Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Suzuki

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS
Uzunluk
2275 mm
Genişlik
835 mm
Yükseklik
1405 mm
Soğutma
Basınçlı hava
Motor Hacmi
645 CC
Beygir Gücü
71,00 Beygir

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS Resimleri

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS Hakkında Genel Bilgiler

V-Strom Ailesi

Yeni “Sert ve Akıllı” tasarım konsepti ile bu yeni model, şimdi 1037 cm3 kardeşinde bulunan güncellenmiş bir görünüme sahip olup V-Strom ailesini bir araya getirmektedir. Suzuki’nin orijinal “Gaga” stili, DR-BIG ve çöl yarışçısı DR-Z modellerinin DNA’sını ifade edecek şekilde deponun uç kısmından başlayıp üstüne doğru giden düz bir çizgi haline getirilerek daha fazla vurgulanmıştır.

 

 

Sofistike ve Güçlü 90o V-Twin Performansı

645 cm3 DOHC V-twin, gittikçe gelişen tarihe sahip olan Suzuki mühendisliğinin bir başyapıtıdır. Yeni 650 için geliştirilen bu ünite, pratik kullanım için yeterli olan düşük ila orta aralık torku üretirken gerektiğinde üst düzey güç üretmeye yönelik ayarlanmıştır. Şimdi Euro4 emisyon standartlarını karşılayan yeni ünite, reçine kaplı pistonlar gibi yeni bir teknoloji uygulanarak ve düşük yakıt tüketimi ile benzersiz V-twin karakterini korumuştur. Düşük yakıt tüketimi ve büyük 20L yakıt deposu ile birlikte, yakıt dolumları arasındaki sürüş menzili sınıfın en üst sırasındadır ve sürücüyü sık yakıt dolumu stresinden kurtarmaktadır.

 

ABS’li Fren Sistemi

Önde ikiz iki piston kaliperine sahip 310 mm çapında çift diskler, arkada ise tek bir piston kaliperine sahip 260 mm çapında tek disk ile donatılan V-Strom 650 ABS ve 650XT ABS kontrol edilebilir ve güvenilir durdurma performansı sağlar. Aşırı sert frenlemenin neden olduğu tekerlek kilitlenmesini önlemek üzere kompakt ve hafif olan ABS, daha fazla doğal his ve güvenli etkinleştirme için gelişmiş ayarlara sahip yeni nesle yükseltilmiştir.

 

Çift Buji Teknolojisi

Suzuki’nin sınıfından eşsiz olan Çift Buji Teknolojisi, hassas ateşleme için silindir başına iki buji kullanılır. Amaç, yeni uyarlanan yüksek ateşlemeli nikel bujileri ile birlikte artan yanma verimliliğine, sorunsuz güç aktarımına, daha düşük yakıt tüketimine ve daha düşük emisyon değerlerine katkıda bulunmaktadır.

 

3 Kademeli Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistemi (Traction Control System)

V-Strom 1000’den gelen ayrıcalıklı çekiş kontrol sistemini devralan yeni V-Strom 650 ABS/XT ABS de şimdi bu ileri teknoloji ile donatılmıştır. Bu sistem, ön ve arka tekerlek hızlarını, gaz kelebeği konumunu, krank konumunu ve vites konumunu çeşitli sensörler ile sürekli olarak izler ve ateşleme zamanını ve hava dağıtımını yöneterek motor gücünü kontrol eder. Çekiş kontrol sisteminin iki modu vardır, biri seçilebilir veya sistem kapatılabilir. Modlar hassasiyet bakımından değişir. Birinci mod daha gelişmiş ve heyecan verici sürüş için orta düzeyde arka tekerlek dönüşünü sağlarken, ikinci mod ise kaygan yüzeylerde veya yağmurda size daha fazla güven vermek üzere arka tekerlek kavramasınındaki en ufak bir kayıpta çekiş kontrolünü etkinleştirir.

 

 

İşlevsel Gösterge Paneli

Yeni gösterge paneli, vites konumu ve hız göstergesi için büyük bir analog devir saatine ve büyük dijital değerlere sahiptir. Alttaki dijital bölüm, kilometre sayacı, ikili günlük kilometre sayacı, saat, yakıt seviyesi, soğutma sıvısı sıcaklığı, ortam sıcaklığı, akü voltajı, kalan yakıtla sürüş menzili, ortalama ve anlık yakıt tüketimleri ve çekiş kontrol modlarını görüntüler. Ayrıca anında tanınan LED’ler, donma*, uzun far, boş vites, arıza gösterge lambası (MIL), ABS, çekiş kontrol modu ve su sıcaklık göstergeleri sağlar.

 

 

 

Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Suzuki Yeni V-Strom 650 ABS  incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Suzuki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement