Sıfıraraçal.com

BMW 3 Serisi Touring Resmen Tanıtıldı

BMW 3 Serisi Touring Resmen Tanıtıldı

32 sene önce tanıttığı 3 Serisi Touring modelinin yeni jenerasyonunu bugün internet üzerinden görücüye çıkaran BMW yetkilileri şimdiye kadar 1.7 milyondan fazla satan SW modelini sadece bir önceki nesilde 500 binin üzerinde müşteriye ulaştırmayı başarmıştı.

Anlayacağınız BMW 3er Touring, Bavyeralı marka için önemli çok fazla önem teşkil eden bir model. Avrupa dahil olmak üzere Japonya, Güney Kore, Tayvan, Hong Kong, Avustralya ve Yeni Zelanda pazarları için üretim yapan Münih menşeli firma, altıncı nesil 3er Touring modelini 28 Eylül 2019 tarihinde üretmeye başlayacak ve kullanıcı ile buluşturacak.

İlginizi Çekebilir: Mazda 2020 Yılı İçin Bir EV Planlıyor

G21 kodlu station wagon modeli, selefine oranla ciddi oranda büyümüş gibi görünüyor. BMW modelinin 8 cm kadar artan uzunluğu 4.71 metreye; 5 cm kadar iyileştirilen genişliği ise 1.83 metreye yükselmiş durumda. Modelin yüksekliği 8 mm artışla 1.47 metreye ulaşmış. Aks mesafesi ise 2.85 metreye çıkarılmış.

Tasarım anlamında 3 Serisi Touring, G20 kodlu sedana çok benziyor diyebiliriz. Daha büyük ızgara ve standart olarak gelen LED ön farlar dört kapılı modelden de bizlere tanıdık gelen detaylardan. Modelde opsiyonel olarak sunulan adaptif LED farlar ise 530 metreye kadar aydınlatma sağlamaya yarıyor.Aracın tavan rayları ile B ve C sütunu üzerindeki alüminyum çıtalar standart donanım listesinde yer alıyor yeni 3er Touring modelinin. Ayrıca karartılmış LED stoplar ve iki taraftan çıkan egzoz boruları da araca değişik bir hava katıyor diyebiliriz.

Aracın kabininde 3er Sedan izlerini de taşıyor diyebiliriz. Özellikle ön bölümde omuz ve baş mesafesinin eski nesle göre iyileştirildiği vurgulamak gerekir. BMW modelinin arka kısmında daha fazla diz mesafesi ve geniş bir iç hacme yer verilmiş.

İlginizi Çekebilir: 2019 Porsche Taycan Kamuflaj Olmadan Görüntülendi

Yeni 3 Serisi Touring, standart olarak otomatik bagaj kapağı ile bizleri karşılıyor. Opsiyonel olarak eller serbest bagaj açma opsiyonu modelde sunulmuş durumda. Kapaktan bağımsız açılan cam ise eskiye oranla 20 mm daha geniş bir alan kaplıyor. 112 mm genişleyen bagaj bölümünün açıklığı ise 30 mm yükseltilmiş ve 125 mm genişletilmiş şekilde bizleri karşılıyor. Modelin yükleme yüksekliği tıraşlanarak 61.6 cm’e çekilmiş. BMW, bagaj zemini ile eşik arasındaki yükseklik farkını da 8 mm seviyesine indirmiş.

G21 BMW 3 Serisi Touring modelinin bagaj hacmi tüm koltuklar yerindeyken 500 litre; 40:20:40 oranında katlanan koltuklar yatırıldığında ise 1510 litre olarak ölçülebilir.

Farklı güç üniteleri ile gelecek olan modelin 202 yılında kullanıcı ile buluşması bekleniyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde tüm marka ve modele ait güncel haberleri takip edebilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, sıfır km araçlara bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

BMW 3 Serisi Touring Resmen Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle