2022 Honda CR-V'den İlk Teaser

2022 Honda CR-V'den İlk Teaser

Yeni Honda CRV kompakt ünvanını fabrikada bırakmış.

Beşinci jenerasyon Honda CR-V, 2016’dan bu yana hep bizlerle beraber. 2019 yılında küçük bir makyaj geçiren otomobil, Honda ürün gamının önemli bir parçası olduğundan yeni jenerasyonuna kavuşmak için hazırlanıyor. Avrupa topraklarındaki otomobil casuslarının dikkatinden kaçmayan CR-V, çok uzaktan da olsa, ilk defa görüntülendi.

İlginizi Çekebilir: Beklenen Oldu 2021 Honda Civic Sedan Tanıtıldı

Elbette ki Yeni CR-V modelinin her köşesi kamuflajlarla donatılarak ince detayların meraklı gözler tarafından keşfedilmesinin önüne geçilmiş. Yine de aracın uzayan burun kısmı dikkatimizden kaçmıyor.

Yeni Honda CR-V’nin Ön Yüzü Güncellendi

Ön tarafta endüstrinin normlarına uyarak büyükçe bir ızgara tamponuna kavuşacak yeni jenerasyon CR-V, iki parçalı gibi görünen far takımlarını da bünyesinde barındırıyor. Diğer yandan ışıklandırma takımlarının, uygulanan kamuflaj sebebiyle böyle göründüğünü düşünüyoruz.

Yeni Honda CR-V, dikiz aynasını da kapıya doğru indirilmiş olacak. Honda mühendisleri böylece iç mekandaki daha az ses duyulmasının önüne geçilmiş olacak. Elbette bu değişimin otomobilin aerodinamik yapısını etkileyerek yakıt tüketimine katkı sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Tüm bunların yanında yeni nesil Honda CRV’nin Kuzey Amerika versiyonu olabileceğini düşünüyoruz.

Yeni Honda CR-V İç Mekandaki Değişiklikler

Yeni CRV’ye profilden baktığımızda tüm değişiklikler gözler önüne seriliyor olsa da iç mekandaki tasarım değişikliği daha çok dikkat çekiyor. Ön panelde tablet varyantı bir bilgi eğlence sistemi bulunuyor.

Şimdilik kesin bir bilgi olmasa da Honda CR-V'nin PHEV ve hibrit türevleriyle satışa sunulması ihtimaller dahilinde. Güncel modelde de bu versiyonları sunan Japon üretici Honda, yüzde yüz elektrikli bir modelle de karşımıza çıkabilir. Tabii henüz bununla ilgili markadan bir doğrulama yok. İlk casus görüntüleri elimize ulaşan yeni nesil CR-V'nin yakın zamanda gelmesini beklemiyoruz.

Honda 2021 Fiyat Listesi

Yeni jenerasyon Honda CR-V hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Honda fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsin.

Bu haberi okudun mu?

Yeni Honda City Hatchback Görücüye Çıktı

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

2022 Honda CR-V'den İlk Teaser İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement