Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Makyajlanan BMW 5 Serisi Çok Yakında Yollarda

Makyajlanan BMW 5 Serisi Çok Yakında Yollarda

Makyajlanan BMW 5 Serisi Çok Yakında Yollarda

Borusan, yeni BMW 5 Serisi modelinin Ağustos ayı içinde tüm bayilerde olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda makyaj operasyonu geçirerek yenilenen yüzüyle hayat bulan BMW 5 Serisi ülkemize giriş yaptı. Special Edition paketinde M Sport ve Luxury Line donanım versiyonlarıyla pazara sunulacak yeni modelde üç ayrı motor ünitesi yer alacak.

İlginizi Çekebilir: Elektrikli BMW 3 Serisi Objektif Kameralara Yakalandı

2020 BMW 5 Serisi’nde Yeni Donanım Özellikleri

Apple Carplay & Android Auto, Adaptif LED Farlar ve Alarm Sistemi yeni 5 Serisi’nde standart olarak sunulurken, Special Edition paketiyle de pek çok özellik beraberinde geliyor. Genişletilen Special Edition paketinde BMW Live Cockpit Professional, Soft-Close Kapılar ve Kablosuz Şarj sistemi sunulurken, ilave olarak da Harman - Kardon Ses Sistemi de sunulan özellikler arasında bulunuyor.

Tüm versiyon seçeneklerinde standart olarak gelen, matrix LED farlar, otomatik uzun far asistanı ve üç boyutlu özelliğe kavuşan, kenarları siyah ve yeni L şeklindeki tasarıma sahip stoplar, yeni panjur tasarımı ile beraber dış görünümü tamamen değişiyor. Kabin içinde 10,25 inç’lik ekran standart olarak gelirken, 12,3 inç’lik bilgi - eğlence ekranı opsiyonel olarak tercih edilebilecek.

Yine standart olarak gelen Sürüş Asistanı ile Şerit Terk Uyarısı ve yola paralel alanlarda otomatik olarak park edilmesini ve paralel olan park yerlerinden otomatik manevra yaparak çıkılmasını sağlayan Park Asistanı, modelin işlevselliğini artıran temel özellikler arasında bulunuyor.

Yeni 5 Serisi Modelinde Geliştirilmiş Geri Sürüş Asistanı

Direksiyon hareketlerini kaydeden ve daha sonra otomobili 50 m boyunca sürücünün müdahalesine olmadan sıkışık veya karmaşık yerlerden kolayca çıkarabilen Geri Sürüş Asistanı, 1 Serisi ve 3 Serisi modellerinin ardından 2020 BMW 5 Serisi’nde de sunulmakta.

Gösterge panelinin çevresine yeni tasarımı, sürücü destek sistemlerinin durumu ve olası eylemler hakkında geliştirilmiş genel bilgi sağlarken, Akıllı Telefon Entegrasyonu işlevi artık hem Android Auto hem de Apple CarPlay ile uyumlu çalışmakta.

Yeni BMW 5 Serisi Teknik Özellikleri

2020 5 Serisi, Türkiye’de 170 bg güç üreten 520i isimli 1,6 lt’lik benzinli ünite, 252 bg güç üreten 2,0 lt’lik, 48 Volt hafif hibrit destekli benzinli ünite, dört tekerden çekişli 530i xDrive ve 190 bg güç üreten 2,0 lt’lik dizel ünite, dört tekerden çekişli 520d xDrive versiyonlarıyla otomobil severlerin beğenisine sunuldu.

İlginizi Çekebilir: BMW 2 Serisi Coupe Yenilenen Tasarımı İle Gelecek

Yeni BMW 5 Serisi hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden BMW 2020 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır araç modeli seni bekliyor.

Makyajlanan BMW 5 Serisi Çok Yakında Yollarda İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle