Sıfıraraçal.com

Mercedes CLS Yeni Yüzüyle Karşımıza Çıktı

Mercedes CLS Yeni Yüzüyle Karşımıza Çıktı

Mercedes CLS Yeni Yüzüyle Karşımıza Çıktı

Yenilenen Mercedes CLS’ye yepyeni renk tonları ve döşeme seçenekleri dahil oldu.

Ürün gamında detaylı bir başkalaşma süreci başlatan Mercedes, bu defa da makyajladığı Mercedes CLS Serisi'nin kamuflaj örtülerini kaldırdı. Yepyeni ve daha temiz motor ünitelerine kavuşan model, tasarım konusunda da küçük değişiklikler yaşadı.

İlginizi Çekebilir: Mercedes’in Elektriklisi EQC Türkiye’de

Mercedes CLS Tasarımsal Yenilikler

Yeni CLS’de küçük değişimlerin altını çizmeliyiz ki bu değişiklikleri fark etmek için araca bir hayli daha fazla yaklaşmak gerekmekte. Ön tarafta güncellenen ızgara ve çok daha sportif görünen tampon, en çok dikkat çeken yenilikler arasında yer alıyor. Buna ek jant takımlarındaki değişimler de gözlerden kaçmıyor. Kartelaya eklenen "Spectral Blue Metallic'e" ek olarak kullanıcılar, bir çok yeni renk tonlarından faydalanabilecek.

Mercedes CLS İç Mekandaki Değişimler

İç mekanda ki en büyük değişiklik ise direksiyon simidinin tasarımında gerçekleşmiş. Bu yeni tasarım simidi, ellerinizi koyduğunuz yeri algılayabilecek bir özelliğe sahip. Bu da Yeni Mercedes CLS'yi yeni yarı otonom sistemlerini sorunsuz bir şekilde kontrol etmemizi sağlıyor.

Kabin içindeki yaşam alanı yeni seçeneklerden nasibini almış. Alman Mercedes-Benz tasarımcıları yeni renk tonu ve döşeme kombinasyonlarını opsiyon listesine dahil etmiş durumda. İstenildiği zaman kabin içerisinde çift renk düzeni de gerçekleştirilebiliyor.

Yeni Mercedes CLS Teknik Özellikleri

Yeni Mercedes CLS Serisi, bol bol dizel motor ünitesiyle gelecek. Eski halinden daha çok çevreci olacak bu motor ünitelerinin ilk basamağında 1,9 lt’lik 194 beygir güç ve 400 Nm tork üreten bir motor mevcut. Daha fazla güç isteyenler için 2,0 lt’lik dört silindirli ve 265 beygir güçle 550 Nm tork çıkışına sahip üniteyi tercih edebilecek. Dizel seçeneklerin en üstünde ise 6 silindirli ve 3,0 lt’lik hacime sahip bir opsiyon yer alıyor ve bu motor 330 beygir güç ile 700 Nm tork değerleri üretebiliyor.

Benzinli motor üniteleri de masajlayan Mercedes mühendisleri, CLS 350'yi artık 300 beygir güç ve 400 Nm tork üreten 2,0 lt’lik 4 silindirli motor seçeneğiyle satışa sunulacak. Bir üst basamakta yer alan CLS 450 4MATIC ise 3,0 lt’lik altı silindirli motor ünitesinden 367 beygir güç ve 500 Nm tork çıkışı sunacak.

Mercedes CLS Ailesinin en yeni elektriklisi CLS 53 4MATIC+ ise aynı motor ünitesinin yarı hibrit desteğe sahip versiyonunu kullanacak. Bu model 435 beygir güç ve 520 Nm tork çıkışı sunan motoruyla 0’dan 100 km/s’e hızlanmasını 4,5 saniyede tamamlıyor.

Mercedes 2021 Fiyat Listesi

Yeni Mercedes CLS modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Mercedes fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Mercedes S Serisi Yıl Bitmeden Geldi

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

 

Mercedes CLS Yeni Yüzüyle Karşımıza Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle