farlar,
 • Led Gündüz Farları,
 • Elektrikli Arka Yan Camlar,
 • Elektrikli Ön Yan Camlar,
 • Navigasyon,
 • 12V Priz,
 • Bluetooth,
 • iPod & iPhone Bağlantısı,
 • MP3 Çalar,
 • Radyo.
Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle