Sıfıraraçal.com

Yeni Nesil Kia Sportage Tanıtıldı

Yeni Nesil Kia Sportage Tanıtıldı

Yeni Nesil Kia Sportage Tanıtıldı

2021 Kia Sportage adeta sınıf atlamış durumda görünüyor. Yeni jenerasyon Sportage'ın bugüne dek birçok casus görüntülerini sizlerle paylaşmıştık. Nihayet tüm bunlar biterek beşinci nesil Kia Sportage tanıtıldı.

İlginizi Çekebilir: Yeni Kia Sportage’den Önemli İpucu

Koreli üretici Kia’nın EV6 isimli elektrikli crossover modelinde gördüğümüze benzer yepyeni bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkan otomobil, tabii ki de markanın yeni amblemine de sahip. Kia K5 isimli lüks sedan modelde de görülen bumerang gibi duran ön farlar, buna uyumlu ve oldukça geniş tutulan ön ızgara gibi yerler hemen dikkat çekiyor.

Yeni Kia Sportage Dış Tasarımı

Kia bu altıgen görünümlü ön ızgarayı "Kaplan Burnu" olarak adlandırıyor. Ön ızgaranın tasarımı biraz değişince ismi "Dijital Kaplan Yüzü" şeklinde değiştirilmiş.

Yeni Kia Sportage'a yandan baktığımızda öndeki gibi yoğun tasarım detayları yok oldukça sade bir tasarım söz konusu. Arkaya doğru çok hafif bir şekilde yükselen omuz çizgisi, otomobilin daha uzun ve daha heybetli görünmesini sağlamış. Aracın yeni C sütunu şeklindeki camı da yine uzun görünmesini sağlayan detaylar arasında. Hatta birçok otomobil sever bu aracı yeni Sorento zannetmekte.

Yeni Kia Sportage İç Tasarımı

Tanıtımdaki lansman görsellerde otomobilin jant tasarımı da oldukça etkileyici duruyor. Bu otomobilin en üst seviye donanım paketine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yeni Sportage’in arka tarafına baktığımızda ise son neslindeki gibi bagajı kaplayan kocaman bir stop lambası grubunu görmekteyiz. Ayrıca yeni nesil Sportage iç mekanı da EV6 modeli ile oldukça benzer bir durumda.

Örnek verecek olursak çift ekran düzeni ve orta konsol düzeni neredeyse tıpkısının aynısı diyebiliriz. Tabii kabin içinde kalitenin son derece yüksek olduğunu da gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Ayrıca iç mekanda farklı renk tonlarının sunuluyor olması da diğer bir güzellik arasında.

Özetleyecek olursak Kia Sportage yepyeni dış tasarımı ile adeta sınıf atlamış gibi göründüğünü, iç mekanının da bu durumu desteklediğini görmekteyiz. Tabii şimdilik motor üniteleri, fiyatı ve net çıkış tarihi gibi konular belirsizliğini korumaya devam ediyor. Sadece piyasaya 2021’nin sonunda çıkacağı biliniyor.

Kia Fiyat Listesi

Yeni nesil Kia Sportage modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğuma göre sitemiz üzerinden Kia fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm araba kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlanan Kia K9 Örtülerini Kaldırdı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Yeni Nesil Kia Sportage Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle