Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Alfa Romeo’nun Kompakt Aracı Tonale

Alfa Romeo’nun Kompakt Aracı Tonale

Alfa Romeo’nun Kompakt Aracı Tonale

 

Yeni kompakt crossover Tonale’nin görüntüleri sızdırıldı.

Alfa Romeo Stelvio modelinin küçük kardeşi yolda Tonale isimli konsept crossoverını bu yılın başlarında 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtmıştı. Şimdi ise bu aracın konsept görüntülerinden ziyade seri üretim halinin görüntüleri sızdırıldı.

 

İlginizi Çekebilir: 2021 Alfa Romeo Giulietta Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

 

Sızan bu görüntüleri incelediğimizde ise aracın bir kapalı otoparka rakipleri Audi Q3, BMW X2 ve Volvo XC40 modelleri ile birlikte çekildiğini görmekteyiz. Böyle davranarak Alfa Romeo tasarımcıları Tonale’nin seri üretim versiyonunu rakipleriyle görsel anlamda kıyaslıyorlar.

Resimlerini paylaştığımız Alfa Romeo Tonale modelinin seri üretim haline ait sızıntı fotoğraflarını görmekteyiz. 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı gerçekleştirilen konsept araç ile arasında farka baktığımızda ön farların seri üretim versiyonundan biraz daha kısa ve geniş tutulduğunu, ön ızgaranın hafifçe büyütüldüğünü ve gerçek yan aynaların araca eklendiğini görmekteyiz.Aracın arka tarafına baktığımızda ise arka farların tasarımı neredeyse konsept versiyon ile aynı tutulmaya çalışılmış. Elbette ki bu arka farlar konsept versiyondaki kadar ince bir yapıda değil.

Sızıntı görüntüleri incelemeye devam ettiğimizde Tonale modelinin iç mekan tasarımında konsept versiyon ile büyük bir oranla benzer olduğunu görmekteyiz.

Çünkü konsept versiyonda da büyük bir dijital gösterge paneli ve geniş bir bilgi eğlence ekranı yer alıyor. Ayrıca sızdırılan diğer bir bilgilere göre yeni Alfa Romeo Tonale 2021 yılında satışta olacak.

 

İlginizi Çekebilir: İndirimli Taşıt Kredisi İle Araç Sahibi Olun

 

Tabii ki diğer bir husus ise bu sızdırılan görüntülerdeki aracın Alfa Romeo yetkilileri tarafından onaylanması gerekiyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement