Honda Yıl Sonu Kampanyası

Honda Yıl Sonu Kampanyası

Aralık ayına özel fırsatlarla sende hemen Honda Civic sahibi olabilirsin.

İlginizi Çekebilir: Beklenen Oldu 2021 Honda Civic Sedan Tanıtıldı

Türkiye'de üretilen Honda Civic modellerine sahip olmak isteyen otomobil kullanıcıları için yılın son son fırsatını sunuyor.

Honda Civic Aralık Ayı Kampanyası

Aralık ayı boyunca devam edecek Honda Civic Sedan modellerine özel 60 bin TL’ye kadar yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranlarıyla 12 ay vadeli kredi fırsatı sunuyor.

Honda Civic Özellikleri

C sınıfında yer alan açılır tavan, deri döşeme, navigasyon ve LED far gibi donanım özellikleriyle en çok tercih edilen modeller arasındaki Honda Civic Sedan, geniş yaşam alanı ve bagaj hacminin yanı sıra dinamik karakteri ile sportif ve gelişmiş bir sürüş deneyimi sunuyor.

Honda Civic Motor Seçenekleri

Honda Civic Sedan, iki ayrı motor seçeneğinin toplam üç farklı versiyonunu kullanıcılarının beğenisine sunmakta. 1,6 lt’lik benzinli motor ünitesinin hem standart hem de LPG'li seçeneklerini sunan Honda, bu üniteden 125 bg güç ile 152 Nm tork değerleri üretmekte. Her iki versiyonda da sürekli olarak değişkenli CVT otomatik şanzıman kullanılmakta.

Daha yüksek performans arayışında olan otomobil kullanıcıları için ise 1,5 lt’lik, turbo beslemeli motor ünitesi uyguluyor. 182 bg güç ile 220 Nm tork değerleri üreten bu ünite de aynı otomatik CVT şanzımanla satılmakta. Honda Civic Sedan ailesinin donanım paketleri ise sırasıyla şöyle; Elegance, Executive ve Executive+ olarak 3 ayrı pakete sahiptir.

Honda Fiyat Listesi

Aralık ayına özel Honda yıl sonu kampanyasından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Honda fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için  fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Eee hadi yılın son fırsatını kaçırma.!

Bu haberi okudunuz mu

Yeni Honda City Hatchback Görücüye Çıktı

Honda Yıl Sonu Kampanyası İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Honda Yıl Sonu Kampanyası Yorumları

Misafir 15.12.2020
indirin fiyatı alalım

Misafir 7.12.2020
Galeri gibi çalıştılar. 2020 modeller elde kalınca 282 olan aracı 250 ye kadar veriyorlar. Tabi çakalca. 230 fatura kesip yüzde 50 ötv ile, aksesuar ile. İflah olmayın.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle