Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Volkswagen Arteon Shooting Brake Tanıtım Öncesinde Sızdı

Volkswagen Arteon Shooting Brake Tanıtım Öncesinde Sızdı

Geçtiğimiz hafta içinde sınırlı adetlerde üretilecek R-Line Edition versiyonu üzerinden gündemde yer edinen Volkswagen Arteon, bir süre daha yerini koruyacak gibi. Markasının Uzak Doğu pazarında CC olarak satacağına dair detayların eşliğinde karşımıza çıkan shooting brake versiyonu kısa süre Çin medyasının en popüleri haline gelmişti.

 

İlginizi Çekebilir: Dacia Modellerinin Elektrikli Versiyonları Ne Zaman Gelecek

 

Tanıtımı öncesinde ortaya çıkan iki parçalık sızıntı fotoğrafın üzerinden detaylarına göz atabileceğimiz modelin Çin’de CC Travel Edition adıyla satışa sunulacağı da yine yerel basında bahsi geçen konular arasında yer alıyor. Avrupa pazarı için düşünülmeyen modelin, Volkswagen’in bölgedeki ortağı olan FAW grubu ile ortak geliştirdiği de bilinmesi gereken noktalar arasında.Volkswagen Arteon, CC Olarak Çin’de Satışa Sunulacak

Tasarım felsefesiyle Avrupa pazarında satılan versiyona büyük oranda benzerlik gösteren modeldeki temel farklılık, onu farklı sınıfta konumlandıran yapısı ile beraber geliyor. Bu kapsamda D sütunundan başlayan değişimlerle birlikte tavana konumlandırılan çıtayı da atlamamız gerek. Çin medyasından gelen bilgilere göz attığımızda CC Travel Edition’ın kaputunun altında 2.0 litrelik benzinli motorun yer alacağını görmekteyiz. İki farklı güç opsiyonu ile tercihi söz konusu olan bu motor giriş seviyesinde 186 PS güç ve 320 Nm tork vadetmekte.

 

İlginizi Çekebilir: Renault Talisman Yeni Motoruna Kavuştu

 

Üst paketteyse 220 PS güç ve 350 Nm’lik değerler karşımıza geliyor. Standart olarak 7 ileri çift kavrama şanzıman ve dört tekerlekten çekişli altyapıyı da beraberinde getireceği söylenen modelin tüm detayları kısa süre içerisinde kesinlik kazanacak.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement