Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Mercedes ile dalga geçen BMW’ye cevap geldi

Mercedes ile dalga geçen BMW’ye cevap geldi

Mercedes ile dalga geçen BMW’ye cevap geldi

Mercedes ve BMW markalarının Cadılar Bayramı atışması sosyal medyada gündeme oturdu. Twitter üzerinden yapmış olduğu eğlenceli paylaşımla direkt olarak Mercedes’i hedefine alan BMW, rakibinden oldukça akıllıca bir geri dönüş geldi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni Nesil Audi RS3 Görüntülendi

 

BMW M5 kostümü giyen bir Mercedes E53’ü görüldüğümüz bir görsel paylaşan BMW, “artık her otomobil sevdiği süper kahramanın kostümünü giyebilir” tweetiyle atışmayı başlatan taraf oldu. Bavyeralı üretici, ezeli rakibinin Cadılar Bayramını kutlamayı da unutmadı.

 


Mercedes’in verdiği cevap ise oldukça akıllıcaydı. “İyiydi BMW. Bu gerçekten çok korkutucu bir kostüm. Özellikle o radyatör ızgarasıyla...”

 

BMW’nin son zamanlarda en çok eleştirildiği noktaya atıfta bulunan Mercedes, firmanın her geçen gün büyüyen böbrek ızgara tasarımıyla alenen dalga geçti. Pek çok kişinin BMW’nin dev ızgaralarını sevmediğini biliyorduk ancak bu eğlenceli atışma sayesinde Mercedes’in de bu gruptan olduğunu görmüş olduk.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Elektriklenen Ssangyong Korando’nun Detayları Belli Oldu

 

Siz de sitemiz üzerinden tüm güncel haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca beyiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

 

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement