Makyajlı Audi A8 Kendini Gizlerken Yakalandı

Makyajlı Audi A8 Kendini Gizlerken Yakalandı

Alman üreticinin amiral gemisindeki Audi A8 modeli makyaj operasyonu geçiriyor.

SUV karoserindeki araçlara olan yoğun talep dolayısıyla sedan araçlar her geçen gün daha çok kan kaybediyor durum böyle olunca otomobil üreticilerinin üst segmentlerinde kendini daha çok belli ediyor. Yine de elit otomobil üreticileri, amiral gemisi otomobillerini geliştirmek için para harcamaktan kaçınmıyor.

İlginizi Çekebilir: Audi A3 EuroNCAP’tan Tam Not Aldı

Örnek Mercedes W223 S-Serisiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. BMW yeni 7 Serisi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Lexus LS modeline yapılan tarzda bir makyaj operasyonu da Alman marka Audi'den geldi.

Yeni Audi A8 Test Esnasında Görüntülendi

İskandinavya bölgesinde soğuk hava testi yapılırken objektiflere yakalanan Yeni Audi A8, makyajla taşıyacağı yenilikleri gizlemekte. Daha önce de Audi A8 L Horch versiyonuyla karşımıza çıkan lüks otomobil, standart aks mesafesine sahip prototipi ile yeni bilgiler sunuyor.

Makyaj operasyonu sonrası A8, şimdilik yatay çıtalara sahip ön ızgarasında siyah renkli dikey elemanlar yer bulacak. Tabii üretim modelinde bu parçaları krom ya da metalik finişle de görme ihtimalimiz var. Alt tarafı farklı olan far grubunun LED gündüz farı düzeni de makyajlı Audi A4 modelinde olduğu gibi üst tarafa taşınarak güncellenmiş. Ön tamponda da küçük dokunuşlar var.

Arka taraf ilk bakışta eski haliyle birebir aynı gibi olsa da stop lambalarının grafiklerinin güncellendiğini söyleyebiliriz. Stop çiftini birbirine kavuşturan üst aydınlatma çıtası farklı duran makyajlı Yeni A8'in Yeni Q5 modelinde gördüğümüz dijital OLED stoplara kavuşma ihtimali olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Resmi lansmanın 2021 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan makyajlı Audi A8 modelinin küçük kardeşleri A4 ve A6, 2030 yılına swk tamamen elektrikli hale dönüşecek. Benzer hamlenin bir sonraki jenerasyon A8'de de yapılacağını düşünüyoruz.

Audi 2021 Fiyat Listesi

Makyajlı Yeni Audi A8 modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre hemen sitemiz üzerinden güncel Audi fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

İşte Karşınızda Yeni Audi SQ5 Sportback

Makyajlı Audi A8 Kendini Gizlerken Yakalandı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement