Sıfıraraçal.com

Yeni Mercedes V Serisi Görücüye Çıktı

Yeni Mercedes V Serisi Görücüye Çıktı

Yeni Mercedes V Serisi Görücüye Çıktı

Mercedes’in Vito benzeri aracı olan V serisi piyasaya sürüldü. Her ne kadar Vito’ya benzese de, aracı Vito’dan ayıran bir çok özellik bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: 2021 Mercedes S Serisi Yıl Bitmeden Geldi

Türkiye'de Mercedes Vito'nun temel V serisine bir iyileştirme olan binek otomobil modeli piyasaya sürüldü. Otomobilin ana hattı aynı sınıftaki ticari arabalara benzer ve uzun gövde seçeneği ve 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemi ile satılacak.

Yeni Mercedes V Serisi Görünümü Nasıl Olacak?

Görünüm olarak farklılık gösteren araç Vito olsa da bu değişiklik çift yatay şeritli ön ızgara ve daha agresif bir tampon kullanılması sayesinde sağlanıyor. Bu fark, daha geniş kenar seçenekleri ve aynalı gövde renginin yandan bakıldığında belirgindir. Ek olarak, tavan korkuluğunun metalik rengi görünmez.

V-Serisinin gerçekten farklı tasarımı içeride görülebilir. Ön tarafa deri iç ve farklı renklerde ahşap kaplamalarla Mercedes-Benz binek modeline benzer bir tasarım eklenebilir. Büyük bilgi-eğlence ekranı da aşağıda bulunan bir yüzey kullanılarak kontrol edilebilir.

Vito'dan farklı olarak, V serisi önde iki tekli koltuk sağlar, böylece arkaya içeriden erişilebilir. Bu koltuklar arasında elektrik ve ısıtma sistemli bir saklama kutusu, kullanılabilirlik açısından bir avantajdır.

Arkada, ısıtmalı ve soğutmalı bardak tutucular, havalandırma ızgaraları ve tekli koltuk sağlayan bir otomobildir. Opsiyonel olarak seçilebilen masa paketi sayesinde bu bölümde toplantılar da yapılabilmektedir.

Yeni Mercedes V Serisi Teknik Özellikler

Türk Avantgarde Edition 300 d üzerindeki Mercedes V serisi kamyonlar 4MATIC olarak satılmaktadır. Kaputun altındaki 2 litrelik dizel motor, 239 beygir güç ve 500 Nm tork üretebilen çift turbo seçeneğine sahip. Donanımda ayrıca 9 ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi bulunmaktadır. Model, 0'dan 100 km/saate 8,5 saniyede ulaşabilireken aynı zamanda araç 214 km/s azami hıza sahip.

Yeni Mercedes V Serisi Fiyatları

Hava körükleri ve ayarlanabilir sertlik gibi pahalı ekipmanlara sahip süspansiyon sistemleri çok pahalıdır. Mercedes’in  ticari araçlar arasında bir yerde olmasına rağmen, otomobilin fiyatı % 150 ÖTV ve 1.900.105 TL fiyatı Türkiye'ye girmeye başladı.

Mercedes Fiyat Listesi

2021 Mercedes V Serisi hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Mercedes fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Mercedes’in Elektriklisi EQC Türkiye’de

Yeni Mercedes V Serisi Görücüye Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle