Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Suzuki

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS
Uzunluk
2275 mm
Genişlik
835 mm
Yükseklik
1405 mm
Soğutma
Basınçlı hava
Motor Hacmi
645 CC
Beygir Gücü
71,00 Beygir

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS Resimleri

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS Hakkında Genel Bilgiler

V-Strom Ailesi

Yeni “Sert ve Akıllı” tasarım konsepti ile bu yeni model, şimdi 1037 cm3 kardeşinde bulunan güncellenmiş bir görünüme sahip olup V-Strom ailesini bir araya getirmektedir. Suzuki’nin orijinal “Gaga” stili, DR-BIG ve çöl yarışçısı DR-Z modellerinin DNA’sını ifade edecek şekilde deponun uç kısmından başlayıp üstüne doğru giden düz bir çizgi haline getirilerek daha fazla vurgulanmıştır.

 

 

Sofistike ve Güçlü 90o V-Twin Performansı

645 cm3 DOHC V-twin, gittikçe gelişen tarihe sahip olan Suzuki mühendisliğinin bir başyapıtıdır. Yeni 650 için geliştirilen bu ünite, pratik kullanım için yeterli olan düşük ila orta aralık torku üretirken gerektiğinde üst düzey güç üretmeye yönelik ayarlanmıştır. Şimdi Euro4 emisyon standartlarını karşılayan yeni ünite, reçine kaplı pistonlar gibi yeni bir teknoloji uygulanarak ve düşük yakıt tüketimi ile benzersiz V-twin karakterini korumuştur. Düşük yakıt tüketimi ve büyük 20L yakıt deposu ile birlikte, yakıt dolumları arasındaki sürüş menzili sınıfın en üst sırasındadır ve sürücüyü sık yakıt dolumu stresinden kurtarmaktadır.

 

ABS’li Fren Sistemi

Önde ikiz iki piston kaliperine sahip 310 mm çapında çift diskler, arkada ise tek bir piston kaliperine sahip 260 mm çapında tek disk ile donatılan V-Strom 650 ABS ve 650XT ABS kontrol edilebilir ve güvenilir durdurma performansı sağlar. Aşırı sert frenlemenin neden olduğu tekerlek kilitlenmesini önlemek üzere kompakt ve hafif olan ABS, daha fazla doğal his ve güvenli etkinleştirme için gelişmiş ayarlara sahip yeni nesle yükseltilmiştir.

 

Çift Buji Teknolojisi

Suzuki’nin sınıfından eşsiz olan Çift Buji Teknolojisi, hassas ateşleme için silindir başına iki buji kullanılır. Amaç, yeni uyarlanan yüksek ateşlemeli nikel bujileri ile birlikte artan yanma verimliliğine, sorunsuz güç aktarımına, daha düşük yakıt tüketimine ve daha düşük emisyon değerlerine katkıda bulunmaktadır.

 

3 Kademeli Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistemi (Traction Control System)

V-Strom 1000’den gelen ayrıcalıklı çekiş kontrol sistemini devralan yeni V-Strom 650 ABS/XT ABS de şimdi bu ileri teknoloji ile donatılmıştır. Bu sistem, ön ve arka tekerlek hızlarını, gaz kelebeği konumunu, krank konumunu ve vites konumunu çeşitli sensörler ile sürekli olarak izler ve ateşleme zamanını ve hava dağıtımını yöneterek motor gücünü kontrol eder. Çekiş kontrol sisteminin iki modu vardır, biri seçilebilir veya sistem kapatılabilir. Modlar hassasiyet bakımından değişir. Birinci mod daha gelişmiş ve heyecan verici sürüş için orta düzeyde arka tekerlek dönüşünü sağlarken, ikinci mod ise kaygan yüzeylerde veya yağmurda size daha fazla güven vermek üzere arka tekerlek kavramasınındaki en ufak bir kayıpta çekiş kontrolünü etkinleştirir.

 

 

İşlevsel Gösterge Paneli

Yeni gösterge paneli, vites konumu ve hız göstergesi için büyük bir analog devir saatine ve büyük dijital değerlere sahiptir. Alttaki dijital bölüm, kilometre sayacı, ikili günlük kilometre sayacı, saat, yakıt seviyesi, soğutma sıvısı sıcaklığı, ortam sıcaklığı, akü voltajı, kalan yakıtla sürüş menzili, ortalama ve anlık yakıt tüketimleri ve çekiş kontrol modlarını görüntüler. Ayrıca anında tanınan LED’ler, donma*, uzun far, boş vites, arıza gösterge lambası (MIL), ABS, çekiş kontrol modu ve su sıcaklık göstergeleri sağlar.

 

 

 

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS  incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Suzuki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle