Makyajlanan Kia Ceed Örtülerini Tamamen Kaldırdı

Makyajlanan Kia Ceed Örtülerini Tamamen Kaldırdı

Kia Ceed modelinin hatchback, station wagon ve Proceed versiyonlarında da değişimleri var.

Koreli üretici Kia, Avrupa pazarındaki satışlarının % 28'ini Ceed'in oluşturduğunu biliyor muydunuz? Markanın satışlarının dörtte birinden daha fazlasına sahip olan Kia Ceed, bu nedenle Koreli üretici için oldukça büyük bir önem arz ediyor. Volkswagen Golf'ün hakim olduğu C segmentinde hayatta kalmaya çalışmak bir hayli zor olduğundan Kia, Ceed modelini küçük bir makyaj operasyonundan geçirdi.

İlginizi Çekebilir: 2021 Kia Sportage Fiyatı ve Versiyonları

Önemli bir imaj değişikliğine ev sahipliği yapan modelin ilk teaser'ları yayınlanmıştı. Oradaki görsellerde aracın ön kısımdaki değişiklikler, göze ilk çarpan detaylar arasında. Buna ek olarak çokça eleştirilen far tasarımı da eski haline getirilmiş.

Yeni Kia Ceed Dış Tasarımı

5 kapılı hatchback modelin GT-Line ile GT donanım seçeneklerinde ise arka tarafında ekstra değişiklikler görülebiliyor. Stop lambalarını 48 adet bal peteği elemanıyla süsleyen marka, bu bölüme çok daha ilginç bir görüntü katmayı başarmış. Ayrıca bu stop takımlarının kendisine ait açılış ve kapanış animasyonları mevcut.

Kia'nın bu ilginç estetik kaygısı, profilde ve tamponlarda kendini gösteriyor. Canımızı sıkan diğer bir detay ise arka bölümdeki sahte egzoz çıkışları oluyor. Ancak 17 inç ve 18 inç büyüklüğe sahip yeni alaşım jantları can sıkınıtımızı geri almaya yetiyor. Ayrıca Yeni Ceed'in renk kombinasyonuna dört yeni seçenek daha eklendi.

Yeni Kia Ceed İç Tasarımı

İç mekana geldiğimizde ise dış tasarımda yaşanan önemli değişimlerin tam zıttı bir görüntü yer alıyor. 12,3 inç’lik büyüklüğündeki güncel dijital gösterge panelini koruyan Yeni Kia Ceed, 10,25 inç’lik büyüklüğündeki bir dokunmatik ekrana sahip. Bu noktadaki en büyük değişiklik ise kartelaya 5 yeni döşeme seçeneği eklenmiş.

Makyajlanan 2021 Kia Ceed artık kablosuz Android Auto ve Apple CarPlay seçeneklerine kavuşturulmuş. Çift alanlı klima sistemi ve 8 hoparlörlü JBL ses sistemi otomobilin konforunu arttırırken, arkadaki yolculara hizmet edecek bir USB girişi de dahil edilmiş.

Yeni Kia Ceed Teknik Özellikleri

Motor seçeneklerinde ise beklediğimiz gibi büyük değişiklikler olmamış. İlk etapta 1,0 lt’lik 3 silindirli ve 120 beygir güç üretebilen motor ünitesi bizleri karşılıyor. 7 ileri vitesli manuel şanzıman veya çift kavramalı şanzımanla alınabilecek bu motor ünitesi 48V yarı hibrit desteği de sunuyor. Otomobilin 3 silindirli motor ünitesinin LPG seçeneğinin de olacağını belirtelim. 1,6 lt’lik dizel versiyon ise artık yarı hibrit seçeneğiyle kullanıcılarını selamlıyor.

Station wagon karoseri ile gelecek 1,6 lt’lik GDI motor ünitesi ise ailenin tek şarj edilebilir hibrit otomobili olacak. 44.5 kW'lık bir elektrik motor ünitesine sahip olan araç, 8.9 kWh'lik bir batarya kullanıyor. Bu batarya otomobilin yüzde yüz elektrik gücünü kullanarak 58 km mesafe katetmesini sağlayacak. Makyajlanan Kia Ceed modelleri 2021 yılının dördüncü çeyreğinde kullanıcıları ile buluşacak.

Kia Fiyat Listesi

Makyajlı Kia Ceed modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Kia fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm otomobil kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Nesil Kia Sportage Tanıtıldı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Makyajlanan Kia Ceed Örtülerini Tamamen Kaldırdı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Makyajlanan Kia Ceed Örtülerini Tamamen Kaldırdı Yorumları

Misafir 23.07.2021
Fiyat listesi

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı