Sıfıraraçal.com

Yeni Citroen C3 Aircross Tanıtıldı

Yeni Citroen C3 Aircross Tanıtıldı

Yeni Citroen C3 Aircross Tanıtıldı

2021 Citroen C3 Aircross tasarım başta olmak üzere kullanıcıları için işlevsel yenilikleriyle rakipleri karşısında oldukça iddialı.

İlginizi Çekebilir: Citroen Şubat Ayı Kampanyaları

Fransız üretici Citroen’in ürün gamındaki macerası yaklaşık olarak 10 senedir devam eden Citroen C3 Aircross’un görevi artık hiç olmadığı kadar önemli. SUV pazarında artan pazar payları nedeniyle son yllarda inanılmaz bir eğride artış gösteren otomobil çeşitliliği, rekabeti daha da hırçınlaştırdı.

Ford Puma gibi yeni modellerinde dahil olduğu bu rekabet, 2021 için Citroen C3 Aircross ailesini bir adım daha yukarıya taşıma ihtiyacını doğurdu. Kısa zaman önce resmi kaynaklardan paylaşılan Yeni Citroen C3 Aircross, yenilenen tasarım dinamiklerinin yanında zenginleştirilen donanım paketleriyle de iddiasını sürdürmeyi güdüyor.

2021 Citroen C3 Aircross Yepyeni Özellikler

Tasarım anlamına otomotiv pazarının en keskin markalarından birisi olan Citroen, halihazırda iddialı olan çizgilerini Yeni C3 Aircross ile birlikte biraz daha modernize hale getirmiş. Fransız üreticinin 2016 yılında tanıttığı CXperience konseptinin radikal hatları bugün karşımıza çıkarılan C3 Aircross’a ilham olmuş.

Konseptin yansımalarını yeniden tasarlanan ön taraftaki ızgarada yoğun bir şekilde hissetmekteyiz. Bunun yanında dış tasarım olarak radikal bir değişim olmadığını da söylemek mümkün. 2021 C3 Aircross’un 70’den fazla renk tonları kombinasyonu ile bezenebilmesi de, kişiselleştirme açısından otomobilin elini güçlendiriyor.

Yeni C3 Aircross İç Donanım Özellikleri

Makyaj operasyonunun iç mekanda kendisini hissettirdiği belli başlı noktalar var. Konfor açısından tüm ürün gamında iddialı olan Citroen, C5 Aircross modelinde kullandığı “Advanced Comfort” koltuklara burada yer buluyor. Yeni C3 Aircross’un 2021 yılıyla beraber üst donanım seçeneklerinde artık 9 inç’lik yeni multimedya ekran ile gelecek olması ve zenginleştirilen sürücü destek asistanları da atlanmaması gereken özellikler arasında.

Kaputunun altında yatan motor ünitelerinde herhangi bir değişim olmayan araçta benzinli ve dizel  versiyonlar ile yola devam edecek. Haziran ayında satışa sunulması beklenen modelin fiyatları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Citroen 2021 Fiyat Listesi

Yeni Citroen C3 Aircross modeli hakkındaki gelişmelerden  haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Citroen fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsin.

Bu haberi okudun mu?

Yeni Citroen C5 Bambaşka Bir Tasarımla Ortaya Çıktı

Yeni Citroen C3 Aircross Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle