Sıfıraraçal.com

2021 Honda Accord Yeni Yüzüyle Ortaya Çıktı

2021 Honda Accord Yeni Yüzüyle Ortaya Çıktı

2021 Honda Accord Yeni Yüzüyle Ortaya Çıktı

Yeni Honda Accord modelinde Android Auto ve Apple CarPlay destekli 8 inç ekran artık tüm versiyonlarda standart olarak geliyor.

İlginizi Çekebilir: Honda’dan Elektrikli SUV Hamlesi

Japon üretici Honda, ABD'de en çok satan sedan modeli Accord'u 2021 yılı için makyajladı. Yüzü yenilenen araçta bolca teknolojik gelişimeler var. Otomobilin ABD satışları 13 Ekim 2020 tarihinde başlayacak.

Yeni Honda Accord’da Tasarımsal Yenilikler

Honda tasarımcıları tamamen ön tarafa çalışarak Yeni Accord'u daha duru bir forma katmış. Genişletilen ızgaranın bünyesinde radar ünitesi bu parçaya daha iyi yedirilmiş. Alt tarafta sis farları için küçük açıklıklar dizayn eden marka, Honda Accord'un LED farlarının kısa huzmelerini de daha uzun menzilli tasarlamış. Uzun farlarda ise daha geniş ve daha uzun bir görüş alanı sunan otomobilde Sport, Sport Special Edition ve Touring isimli donanım paketlerinde seçilebilen Sedefli Sonik Gri tonu da renk skalasına eklenmiş.

2021 Honda Accord İç Mekandaki Yenilikler

İç mekanda ise tüm donanım paketlerinde standart olarak gelen ve Android Auto ile Apple CarPlay desteğine sahip 8 inç ekran en büyük yenilik olarak ön plana çıkıyor. Normal Accord modelinde EX-L ve Touring paketlerinde gelen Android Auto ve kablosuz CarPlay bağlantısı ise Accord Hybrid'de EX ve üzerinde standart donanım listesine dahil olmuş.

Arka tarafa iki yeni USB çıkışı dahil eden Honda mühendisleri ön taraftaki USB bağlantı noktasını ise merkezi konsolun alt tarafına konumlamış.

Motor yelpazesi ise makyaj öncesi modelden aynen gelmiş ancak ECU'ya yapılan yenilikler sayesinde güç üniteleri sadece akaryakıtla beslenen 2021 Accord'ların daha iyi gaz tepkisine kavuşması sağlanmış. Hibrit sistem ise elektrikli sürüşü daha öne çıkaracak şekilde senkronize edilmiş.

Yeni Honda Accord Donanım Özellikleri

Güvenlik donanımı tarafında ise frenleme fonksiyonu daha pürüzsüz hale getirilmiş adaptif hız sabitleyici, direksiyon düzeltme girdileri iyileştirilmiş şerit takip asistanı gibi donanım özellikleri yer alıyor. Yeni Honda Accord modellerinin arka koltuğunda hem emniyet kemeri hatırlatıcısı hem de otomobilde çocuk ya da evcil hayvan unutulmaması için koltuk doluluk sensörü donanımı da standart olarak sunulacak. En üst donanım paketi olan Touring'de sonar dalgalar kullanarak otoparklarda kazaları engellemek için düşük hızlarda otomatik frenleme fonksiyonu özelliği de var.

Yeni Honda Accord Teknik Özellikleri

Makyajdan önce EX 1.5T paketinin yerini makyaj sonrasında Accord Sport Special Edition almış. Bu donanım paketinde ısıtmalı ön koltuklar, 12 yöne ayarlanabilir elektrikli sürücü koltuğu, deri döşeme, ısıtmalı ayna ve anahtarsız çalıştırma gibi özellikler yer alıyor. Sport paketinde ise 19 inç jantlar, LED sis farları, bagaj stü spoyler eki ve siyah krom ızgara ile geliyor. Her iki donanım paketinde gücünü 1,5 lt’lik i-VTEC Turbo motor ünitesinin 194 beygir güç, 260 Nm tork üreten versiyonundan alıyor ve aktarımdan CVT sorumlu.

Honda 2020 Fiyat Listesi

Yeni Honda Accord hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Honda 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Honda modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Honda Civic Type R’nin Hayali Çizimi Görücüye Çıktı

2021 Honda Accord Yeni Yüzüyle Ortaya Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle