Sıfıraraçal.com

Avrupa’nın En Yeni Hafif Ticarisi Toyota Yaris

Avrupa’nın En Yeni Hafif Ticarisi Toyota Yaris

Toyota Yaris, hatchback karoseri ile kullanıcıların gönlünde taht kurmuştu. Fakat İspanya pazarında hafif ticariye dönüşmek için hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Toyota CH-R Fiyatı ve Versiyonları

Japon marka Toyota için Yaris ismi oldukça büyük bir önem arz ediyor. Bu nedenle her türlü sınıfta varlık gösteren araç, GR Yaris ile beraber popülaritesinin zirvesine çıkmış durumda. Peki bundan sonraki ne olacak diye düşünürken, markanın İspanyol tarafından çok şaşırtıcı bir açıklama geldi.

Toyota Yaris Hafif Ticariye Dönüşüyor

Japon üretici İspanya'nın yeni projesi olan Toyota Yaris Hibrit ECOVan ile İspanyolların Professional ürün gamına giriş yaptığını duyurdu. Yani bu ilginç model, Avrupa'nın en yeni hafif ticarisi olmaya geldi.

İspanyol kullanıcılar Toyota Yaris’i "son kilometre ticarisi" olarak adlandırıyor. Yani teslimatın yapılacağı son mesafeyi Toyota Yaris ECOVan ile geçmenizi umut ediyorlar. Bu küçük aracın bir ticariye çevrilmesi için çeşitli adımlar izlenmiş. Öncelikle otomobilin arka koltuklarını çıkartan mühendisler, buraya bolca kanca ve kanca karşılıkları koymuş. Ayrıca arka bölümü bir ızgara yardımı ile ön bölümden ayırmış.

Toyota Yaris ECOVan Boyutları

Bu değişimlerle birlikte Yeni Toyota Yaris ECOVan tam 720 lt’lik kargo alanına kavuşmuş. Otomobil maksimum 430 kg taşıma ağırlığı da sağlıyor.

Dıştan baktığımızda sıradan bir Toyota Yaris kimliği ile görünen otomobilin en büyük değişimi ise renkli camları olmuş. Opsiyon olarak listeye dahil edilen bu arka camlar, istenildiği zaman filmlenerek kargo bölgesi gizlenebilmekte.

Toyota Yaris ECOVan Teknik Özellikleri

Yeni Yaris ECOVan’ın kaputunun altına geldiğimizde 1,5 lt’lik 3 silindirli ve hibrit bir motor ünitesi barındıran model toplamda 120 beygir güç ve 141 Nm tork değerleri üretiyor. 100 km’de sadece 4,3 lt’lik benzin tüketiyor olması da tasarruflu bir ticari kimliğini ortaya çıkarıyor.

Şimdilik sadece İspanya otomotiv pazarında satılan araç yakın zamanda diğer ülkelerde de satışa çıkacak.

Toyota Fiyat Listesi

Yeni hafif ticari Toyota Yaris EcoVan hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Toyota fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm otomobil kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Toyota Camry Fiyatı ve Versiyonları

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Avrupa’nın En Yeni Hafif Ticarisi Toyota Yaris İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle