Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Audi A8

-

Audi A8 Renkleri

Beyaz
Koyu Gri
Metalik Kahve
Metalik Mavi
Silver
İnci Siyah
Nougat Kahve

Audi A8 Resimleri

Audi A8 Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Audi A8 Versiyonları

Audi A8 Yorumları

Audi A8 Misafir 29.06.2022
A8 PARASI OLAN VE ZEVKİNE DÜŞKÜN OLANLARIN ARABASIDIR. BU ARABAYA FİESTA GİBİ BİNİLEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNEN ALMASIN
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 20.05.2018
E4 kada A8 kullaniyorum bu arac beni tatmin ederken yeni S8 hayal edemiyorum insallah yakin zamanda alirim..
(1)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 16.10.2017
Uzun zamandır hayalim tek sorun 3.0 tdi yoksa 4.2 benzinli mi buna karar veremedim
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Kardesim bende 4”2 v8 L var eyerki alirsan resmen ucak benzinliyi tafsiye etmem saggilar
Misafir tarafından cevaplandi
Şehiriçi kullanımı kısa mesafe dur kalklı stop edip 2 dkya çalistirmali bi yasayisiniz varsa 4.2 benzin; uzun yol uzun süreli calistirma ise 3.0 TDI
Misafir tarafından cevaplandi
Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

Audi A8 Misafir 26.08.2017
Bindim kullandım...tam anlamıyla mükemmel bir araç.konforuna ve aşırı lüksüne diyecek sözüm yok.duruşu ve asilliğide başka.
(3)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 20.06.2017
Çok güzel hızlı bir aile arabası
(2)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 15.06.2017
23 bin TL vergi :)
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 13.06.2017
fiyatına göre performansı süper.
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 12.06.2017
eskiyen bi imajı var
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 22.05.2017
Araba çok pahalı ama böle arabaya değer bence
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 10.05.2017
Aşırı lüks ve yakışıklı bir araba amma velakin çokta pahalı onu napcaz
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 3.05.2017
Aşırı lüks bir araba ve o kadar da performansı bakımından iyi bir araba
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 26.04.2017
Tam böle özel şöförlerin kullanacağı bir araba bence zengin iş adamları falan böle makam arabası falan ola bilir yani ,
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 19.04.2017
Rahatlık konfor mükemmel derecede harika bir araba yapmışlar
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 11.04.2017
Çok uzun bir araba ama bunun hakkını veriyor iç dizaynı çok iyi
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 3.04.2017
Bence içindeki ekran yeri hiç olmamış çok şekilsiz duruyor
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 17.02.2017
Hız sevenler için mükemmel bir araç test ettiğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 16.01.2017
Çok iyi araba be bu arabayı ya çok zengin iş adamları kullanır arabanın içindeki lüks herşeye bedel bence sonuna kadar hakediyor parasını bu araba
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 4.01.2017
Bu araba bir şaheser resmen rahatlık konfor güclü performans bu arabada herşey var herşey çok iyi bir araba başka söze gerek yok.
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 12.12.2016
Bu kadar ağır bir aracın 0-100 km/s' e çıkış süresinin 4 ile 6 saniye arasında olması insanın ağzını açık bırakıyor. Çünkü boş ağırlığı bile 2050 kg gösteriyor. Tabi daha sonra beygir,tork ve motor gücü üçlüsünün değerine bir de fiyatına bakınca bunun mümkün olduğunu anlıyorsunuz.
(0)
Cevap Yaz

Audi A8 Misafir 10.11.2016
rahatınıza düşkünseniz uzun yolculuklarınızda çok rahat tercih edebilirsiniz
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi A8 için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Audi A8 Hakkında Genel Bilgiler

Göz alıcı görünüm.
Denge ve güç dolu.
Yeni Audi A8 L. Dışarıdan bakıldığında üstün bir güç ve duruş. İçeriye bakıldığında ise son derece geniş bir mekân. Bu durum, yeni Audi A8’e göre 13 santimetre daha uzun olan dingil mesafesi sayesinde gerçekleşmiştir. Sonucu da oldukça tatminkâr: Daha da özel, ayrıcalıklı bir alan.

Göz alıcı tasarım. Hayranlık uyandırıcı ve dinamik.
Karakteristik şekilde yapılandırılan yüzeyler. Çok özel bir şeyi amaçlıyor – son ayrıntısına kadar göz alıcılık.

Göz alıcı sadelik. Yoğun ve oldukça etkileyici.
Tek bir net ilkeye bağlı kalıyor: Esasa yoğunlaşmak. İşlevi olmayan tek bir çizgi bile yok.

Göz alıcı karizma. Büyüleyici ve öncü.
Audi matris LED farlar geceleri heyecan verici bir özellik olmakla kalmaz; yeni aydınlatma teknolojisi bazen ışık noktaları olarak bazen de ışık bandı şeklinde görünerek, gün boyu da son derece etkileyici bir görünüm yaratır. Tek tek kontrol edilebilen LED’ler. İlgili duruma mükemmel şekilde uyarlanabilir. Tekrar tekrar etkileyici bir görünüş.

Göz alıcı mekân.
Zarif ve cömertçe oranlanmış.
Daha büyük arka kapılar sayesinde sizi oturmaya davet eden konfor. Ve iç mekânda fark edilir ölçüde daha geniş alan. Yeni Audi A8 L. Kendinize ve fikirlerinize ihtiyacınız olan yeri sağlayın.

Göz alıcı ortam. Geniş alan ve lüks.
Arkada artan bacak mesafesinin keyfini yaşayın. Daha da dingin bir seyahat veya çalışırken daha iyi bir konsantrasyon için... Gerçekten de eşsiz bir döşeme ile çevrelenerek.

BGöz alıcı deri. Karakteristik ve özel.
Unicum deri*. Bitkisel tabaklama yapılmış. Nefes alabilen. Hoş bir yumuşaklığa sahip,suyu ve kiri de geçirmez. Karakteristik özelliklerle dolu. Eşsiz. Somut. Sizin kişiliğinizi yansıtıyor. Her ayrıntısında. 

*Bu özelliğin ne zaman sunulacağına dair bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınıza başvurun.

Göz alıcı işlevsellik. İçgüdüsel ve zarif.
Net bir düzenleme ve şık bir tasarıma sahip MMI®. MMI touch’lı opsiyonel MMI® navigasyon plus tamamen içgüdüsel olarak çalıştırılabilir. Veya her zaman için göz seviyesinde bilgi sağlayan, opsiyonel alınabilen baş üstü göstergesi. Yeni Audi A8 L. Eksiksiz ve katıksız konfor.

Göz alıcı konfor. Sizin kadar eşsiz.
Sportiflik, konfor, tasarım, işlevsellik – Audi’nizden talep ettiğiniz her şey, çok zengin donanım seçenekleri ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sunuluyor. Burada ayrıntılara ne kadar önem verdiğimizi göreceksiniz. Ve tüm duyularınızla takdir edebileceğiniz kaliteye verdiğimiz önemi… Muhteşem dekor unsurlarından kapsamlı iç mekân renkleri ve üstün kaliteli deriye kadar. Audi A8 L’de sadece yenilikçi teknolojinin değil, aynı zamanda beklentilerin ötesindeki lüks işçiliğin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Akıllı performans.
Azami güç. Azami fayda.
Her hareket başka bir şeyden doğar. O hareketi başlatan şey, bir fikir… Yeni Audi A8 L’nizin motorlarının ilham kaynağı da bir fikirdi: Daha düşük yakıt tüketimiyle birlikte daha yüksek güç. Sözde birbiriyle çelişen bu amaçlar, iki devrimsel nitelikli tahrik teknolojisinde bağdaştırıldı: TDI® ve TFSI®. Her ikisiyle de tanışın. Sonra da sizi en çok cezbeden tahrik sistemini seçin.

TFSI® – heyecan verici ve üstün.
Audi TFSI motorları bilhassa yüksek bir sıkıştırma oranı sağlar. Sonuç: İdeal performansla birleşen olağanüstü verimlilik… Silindir hacminin yerini süperşarjın almasıyla motorun ebadı ve ağırlığı ciddi oranda azaltılırken, performans ise her zamanki gibi etkileyici düzeyde dinamiktir. Böylece ilk çalıştırmadan itibaren sizi cezbedecek bir güç aktarımı mümkün olur.

Audi cylinder on demand teknolojisi – akıllı ve yenilikçi.
Audi silindir talep teknolojisinin de kanıtladığı üzere silindir başlıkları bile akıllı olabilir. TFSI motorun sekiz silindirinin dördü kısmi yük aralığında otomatik olarak devre dışı kalır. Bu da emisyonları azalttığı gibi yakıt tüketiminin düşürülmesine de yardımcı olur. Ve tüm bunlar, geçişler fark dahi edilmeden veya sürüş dinamikleri olumsuz etkilenmeden gerçekleşir.

quattro® – sürekli ve değişken.
Yol tamamen kontrolünüz altında olsun. Zira tahrik kuvveti sürekli olarak dört tekerleğin tamamına dağıtılır vemerkezî diferansiyel tarafından değişken olarak kontrol edilir. Daima o anki koşulların gerektirdiği gibi. Yol tutuş dengesini, dinamizmi ve çevikliği daha önce hiç olmadığı gibi tecrübe edin ve opsiyonel olarak spor diferansiyelle birlikte alabileceğiniz quattro ile aracın istenilenden daha keskin dönüş yapması ve dışa doğru çekmesinin etkileriyle başa çıkın. Daha fazla çekiş kuvveti ve üstün itici güç için. Her türlü yola hâkim olun. Ve gözlerinizi önünüzdeki yoldan hiç ayırmayın. Dönemeçlerde ve düzlüklerde. Her türlü zeminde. Yola ve aklınıza tutunan büyüleyici bir deneyim için…
tiptronic – dinamik ve sarsıntısız.
Dinamik Değiştirme Programlı (DSP) 8 ileri otomatik şanzıman, güç akışında herhangi hissedilir bir kesinti olmaksızın daha hızlı vites değişimlerini garanti eder.

Akıllı performans.
Azami güç. Azami fayda.
Her hareket başka bir şeyden doğar. O hareketi başlatan şey, bir fikir… Yeni Audi A8 L’nizin motorlarının ilham kaynağı da bir fikirdi: Daha düşük yakıt tüketimiyle birlikte daha yüksek güç. Sözde birbiriyle çelişen bu amaçlar, iki devrimsel nitelikli tahrik teknolojisinde bağdaştırıldı: TDI® ve TFSI®. Her ikisiyle de tanışın. Sonra da sizi en çok cezbeden tahrik sistemini seçin.

TDI® – güçlü ve verimli.
Doğrudan püskürtme ve turboşarjın birleştirilmesiyle Audi TDI motorlar, tüm motor hızları aralığında devamlı güç tesisi ile birlikte yüksek tork çıkışları sayesinde sıra dışı performansı garanti ederler. Bu motorlar, yakıt yönünden verimli olmaları ve emisyonları azaltmalarıyla ünlüdür. Fakat aynı zamanda inanılmaz ölçüde dinamiktirler de – ve bu özellikleriyle her türlü yolda azami verim almanızı sağlarlar.
quattro® – sürekli ve değişken.
Yol tamamen kontrolünüz altında olsun. Zira tahrik kuvveti sürekli olarak dört tekerleğin tamamına dağıtılır vemerkezî diferansiyel tarafından değişken olarak kontrol edilir. Daima o anki koşulların gerektirdiği gibi. Yol tutuş dengesini, dinamizmi ve çevikliği daha önce hiç olmadığı gibi tecrübe edin ve opsiyonel olarak spor diferansiyelle birlikte alabileceğiniz quattro ile aracın istenilenden daha keskin dönüş yapması ve dışa doğru çekmesinin etkileriyle başa çıkın. Daha fazla çekiş kuvveti ve üstün itici güç için. Her türlü yola hâkim olun. Ve gözlerinizi önünüzdeki yoldan hiç ayırmayın. Dönemeçlerde ve düzlüklerde. Her türlü zeminde. Yola ve aklınıza tutunan büyüleyici bir deneyim için...
tiptronic – dinamik ve sarsıntısız.
Dinamik Değiştirme Programlı (DSP) 8 ileri otomatik şanzıman, güç akışında herhangi hissedilir bir kesinti olmaksızın daha hızlı vites değişimlerini garanti eder.

Yeni Audi A8 L’nin
öne çıkan donanımları.
Konfor içinde seyahat, işe odaklanma, tarz içerisinde rahatlama… Audi A8 L’nin donanımı kesinlikle başka arzu edilecek hiçbir şey bırakmıyor. Her sürüşü tam anlamıyla unutulmaz bir deneyime dönüştürecek ek özellik ve donanımları da seçebilirsiniz.

Audi matrix LED farlar
Matrix formunda düzenlenen LED’ler, kamera, sensörler ve navigasyon sistemi tarafından kaydedilen verileri kullanarak çevreyi titizlikle ve kusursuz bir şekilde aydınlatır. LED’ler anlık olarak açılıp kapanabilir, karartılabilir ve hiçbir dönme düzeneği gerektirmez. Kısa ve uzun hüzme arasındaki geleneksel ayrım adeta ortadan kalkmıştır; statik dönüş ışığı, tüm hava koşulları için ışık, dinamik viraj ışığı, gerektiğinde yolu diğer kullanan unsurların kısmen maskelendiği sürekli uzun hüzme ve kavşak ışığının yanı sıra seyahat modu, otoyol ışığı ve şehir ışığı, LED teknolojisine entegre edilmiştir. Gündüz ve gece tasarımı düzenlemeli dinamik Audi aydınlatma modeli ile ön farlar ve arka lambalardaki dinamik sinyaller sayesinde yolun gün ışığına yakın bir şekilde aydınlatılması, asgari düzeyde enerji gereksinimi, uzun bir çalışma ömrü ve diğer yol kullanıcıları tarafından mükemmel şekilde fark edilme mümkün olur. Aydınlatma asistanının kullanışlı işlevleri, sağ ve sol el sürüş modları arasında geçiş yapmak için GPS verilerini kullanan seyahat modu tarafından tamamlanır.
Sensör kumandalı bagaj açma özelliğini içeren konforlu anahtar
Kapılar ve bagaj kapağı yanınızda taşıdığınız anahtar kullanılmadan açılabilir ve kilitlenebilir. Kapı kollarına veya bagaj kapağının tutamak bandına dokunularak, sırasıyla önce kapıların ve sonra bagaj kapağının kilidi otomatik olarak açılır. Ayağınızı arka tamponun altına doğru hareket ettirmenizle bagaj kapağı otomatik olarak açılır. Araç kilitliyken de bagaj kapağı açılabilir.

Çevre görüntülemeli park desteği
Park ederken neredeyse otomatik direksiyon manevrası. Tampon yanlarına mesafeli bir şekilde yerleştirilen ultrason sensörleri, uygun girintili park alanlarını ve kaldırım kenarı park yerlerini arar. Girintili alanlara ve kaldırım kenarlarına park için ideal manevra yolunu, ideal park ve çıkış yollarını hesaplar. Sürücünün yapması gerekenler ise gaz pedalına basmak, fren yapmak ve park ya da parktan çıkış işlemini izlemektir. Çevre görüntüleme işlevi, direksiyon açısına bağlı olarak aracın yanındaki her türlü engele karşı sürücüyü uyarır. Bu donanım, geri dönebilen kamera veya 360 derecelik kamera ile de temin edilebilir.

Head-up display
Destek sistemlerinden gelen, sürücüyü ilgilendiren bilgiler, navigasyon talimatları ve uyarıları, sürücünün doğrudan görüş alanında bulunan ön cama gerektiği gibi yansıtılır. Yüksekliği ayarlanabilen head updisplay, iyi kontrastlı, çok renkli bir görüntüleme özelliği sağlar ve dikkatinizin, önünüzdeki yoldan ancak minimum seviyede sapmasını sağlar.

Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi
Her biri kendi amplifikatör kanalına sahip, subwoofer’ı da içeren 19 güçlü hoparlörün temin ettiği büyüleyici surround ses… Woofer’lar ve subwoofer’lar için sunulan tamamen dijital, yüksek düzeyde verimli 5 kanallı ICE Power amplifikatör ile birlikte 14 kanallı DSP tamamen dijital amplifikatör toplam 1400 watt’ın üzerinde bir güç çıkışı üretir ve 5.1. surround ses üretimini mümkün kılar. Parlak alüminyum hoparlör muhafazaları ve otomatik olarak yükselen akustik lensler her koltukta kusursuz bir ses performansı ve görünüm sağlar. Gürültüye bağlı ses düzeyi ayarı mümkündür. Araç dışına minimum seviyede ses çıkmasını sağlayan kapsüllü hoparlör kasaları mahremiyet işlevini yerine getirir ve böylece örneğin telefonla görüşürken mahremiyet sağlanmış olur.

Ortam aydınlatması
Yolcu bölümünde sunulan parlaklık önleyici arka plan ışıklandırmasında LED teknolojisi kullanılmıştır. Sistem, tavan modülünde ışık bandı ve ayrıca yanlarda ışık bantlarından meydana gelir. Kapı cepleri, ayak boşlukları, kapı içi tutamakları ve kapı eşiği trimleri ışıklandırılmıştır. Orta konsol için çevre aydınlatması mevcuttur (havada asılı görünme etkisi). Parlaklık, her biri 20 karartma aşamasına sahip 4 bölgede ayarlanabilir. MMI®’da 3 renk versiyonundan birini seçebilirsiniz.

Yeni Audi A8 L.
Daima verimli.
Vorsprung durch Technik (Teknoloji ile bir adım önde), Audi markasının bağlı olduğu ilkedir. Bu, her bir damla yakıtın en iyi şekilde nasıl kullanılabileceğini tekrar tekrar araştıran bir yaklaşımdır. Audi yıllardır bu ilkeyi modellerinde somut gerçeğe dönüştürmekte ve pek çok yeniliğe imza atan bir üretici olarak otomotiv mühendisliğindeki verimlilik standartları üzerinde kalıcı etki yaratmaktadır

Audi Uzay Kafesi (ASF®) gövde tasarımı
Audi Space Frame’de (ASF) kullanılan alüminyum son derece hafiftir, döküm parçaları ve haddelenmiş kısımları çeliğe göre daha özgür bir tasarım özelliği sunar ve bu maddeden üretilen aksamlar, yüksek düzeydeki bükülmezlikleri ve sağlamlıklarıyla öne çıkarlar. ASF tasarımı, azalan tüketimle birlikte sportif yol tutuşu mümkün kılar.

TFSI® motorlar
Doğrudan püskürtmeli ve turboşarjlı Audi TFSI motorlar bir yandan artırılmış performans ve aynı ölçüde etkileyici bir dinamizm sunarken, diğer yandan dikkate değer verimlilikleriyle de öne çıkarlar. 4.0 V8 TFSI motor, yenilikçi Audi cylinder on demand teknolojisiyle donatılmıştır. Sistem, kısmi yükle çalışma sırasında, siz aradaki farkı hissetmeden, sekiz silindirin sadece dördünün kullanılmasını sağlar. Motor aynı oranda sarsıntısız ve güçlü çalışmakla birlikte daha az yakıt harcar ve daha az CO2 yayar.

TDI® motorlar
Doğrudan püskürtme ve turboşarjın birleştirilmesiyle Audi TDI motorlar, tüm motor hızı aralığında devamlı güç tesisi ile birlikte yüksek tork çıkışları sayesinde sıra dışı performansı garanti ederler. Bu motorlar yakıt yönünden verimli olmaları ve emisyonları azaltmalarıyla ünlüdür. Fakat aynı zamanda dinamiktirler de – ve bu özellikleriyle her türlü yolda azami verim almanızı sağlarlar.

Start-stop (Çalıştır – durdur) sistemi
Start-stop sistemi, araç durduğu anlarda, örneğin trafik ışıklarında motoru durdurarak yakıt tüketiminin ve CO2 emisyonunun azaltılmasına yardımcı olur. Ayak freni serbest bırakıldığı anda motor yeniden çalıştırılarak mükemmel bir kalkış sağlanır. Sistem, bir düğmeyle her an devre dışı bırakılabilir.

Enerji geri kazanım sistemi
Enerji geri kazanım sistemi; akıllı alternatör voltaj kontrol sistemi sayesinde araç, gaz pedalına basmadan mevcut hızında giderken ve frenleme sırasında enerjiyi geri kazanır. Bu enerji, aküde depolanır ve bir sonraki hızlanmada aracın elektrik sistemine beslenerek alternatör üzerinden gerilimi kaldırır
Bu katalogda gösterilen veya tanıtılan modeller, donanımlar ve hizmetler ülkelere göre farklılık göstermektedir.Gösterilen araçlar kısmen opsiyonel donanımlarla ek ücret karşılığında temin edilebilir. Otomobillerin teslimat kapsamı, dış görünüş, motor özellikleri, ebatları, ağırlıkları, yakıt tüketimi ve çalıştırma maliyetleri hakkında verilen değerler katalog basıldığı zamana kadar elde edilen bilgilere göre hazırlanmıştır. Resimlerde renk ve şekil farklılıkları, yanlışlık ve baskı hataları yapma hakkımız saklıdır. Donanım ve teknik verilerle ilgili tüm bilgiler Almanya pazarının özelliklerine dayanmaktadır. Değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Kısmen de olsa basılması AUDI AG’nin yazılı onayına tabidir. Bu katalogda gösterilen veya tanıtılan modeller, donanımlar ve hizmetler ülkelere göre farklılık göstermektedir.Gösterilen araçlar kısmen opsiyonel donanımlarla ek ücret karşılığında temin edilebilir. Otomobillerin teslimat kapsamı, dış görünüş, motor özellikleri, ebatları, ağırlıkları, yakıt tüketimi ve çalıştırma maliyetleri hakkında verilen değerler katalog basıldığı zamana kadar elde edilen bilgilere göre hazırlanmıştır. Resimlerde renk ve şekil farklılıkları, yanlışlık ve baskı hataları yapma hakkımız saklıdır. Donanım ve teknik verilerle ilgili tüm bilgiler Almanya pazarının özelliklerine dayanmaktadır. Değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Kısmen de olsa basılması AUDI AG’nin yazılı onayına tabidir.

Sorumluluk
Sorumluluğu yaşamak Audi stratejisinin daima süregelecek temel felsefesidir. Ekonomik başarı ve uluslararası rekabet yeteneğinin yanı sıra çalışanların ve kurumun sorumluluğu ile çevre ve kaynakların korunması aynı ölçüde rol oynarlar. Ayrıntılı olarak belirtildiğinde kataloglar FSC sertifikalı kağıttan basılmakta ve aynı şekilde genel olarak Audi sadece sportif ve heyecan verici değil, aynı zamanda daima iyi bir verim sağlayan otomobiller geliş- tirmektedir. Uzun vadeli bakıldığında Audi, ürünleriyle karbondioksit oluşturmayan araç kullanımını sağlamak istemektedir. Bir bütün olarak düşünüldüğünde Audi kuruluşunun fabrikalarını adım adım karbondioksit oluş- turmayan bir üretim yapması yönünde geliştirmesi de buna dahildir. Audi, buna ilaveten öncelikle eğitim, teknoloji ve sosyal alanlarda olmak üzere yoğun olarak kurum ile ilgilenmektedir. Audi kurumunda sürdürülebilirlik ve geleceğe bakış sıkı bir şekilde birbirine bağlıdır. Audi kurumu, Audi Kentsel Gelecek İnisiyatifi ile Audi uluslararası uzmanlarla çalışarak gelecekteki kentsel beklentiler ve araç kullanımı ile ilgili trendleri ayrıntılı olarak araştırmaktadır.

Tasarım 
Muhteşem Ayrıntılar. Gelişimini tamamlamış modası geçmeyen form. Önde olma sanatı olağanüstü bir araç olan Audi A8’de fark edilecek bir görünümdedir. Etkileyici ve sportiftir. Tek bir prensibe dayanmaktadır, o da fonksiyonu olmayan çizgi olmamasıdır. Audi’ye özgü yapılandı- rılmış yüzeyler ve ayrıcalıklı malzemelerden oluşmaktadır. Çok özel en ince ayrıntısına kadar muhteşem olduğunu iddia ettiğimiz işçiliği en yüksek düzeydedir.

Konfor
 16 Daha büyük arka kapıları ve iç mekanda belirgin şekilde daha fazla yer ile sizi araca davet eden bir konfora sahip Audi A8 L kendine ve arka tarafta daha fazla diz mesafesinin keyfine varılması, daha rahat seyahat edilmesi veya daha konsantre olarak çalışılması gibi fikirlerine ortam ve yer sağlamaktadır. Bitkisel tabaklanmış, aktif şekilde hava geçiren, yumuşak ve buna rağmen su ve kir tutmayan benzersiz derisi ile çepeçevre sarılmış ayrı bir sınıf donanımı oluşturmaktadır. Her ayrıntısıyla kendine özel olduğunu yansıtmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO² emisyonu değerleri ile verimlilik sınıflarını sayfa 100’den itibaren bulabilirsiniz.

Dinamizm 
Her sürüş durumunda hissedilebilen etkileyici 368 kW güce ve 625 Nm torka sahiptir. 12 silindir motorunun olağanüstü düzgün çalışması sayesinde çok sakin bir şekilde 0 km/h’den 100 km/h’ye 4,6 saniyede çıkmaktadır. Audi A8 L W12 sakinliğinin arkasında gerçekten kuvvetli olduğunu kanıtlamaktadır.

Tasarım
 Fark yaratan, gücü yansıtan ve akıcı bir şekilde sanat eserinin tamamına entegre olmuş uygunluğun yaşandığı bir görünüme sahiptir. Audi’ye özgü ve şık muhteşem krom ve paslanmaz çelik ayrıntılar, sık örgülü ön panjur yapısı ve W12 amblemi olan Singleframe, krom aksesuarlı hava girişleri, entegre edilmiş ilave krom çıtaları olan yan aynalar ve her konuda üstün görünüm dahildir. Audi Matris LED farlar standarttır. Opsiyonel çok parlak cilalanmış 15 kollu yapılandırılmış tasarımlı 20 inç alüminyum dövme jantlar çok ayrıcalıklı bir donanımdır.*

Audi S8
 Muhteşem Teknik. Çarpıcı sportiflik. Karizma. Saf kuvveti ve en yüksek seviyedeki teknolojiyi zamanımızın en sportif sedan’larından birinde bir araya getiren Audi S8’deki dinamizmin, üstünlüğün ve görülebilir ilerici düşüncenin yansıttığı karizmayı yaşayın. Opsiyonel olarak tamamen yeni Audi Matrix LED farlar ile birlikte alınır. Yeni güçlü ışığı ile heyecan verici bir sportiflik yarat

Dinamizm 
Muhteşem Performans. Nefes kesici sportiflik. Anında tepki veren ve heyecan uyandıran 382 kW güç S faktörlü yüksek performans atletidir. Büyüleyici kuvvet artışı ile 4,1 saniyede 0 km/h’den 100 km/h’ye çıkmaktadır. Daha 1700 devir/ dakikadan itibaren atletik bir 650 Nm torka sahiptir. Audi S8’de verimli Audi cylinder on demand (gerektiği kadar silindirin çalış- ması) teknolojisi sayesinde muhteşem performans kısıtlanmadan yakıt tüketimi ve emisyonlar daha az olacak şekilde akıllı bir yakıt kullanımı sağlanır ve teknoloji ile bir adım önde olduğumuz düşüncemiz kanıtlanır.

Teknoloji sayesinde
Dünya devamlı değişmektedir. Teknolojik gelişme devamlı olarak çok hızlı bir şekilde ilerlemekte ve bu sayede size özellikle araç kullanımında gittikçe daha fazla olanak sunulmaktadır. Hayatınıza renk katacak teknolojiyi size vermek amacıyla teknoloji ile bir adım önde olma düşüncemizle sadece günümüzdeki ve gelecekteki araç kullanımı ile ilgili beklentilerinizi karşılamak değil, aynı zamanda onları daha da aşmamız için bu gelişmeyi önemli ölçüde birlikte şekillendiriyoruz.

Mükemmel karma. Verimli teknolojilerin geleceği.
Bir Audi üretmek çok karmaşıktır. Ancak buna rağmen tüm modeller için basit bir prensip olan emisyonları azaltan sinerjiler oluşturmak için aracın tüm yapı elemanları kesinlikle birbirleri için çalışırlar prensibi geçerlidir. Bu temel ilkeye uyarak seksenli yılların sonunda Audi hafif yapı tarzı ve devrim yaratan Audi Space Frame (ASF®) ile başlayan günümüzdeki içinden çıkılamayan ağırlık sarmalındaki şu geriye dönmedir: Her hafif yapı elemanı yine boyutları azaltılabilecek diğer yapı elemanlarına etki etmesidir. Bu şekilde araçlarımızı daha verimli ve kaynakları koruyacak şekilde yapmak için mevcut formlar ve malzemeler fonksiyonelliği, mümkün olan en düşük ağırlığı ve üretim süreci ile ilgili olarak sürekli yeniden iyileştirilirler. Buna ilaveten sürüş dinamiğinin arttırılması, yüksek kompresyon, daha verimli yanma ve daha az CO² emisyonu olması için bir Audi’de örneğin enerji geri kazanım sistemi ve start-stop sistemi veya ilerici ve verimli ileri teknoloji motorları gibi verimlilik teknolojileri gittikçe daha fazla uygulanmaktadır. Günümüzde ve gelecekte CO²’nin azaltıldığı araç kullanma yolunda olmak için.

Akıllı Performans
Azami kuvvet. 
Azami kullanılır.
Her hareketin bir başlangıcı vardır. Onu harekete geçiren şey bir fikirdir. Yeni Audi A8’inizin motorları da tüketimin azaltılmasının yanı sıra gücün arttırıldığı bir başlangıç ateşlemesini temel almaktadır. Bu kaçınılmaz çelişkiyi devrim yaratan 2 tahrik teknolojisi olan TDI ve TFSI de birleştiriyoruz. Her ikisini tanıyın ve sizi en fazla harekete geçiren motoru seçin.

Audi A8 Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle