Sıfıraraçal.com

Alfa Romeo Ağustos Ayı Kampanyalı Fiyat Listesi

Alfa Romeo Ağustos Ayı Kampanyalı Fiyat Listesi

Alfa Romeo Ağustos Ayı Kampanyalı Fiyat Listesi

Sıfır km Alfa Romeo modelleri için Ağustos ayı kampanyalı fiyat listeleri haberimizde. Alfa Romeo, Ağustos ayı kampanyalı fiyat listesi için işte detaylar.

İlginizi Çekebilir: Alfa Romeo İçin Aranan Kan Bulundu

Alfa Romeo Giulietta Ağustos 2020 Fiyat Listesi

Alfa Romeo Giulietta 1.6 lt’lik dizel motor seçeneğiyle satılmaktadır. Bu motor ünitesi 120 beygir güç ve 320 Nm tork üretmektedir. Önden çekişli olan model 6 ileri çift kavramalı otomatik vites şanzımanla kombine edilmiştir.

Alfa Romeo Giulietta modelinin yakıt değerleri şöyle; şehir içi tüketim 5,4-5,8 Lt, şehir dışı tüketim 4,0-4,2 Lt ve ortalama yakıt tüketimi ise 4,5-4,8 Lt’dir.

195 km/s maksimum hıza ulaşabilen Giulietta 0’dan 100 km’ye hızlanması 10,2 saniyedir. Bagaj hacmi ise 350 Lt'dir. Alfa Romeo Giulietta, TI ve Sprint donanım seçenekleriyle tercih edilmektedir. Panoramik Cam Tavan TI donanım seçeneğinde mevcutken Sprint donanım paketinde opsiyonel olarak yer almaktadır.

Alfa Romeo Giulietta güncel fiyat listesi ise şöyle;

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD 120hp Sprint TCT 273 bin 900 TL

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD 120hp TI TCT 293 bin 900 TL

Alfa Romeo Giulia Ağustos 2020 Fiyat Listesi

Alfa Romeo Guilia Sprint ve Veloce donanım paketleriyle müşterilerinin beğenisine sunulmakta. Sprint donanım seçeneğinde 2.0 Lt’lik 200 beygir benzinli motor ünitesi Veloce donanım seçeneğinde ise 280 beygir güç üreten 2.0 Lt'lik benzinli motor ünitesi yer almaktadır. Her iki donanım paketinde de ZF otomatik şanzıman bulunuyor.

Alfa Romeo Guilia güncel fiyat listesi ise şöyle;

Alfa Romeo Guilia 2.0 200hp SPRİNT RWD 555 bin TL

Alfa Romeo Guilia 2.0 280hp VELOCE AWD 615 bin TL

Alfa Romeo Stelvio Ağustos 2020 Fiyat Listesi

Alfa Romeo Stelvio modelinde 4 silindirli 2,0 Lt’lik benzinli motor ünitesiyle satılmaktadır. Güncel Stelvio modelinde bu motor ünitesi 200 beygir güç ile 330 Nm tork ve 280 beygir güç ile 400 Nm tork üreten versiyonları kullanılmıştır. Her iki motor seçeneği de 8 ileri ZF şanzımanla kombine edilmiş.

Alfa Romeo Stelvio modelinin yakıt değerleri ise şöyle; şehir içi tüketim 8.9 Lt, şehir dışı tüketim 5.9 Lt, ortalama tüketim 7.0 Lt’dir.

Alfa Romeo Stelvio güncel fiyat listesi ise şöyle;

Alfa Romeo Stelvio 2.0 200hp SPRİNT AWD 4x4 645 bin TL

Alfa Romeo Stelvio 2.0 280hp VELOCE AWD 4x4 695 bin TL

İlginizi Çekebilir: Alfa Romeo Ödemeleri Erteledi

Güncel Alfa Romeo 2020 fiyat listesi için hemen sifiraracal.com internet sitemizi ziyaret edebilir tüm modelleri inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz.

Alfa Romeo Ağustos Ayı Kampanyalı Fiyat Listesi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle