Sıfıraraçal.com

LDV Mifa 9 EV Modeline Merhaba Deyin!

24 Kasım 2022 Perşembe

 

Otomotiv sektöründe son zamanlarda değişen kullanıcı deneyimleri olsa da Minivan modeller her zaman rağbet görmektedir. Bu araç türlerinden biri olarak hayatını sürdüren Minivan modeller arasına bu kez karşımıza çıkan en yeni örnek Avustralya'dan geliyor. İşte LDV Mifa 9 huzurlarınızda. Sizleri minivan yapının kalite ve şıklıkla buluştuğu LDV Mifa 9 modeli ile baş başa bırakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LDV Mifa 9 modelinin teknik özelliklerine geçmeden önce markanın geçmişine şöyle bir göz atalım. Öncelikle belirtmekte fayda var ki bu araç bir Çin menşeili markaya ait. LDV Mifa modeli Çin markası olan Maxus tarafından üretiliyor. Bu marka, LDV'nin LDV Maxus modelinin ideolojik halefinin yerini alan SAIC'in sahibi olduğu bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Bu Çin’li marka, Avusturalya'da LDV ismi altında faaliyetlerini sürdürüyor. Bu minvalde LDV Mifa 9 modeli Çin pazarında bulunan içten yanmalı Maxus G90 ve ile birçok noktada benzerlikleri gösteriyor.

LDV Mifa 9 modeli CATL tarafından sağlanan 90 kWh'lik oldukça büyük bir pil paketini üzerinde bulunduruyor. Bu büyük ve lüks, yüzde yüz elektrikli minivan modeli üretici marka tarafından karşımıza çıkan resmi bilgilere göre tek bir batarya ile 440 kilometre menzil mesafesi sunuyor. LDV modelini evde 11 kW'a kadar şarj etme imkânınız olduğunun da altın çizelim. DC hızlı şarj istasyonunda ise yüzde 30'dan yüzde 80'e kadar yeniden şarj etme süresi 35 dakika olarak göze çarpıyor.

LDV Mifa 9 modeli güç kısmında da oldukça dikakt çeken bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Araç 244 beygir güç ve 350 Nm tork üretme kapasitesi ile karşımıza çıkıyor. Aracın ön tekerleklere takılı tek bir elektrik motorundan güç aldığını belirtelim. Ayrıca hatırlatmakta fayda var LDV Mifa, 217 beygir gücü ve 360 Nm tork üreten 2.0 litrelik turboşarjlı bir güç ünitesi ile bizleri karşılıyordu. Dört silindirli değirmen, sekiz ileri otomatik şanzıman da aracın dikkat çeken detayları arasında yer alıyor.

LDV Mifa 9 modelinin iç kısmına geldiğimiz zaman ise lüks ve konforun ön planda tutulduğu bir araç görüyoruz. LDV Mifa 9 için üç donanım paketi bizleri karşılıyor: Bu paketler; Mode, Executive ve Luxe olarak isimlendiriliyor ve hepsi üç sıra koltuk yapısı ile birlikte karşımıza çıkıyor. Aracın en üst modelinde ikinci sırada ısıtmanın yanında soğutma ve masaj işlevlerine sahip kaptan koltuklarının yer aldığını belirtelim. Standart ve isteğe bağlı ekstralar arasında ise üç bölgeli klima kontrolü, yedi USB bağlantı noktası, elektrikli kayar arka kapılar ve birinci sınıf bir ses sistemine yer verildiğinin de altını çizelim.

LDV Mifa 9 modelinin 70.010 dolarlık etiket fiyatı ile satıldığını belirtmek isteriz. Ancak ülkemizde henüz bu araç konusunda bir belirsizlik var. İlerleyen zamanlarda araç hakkında sizlere daha detaylı bilgi aktarıyor olacağız.

Siz de araç karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara tek bir tıkla göz atabilir ve dilediğiniz araçları anında karşılaştırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemiz üzerinde sıfır araç kampanyalarına yer verildiğini de belirtelim. Siz de tek bir tıkla sıfır araç kampanyalarına ulaşabilir ve anında size özel ve ücretsiz fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.

 

LDV Mifa 9 EV Modeline Merhaba Deyin! İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle