Karşınızda Yeni Opel Astra

Karşınızda Yeni Opel Astra

Araba sektörü içerisinde hatchback modelleri içerisinde en eski araçlardan olan Opel Astra, hepimizin sabırsızlıkla beklediği yeni versiyonuna adım attı. Tamamıyla tasarımı baştan sona yenilenen Astra, PSA altyapısında kendine yer buldu.

İlginizi Çekebilir: Opel Temmuz Ayı Kampanyaları

Opel markasının en popüler hatchback modeli, altıncı versiyonuyla birlikte Skoda Octavia, Ford Focus, Volkswagen Golf, Renault Megane gibi araçlarla boy ölçüşmesi için Rüsselsheim fabrikasında imalı sürdürülecek.

Tıpkı kendisi gibi EMP2 platformunu kullanan Peugeot 308 de Astra’nın en önemli rakipleri arasında buluyor. Opel ve Peugeot tasarımcıları, mekanik ve elektronik parçaları aynı olan bu araçları C hatch’i görsel olarak birbirinden ayırmak konusunda epeyce iyi iş çıkarmışlar.

Yeni Opel Astra Boyutları

Yeni Opel Astra, 4 mm daha uzayarak uzunluğunu 4.374 mm'ye çıkardı. Genel boyutu aynı görünüyor olsa da aks arasındaki bulunan 13 mm'lik artış ile Astra ön ve arka tekerleri arasında 2.675 mm mesafe sunuyor.

Üreticiler "coupé tarzı" çizgilere sahip olduğunu söyleseler de biraz abartı olduğunu söyleyebiliriz. Aracın artan boyutu ve ayarlanabilen bagaj paneline sahip olmasından dolayı yükleme hacmi 422 litre seviyesine yükselmiş.

Yeni Opel Astra Kabin Özellikleri

Opel Astra L, selefi Astra K'dan iç mekânda ciddi biçimde farklılık gösteriyor. Astra, fiziksel butonlar haricinde fonksiyonlarına 10 inç boyutu bulunan multimedya ekranından erişiyor. Üç kollu direksiyon simidinin arkasına yer alan 10 inç boyutundaki dijital gösterge paneli de yer alıyor.

Yeni araçlarda olduğu gibi Opel Astra L içerisinde fazlaca teknolojik donanımı içerisinde barındırıyor. Kör nokta uyarı sistemi, dur/kalk özellikli adaptif hız sabitleyici, otomatik acil durum sistemi, trafik işareti algılama sistemi, 360 derece kamera ve head-up display donanımları Astra L’nin bünyesinde bulunuyor.

Yeni Opel Astra Hakkında Tüm Teknik Detaylar

Alman üretici 2021 Astra'nın benzinli ve dizel motor seçenekleriyle satışa sunulacağını ve gücünün 110 bg ile 225 bg değerleri arasında olacağını söylüyor. Plug-in hibrit seçeneği de Astra bünyesinde kendine yer bulmuş. Şanzıman seçeneği 6 manuel ve 8 tam otomatik olarak sunuldu.

Opel, siparişlerini yılın son çeyreğinde yani sonbahar ayları içerisinde başlayıp ilk teslimatlarını ise 2022'nin ilk aylarında sürdürecek. İleriki zamanlar içerisinde station wagon modeli de eklenecek.

Son olarak da söyleyeceğimiz Opel Astra'nın içten yanmalı motora sahip olan son araç olacağını söylüyor.

Opel 2021 Fiyat Listesi

Yeni Opel Astra hakkında bilgi sahibi olduğumuz göre dilerseniz temmuz ayına özel Opel kampanyalarından faydalanmak için hemen sitemizi ziyaret edebilir, güncel Opel fiyat listesine bakabilir size özel ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Opel Mokka Fiyatları Belli Oldu

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

 

 

 

Karşınızda Yeni Opel Astra İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Karşınızda Yeni Opel Astra Yorumları

Misafir 27.07.2021
Fiyat nekadar

Misafir 23.07.2021
Fiyatları

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı