Sıfıraraçal.com

Sıfır Otomobillerde Sonbahar Kampanyaları

5 Ekim 2022 Çarşamba

 

Sıfır otomobillerde sonbahar kampanyaları farklı otomobil üreticileri tarafından yapılıyor. Araç fiyatlarının artması tüketicilerin araç alımında tutucu olmasına neden oluyor. Otomobil markaları da yapacakları kampanya ile araç piyasasını hareketlendirmeye çalışıyor.

Sıfır otomobillerde sonbahar kampanyaları bir hayli fazladır. Listeye şimdilik Renault ve Ford markaları ile devam edelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sıfır Otomobillerde Renault Kampanyaları

 • Renault Clio modellerinde 399.400 TL’den başlayan fiyat avantajları sunuluyor. Sınırlı sayıda kampanya dahilinde araç olduğundan stoklar tükendiğinde bu fiyata almanız mümkün olmayacak. 2022 model Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg otomobil bu fiyat teklifi ile alıcılarla buluşabilecek.  Bu kampanyanın geçerlilikte son gün 31.10.2022 tarihidir.
 • Renault Captur, 696.400 TL fiyat avantajı sunuyor. Düşük fiyat kampanyası Captur modeli için geçerlidir.  2022 Model Renault Captur Touch 1.3 TCe EDC 140 bg  seçeneğinde bu fiyat avantajı geçerlidir.  Captur 31.10.2022 tarihine kadar yetkili satıcılarda yapılan satışlarda geçerlidir.
 • Renault Megane Sedan 531.000 TL’den başlayan fiyatla sunuluyor. 2022 Model Renault Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg  otomobil seçeneğinde avantaj sağlanıyor. 
 • Renault ticari araçlarda 75.000 TL krediyi % 0,99 faizle 12 ay ödeme seçeneği ile veriyor. 2022 model Renault Yeni Express Van, Trafic Multix, Trafic Panelvan, Trafic Combi, Yeni Express Combi, Master Panelvan ve Master Kamyonet araçların perakende satışında avantaj sunuyor. 75.000 TL krediyi  % 0,99 faiz oranı ile 12 ay vadeli olarak alınacaktır. Bu kampanyaya göre aylık ödeme 6.761TL’dir.
 • Renault binek araçlarda % 0 faiz oranı fırsatı sunuyor. Renault 2022 model Clio, Captur, Megane Sedan, Kadjar, Yeni Taliant, Talisman ZOE ve Koleos araçlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında 30.000 TL kredi için % 0 faiz oranı ile 12 ay vadeli olarak alınabilir. Aylık ödeme aralığı 2.533 TL’dir.
 • Renault kampanyalarında ayrıca sağlık çalışanları da düşünülmüş. Renault Finans’tan alınacak kredilerde Captur, Koleos, Kadjar araç modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında dosya masrafı alınmıyor. Ayrıca araç fiyatına 4.000 TL indirim uygulanacaktır. Doktorlar, sağlık teknikerleri, hemşireler, Sağlık Bakanlığı çalışanları, özel ve devlet hastane personeli ve eczacılar yararlanabilir.

Sıfır Otomobillerde Ford Kampanyaları

Ford modellerinde de sonbahar kampanyaları devam ediyor.

 • Aracını yenilemeyi düşünenler için takas kampanyası sunuluyor. Eski Ford aracını yetkili satıcılara getirenler Courier ve Connect modellerinde % 2 indirim, binek modellerde % 4, Ford Transit ve Custom’da % 4 indirimler uygulanır.
 • Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile  Yeni Ford Focus, Yeni Ford Fiesta, Ford Kuga, Ford EcoSport ile Ford Puma model otomobilleri satın amak istediğinizde avantajlar karşınıza çıkıyor.  100.000 TL için % 0,99  ve 12 ay vadeli olarak satın alabilirsiniz. Kampanya kapsamında aylık taksit tutarı 9.018,75 TL olarak ödersiniz.

Diğer kampanyalar ilerleyen günlerde sayfamızda yayınlanacaktır. Güncel fiyat bilgisi için sitemizi takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Araç Karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara göz atabilir dilediğiniz araçları karşılaştırabilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları incelemek için kampanyalı araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sıfır Otomobillerde Sonbahar Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıfır Otomobillerde Sonbahar Kampanyaları Yorumları

{{yorum.KullaniciAdi}}
{{yorum.TarihStr}}
{{yorum.Yorum}}
  ÖNERİLEN YAZILAR
  X
  Karşılaştırma Listem
  Tamam
  X
  1

  Marka

  2

  Model

  3

  Versiyon

  4

  Tamamla
  Almak istediğin aracın markasını seç
  Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
  Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
  Almak istediğin modeli seç
  Hangi model için özel teklif almak istersin ?
  Versiyon seç
  Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
  Benzin
  Dizel
  Otomatik
  Manuel
  Formu Doldur
  İzinli İletişim Formu
  "İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
  KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
  www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
  • Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
  • Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
  • Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
  • Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
  faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle