2020 Alfa Romeo Stelvio ve Giulia Tanıtıldı

2020 Alfa Romeo Stelvio ve Giulia Tanıtıldı

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo, Stelvio ve Giulia modellerinin Quadrifoglio isminde olan en hızlı versiyonlarını yeniledi. Alfa Romeo, internet üzerinden online olarak düzenlediği tanıtım toplantısı ile tüm dünyanın beğenisine sundu.

İlginizi Çekebilir: Alfa Romeo Giulietta Modelinin Üretimini Durduruyor

İtalyan üretici Alfa Romeo’nun açıklamasına göre, marka DNA’sının heyecan verici sembolü olan Quadrifoglio mirasını sürdüren Stelvio ve Giulia Quadrifoglio modellerinin 2020 yılına ait versiyonlarını, internet üzerinden düzenlediği online basın toplantısıyla tanıttı.

510 beygir gücündeki 2.9 V6 Bi-Turbo motorları ile hız kesmeyen 2020 Alfa Romeo Giulia ve 2020 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio ikilisi yeni teknoloji bağlanabilirlik ve güvenlik özellikleri ile gücüne güç kattı.

2020 Alfa Romeo Stelvio ve 2020 Alfa Romeo GiuliaQuadrifoglio, yenilenmiş ara yüz tasarımı ve araç performası ile ilgili özel menüye sahip yepyeni dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemine yer verilirken, seviye 2 otonom sürüş özellikleri sunmasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Alfa Romeo’nun en sportif ikilisinin 2020 yılına ait versiyonları ayrıca, iç ve dış tasarımındaki yepyeni ve özel detaylarla da otomobil tutkunlarının bütün beklentilerini iddialı bir şekilde karşılamayı devam ettiriyor.

Yenilikçi Q4 Dört Çeker Sistemi

Yapılan açıklamadaki bilgilere göre, 2020 Stelvio ve Giulia Quadrifoglio, Alfa Romeo DNA’sının temel unsurlarını üstün performans ve İtalyan stili mükemmeliyetçiliğini gözler önüne sermekte.

Üstün performansını 510 beygir güç ve 2500 devir/dakika’da 600 Nm tork üreten tamamı alüminyum 2,9 lt’lik V6 Bi-Turbo motor ünitesinden alan Stelvio ve Giulia Quadrifoglio modelleri, her iki modelde de sınıfının en iyi performansını sergilemeye devam ediyor.

Bu motor ünitesinin gücü, Alfa Active Torque Vectoring sistemi tarafından tekerleklere aktarılır iken ayrıca 2020 Stelvio Quadrifoglio modelinde, yenilikçi Q4 dört tekerlekten çekiş sistemi yeni model ile beraber devreye giriyor.

Her iki otomobilde de, otomatik şanzıman 8 vitesli akıcı vites değişimiyle konforu optimize etmek için kalibre edilirken, böylece iki modelde de ayrı yol ve zemin koşullarında rahat bir sürüş keyfi sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: Alfa Romeo Giulia GTA'nın Coupe Versiyonu Olsa Nasıl Görünürdü

Quadrifoglio’da yer alan şanzıman, “RACE” modunda ise sadece ve sadece 150 milisaniyede vites değiştirerek otomobilin gerçek potansiyelini ortaya koymakta.

2020 Alfa Romeo Stelvio ve Giulia Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle