Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Suzuki

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS
Uzunluk
2085 mm
Genişlik
740 mm
Yükseklik
1110 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
248 CC
Beygir Gücü
0,00 Beygir

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS Resimleri

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS Yorumları

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS Misafir 23.07.2018
Son hızı muadillerine göre biraz düşük onun harici güzel makine suzuki kalitesi
(1)
Cevap Yaz

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS Misafir 19.07.2018
küçük bi motosiklet boyunuz uzunsa biraz küçük kalabilir altınızda
(1)
Cevap Yaz

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS Misafir 17.07.2018
inazuma'dan devşirme sıkıntısız blok var üzerinde...işletme maliyetiniz düşük olur...güzel bence
(1)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS Hakkında Genel Bilgiler

Mükemmel Performans ve Mükemmel Yakıt Ekonomisi

Pozitif tepki, daha geniş güç aralığı, kullanım kolaylığı ve sınıfının en iyisi yakıt tasarrufu seviyesi ile GSX250R'nin sağladığı performans normalde bir 250cm3 3 motosikletten beklediğinizin ötesine geçer. Motosikletin tüm performans unsurları, potansiyelini tamamen ortaya çıkarmak ve ister şehirde, ister şehir dışında uzun bir gezintiye çıktığınızda katıksız bir keyif sağlamak üzere optimize edilmiştir.

 

Motor

GSX250R'a güç veren 250cm3 paralel twin motor, orta ve düşük aralık torkunu en yükseğe çıkarmak ve kontrol kolaylığı sunan güçlü bir sürüş sağlamak için kapsamlı bir analiz ve optimizasyon geçirdi. Elde edilen toplam verimlilik ayrıca sınıfının önde gelen yakıt ekonomisi düzeyine*1 ve sıkı Euro 4 emisyonlarını karşılamasına yardımcı olur.

GSX250R tam benzin deposuyla yaklaşık 480km*2’lik bir sürüş menziline sahiptir.

*1 4 zamanlı, 2 silindirli 250cm3 sınıfı (Ekim 2016 itibariyle)

*2 Suzuki tarafından ölçülen, Dünya Çapında Motosiklet Testi Döngüsüne (WMTC modu) dayalı olarak belirlenen egzoz emisyon ölçüm koşulları.

Gerçek yakıt ekonomisi ve sürüş menzili, yol, sürücü tutumu ve bakım gibi koşullara bağlı olarak farklılık gösterebilir

 

Silindir

Silindir gömlekleri için kullanılan perdahlama deseni, pistonlar için sürtünmeye bağlı performans kaybını en düşük seviyeye indirgeyecek şekilde yağlama sağlar.

 

Buji

Öngörülen tip bujilerin kullanımına uyularak yanma oranı hızlandırılmıştır. Bu durum, özellikle gaz kelebeği çok açık değilken tepkiyi geliştirir ve aynı zamanda yakıt tasarrufunu iyileştirir.

 

Yağ pompası

Yağ pompasının optimizasyonu sürtünme kaybını azaltır, motor veriminde ve yakıt ekonomisinde iyileşmeye katkıda bulunur.

 

Silindir kapağı

Silindir kapağı, sürtünme kaybını en aza indirgeyen silindir tipi külbütör kollarına sahiptir.

 

Kam mili

GSX250R için kam profili, en sık kullanılan aralık 20 km/h ile 90 km/h arasında olduğundan bu hızlarda maksimum hızlanma performansı sağlar. İlave bir avantaj olarak kam profili, daha sorunsuz, daha keyifli bir sürüş sağlamak için ses üretimini de bastırır.

 

Piston

Sürtünmeyi azaltmak için ince, düşük gerilimli piston segmanları kullanılmıştır ve piston segman yivlerinin şekli de optimize edilmiştir.

 

Yeni emme valfi tasarımı

Emme valflerinin giriş bölümleri, yanma odasına giden hava akışını optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Bu, gelişmiş performans ve azaltılmış emisyonlar için yüksek düzeyde termal verimlilik elde etmeye yardımcı olur.

 

Yüksek verimli, hafif egzoz sistemi

GSX250R için ikili egzoz sistemi, katalizörün önündeki bölme için optimize edilmiş bir şekle sahiptir. Bu şekil, sistemin verimliliğini artırıp egzoz emisyonlarını azaltırken orta aralıktaki hızlarda devir performansını en üst düzeye çıkarmaktadır. Susturucu, güç kaybını azaltarak daha iyi motor gücüne ve torkuna katkıda bulunan bu şekle uyum sağlar. Egzoz sistemini tasarımı daha iyi viraj almaya katkıda bulunurken aynı zamanda hoş bir ses de sunar.

 

Suzuki Yeni GSX 250R / ABS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Suzuki Yeni GSX 250R / ABS incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Suzuki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle