Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Suzuki

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS

Suzuki Yeni  GSX-R 125 / ABS
Uzunluk
2000 mm
Genişlik
700 mm
Yükseklik
155 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
124 CC
Beygir Gücü
0,00 Beygir

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Resimleri

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Yorumları

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Misafir 6.09.2018
Harika bir tasarım. Performansını bimiyorum.
(0)
Cevap Yaz

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Misafir 6.09.2018
Harika bir tasarım. Performansını bimiyorum.
(0)
Cevap Yaz

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Misafir 19.07.2018
180 üzeri boyu olanlar için oturuşu çok rahat değil ama 180 e kadarsanız güzel bir oturuşu var
(0)
Cevap Yaz

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Misafir 17.07.2018
kullanması kolay..küçük hafif yapısıyla nerde düşürücem acaba diye düşünmezsiniz. şekli de güzel...şu an rakiplarinden daha iyi durumda..
(0)
Cevap Yaz

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Misafir 16.07.2018
Suzuki kalitesi... Test sürüşü yaparak deneyimleyebilirsiniz.
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Suzuki Yeni GSX-R 125 / ABS Hakkında Genel Bilgiler

Hafif Sınıfta Devrim Yapmak İçin Yaratılmış Bir GSX-R 125 / ABS

Suzuki GSX-R serisi 30 yıldır dünya çapında bir milyondan fazla satışla motosiklet performansını yeniden tanımlamıştır. Hayatlarını GSX-R’a adamış özel Suzuki mühendisleri sorumluluklarını oldukça ciddi şekilde yerine getirmektedirler: Onlara göre her GSX -R, rakipsiz oldukça hafif ve sınıfının en iyi performansına sahip olmalıdır. 125cm3 sınıfında en iyi güç-ağırlık oranı ve hızlanmaya ilave olarak çevik yol tutuşuna ve mükemmel yakıt ekonomisine sahip devrim yaratan Suzuki GSX-R125 ile tanışın.

 

Aerodinamik gövdesi. Daha alçak bir sele yüksekliği. Çok fonksiyonlu LCD gösterge paneli. Dikey olarak yerleştirilmiş LED farlar. Anahtarsız, tek düğmeyle çalıştırma sistemi. Hafta boyunca okula veya işe gidip gelirken trafikle başa çıkabilmek için tasarlanmış güvenilir bir motosiklettir. Ayrıca hafta sonları kırsal alanlarda hatta yarış pistinde eğlenceli sürüşlere hazır heyecan verici bir motosiklettir. GSX-R125 sürmesi ve durduğunda ayakları yere koyması kolay bir motosiklettir. Yüksek kaliteli uyum ve kaplamaya, güzel boyaya ve grafiklere, ayrıca MotoGP yarış motosikletinin şık bir görünümüne sahiptir.

 

Modern Sırt Gövde ve Şase

GSX-R125’in otobanda güven uyandıran dengesi, virajlarda güçlü yol tutuşu ve trafikte kolay manevra kabiliyeti modern bir şase ile başlar. Çelik boru omurga çerçevesi sayesinde en uygun burulma sertliğini hafif ağırlıkla birleştirmektedir. GSX-R125,1.300 mm aks aralığına, 134 kilogram boş ağırlığa ve 785 mm sele yüksekliğine sahiptir.

 

Rüzgar Tünelinde Geliştirilen Şık Ve Agresif Gövde

GSX-R125, GSX-R serisinin mirasını yansıtan agresif görünüme ve yüksek kaliteli bir kaplamaya sahiptir. Rüzgar tüneli sayesinde geliştirilmiş şık gövde GSX-R125’in kolay kullanımını ve aerodinamik performansını iyileştirmektedir.

 

LED Aydınlatma

GSX-R’nin mirasını yansıtan GSX-R125, uzun huzmeli farın üst kısmında alt far ve farın her iki yanındaki park lambaları ile dikey olarak yerleştirilmiş LED farlara sahiptir. GSXR125’in LED farları diğer motosikletlerde görülen geleneksel halojen ampul farlarla karşılaştırıldığında daha parlak ve kompakt, daha hafif ve daha uzun ömürlüdür. LED farlar geleneksel ampullerin ihtiyaç duyduğu elektrik gücünün yaklaşık %15’ini kullandığından, motosikletin alternatörünü çalıştırmak için daha az motor gücü gerekir, bu durum hızlanma ve yakıt ekonomisine olumlu katkı sağlar. Arka çamurluğun üzerindeki LED plaka lambası, diğer 125cm3 makinelerde kullanılan geleneksel ampul farlarından daha hafif, daha kompakt, çok daha dayanıklı ve titreşimlere dirençlidir.

 

GSX-R125, 125cm3 sınıfında tasarlanmış en küçük ön alana sahip olup bu özelliği, sürüklenmeyi azaltarak daha iyi hızlanmaya, yakıt tasarrufuna ve sürüş dengesine katkıda bulunmaktadır. GSX-R125’in sorunsuz, güçlü gövdesi ve gövde parçaları yalnızca harika görünmekle kalmaz aynı zamanda diğer motosikletler tarafından kullanılan gövdeden daha hafiftir.

 

Yüksek Performanslı Egzoz Sistemi

Yüksek performanslı egzoz sistemi çift çıkışlı susturucuya sahiptir. Katalitik konvertör, herkesin biraz daha kolay nefes almasına izin vererek GSX-R125’in Euro4 emisyon standartlarını karşılamasına yardımcı olur.

 

Suzuki Kolay Marş Sistemi (Easy Start)

Kullanışlı kolay marş sistemi motoru sağ gidondaki düğme modülündeki marş düğmesine bir dokunuşla otomatik olarak başlatır; motor ateşleme yapana kadar kadar düğmeye basılı tutmaya gerek yoktur.

 

Motor Tasarım Bilimi

Yüksek performanslı motorlar yapmak bir bilim dalıdır. GSX-R125’in oldukça etkili ve kompakt DOHC motoru çok fazla güç üretmenin iyi bir örneği olarak üniversite ders kitabında kendine yer bulabilir. Amaç yanma verimini ve yakıt ekonomisini arttırırken kendine özgü sportif motor sürüşünün dengesini kurmaktır. GSX-R125 ve dünyanın dört bir yanında satılan yarış konusunda kendini kanıtlamış dört silindirli GSX-R600'ün arasında bir bağ vardır; çünkü GSX-R125’in tek silindiri, bir GSX-R600'ün neredeyse dörtte biri kadardır. Suzuki mühendisleri, GSX-R125 için en verimli kombinasyonu bulmak üzere farklı çap ve strok rakamlarıyla deneyler yapmıştır. Buna rağmen her iki motor da daha büyük bir çap ve daha kısa bir strok ile daha üstün bir tasarımı kullanmakta olup GSX-R600 için 1,576: 1 ve GSX-R125 için 1.505: 1 ile benzer bir çap / strok oranına sahiptir. GSX-R125 motoru, 62 mm’lik bir silindir çapı ve 41,2 mm’lik piston stroku ile gerçek bir 125cm3’ün yerini almaktadır. Daha geniş çap, iki adet 24 mm emme supabı ve sıkıştırma oranını, performansı ve yakıt ekonomisini arttırarak yanma odasının şeklini iyileştirmek üzere dar açılarda dik olarak ayarlanmış iki adet 21 mm egzoz supabı için yer açmaktadır. Silindir çapı, SCEM (Suzuki Kompozit Elektrokimyasal Malzeme) olarak bilinen Suzuki’nin kendine ait kanıtlanmış nikelfosfor-silikon-karbür kaplama astarı ile kaplanmıştır. SCEM ile kaplanmış bir alüminyum silindir, sürtünmeyi azaltan ve dayanıklılığı artıran, halka contayı, ısı aktarımını ve motorun tutarlı yüksek güç çıkışını sürdürürken geleneksel, preslenmiş dökme demir astarlı bir alüminyum silindirden daha az ağırlığa sahiptir. Büyük bir radyatöre sahip etkili bir sıvı soğutma sistemi, uyumlu performans oluşturarak ve yakıt verimliliğini ve menzili en üst düzeye çıkararak motoru optimum sıcaklıkta tutmaya yardımcı olur. Motor, yüksek beygir gücünü arttırmakta ve geniş devir/dak aralığında güçlü ve etkili bir güç sunarak cömert torkuna ulaşmaktadır. Ayrıca GSX-R125, sorunsuz geçişe sahip 6 vitesli şanzıman ve bir elektrikli marş motoru ile birlikte gelmektedir.

 

Gelişmiş Elektronik Yakıt enjeksiyonu

GSX-R125, sürücünün gaz kolu ile ne yaptığının yanısıra motor devrine, emme havası basıncına, sıcaklığına, egzoz oksijen içeriğine ve soğutma suyu sıcaklığını izleyen sensörlerden gelen verilere dayalı olarak yakıt sağlayan gelişmiş elektronik yakıt enjeksiyonuna sahiptir. Dev/dak aralığı boyunca emme verimliliğini gaz tepkisini ve motor gücünü arttırmak için GSX-R125 32 mm bir gaz kelebeği gövdesine sahiptir. Çift püskürtmeli, dört delikli bir enjektör, püskürtmenin iki delikten geçerek doğrudan emme supaplarına gitmesini hedeflemektedir. Yeterli emme havası, büyük kapasiteli bir hava kutusu ve etkili bir filtre tarafından sağlanmaktadır. Doğru elektronik yakıt enjeksiyon sistemi, GSXR125’in olağanüstü yakıt tüketimine ve ekonomik çalışmasına katkıda bulunur.

 

Yanıt Verme Fonksiyonuna sahip Anahtarsız Kontak Sistemi

GSX-R125, kullanışlı bir anahtarsız kontak sistemine sahiptir ve anahtar motosiklete yeterince yakın olduğu sürece sürücü motosikleti çalıştırabilir. Bu, sürücünün kompakt anahtarı bir cebinden veya sırt çantasından çıkarmak için aramak zorunda olmadığı anlamına gelir. Uzaktan kumanda üzerindeki bir düğme, geri yanıt işlevini etkinleştirip dönüş sinyallerinin yanıp sönmesini ve kalabalık bir otoparkta GSXR125’i bulmanızı kolaylaştırmayı sağlar.

 

Çok fonksiyonlu, Tam LCD Gösterge Paneli

GSX-S125, dönüş sinyali, boş vites, uzun far, soğutma sıvısı sıcaklığı, arıza gösterge lambası (MIL), ABS ve programlanabilir motor devri gösterge ışıklarıyla çerçevelenen modern tabloya ayarlanmış LCD gösterge paneline sahiptir. Parlak LCD panel, üst kısım boyunca bölünmüş bir devir göstergesini; dijital hız göstergesini; vites konumu göstergesini; dijital saati; günlük kilometre sayacına sahip bir dijital kilometre sayacını; ortalama yakıt tüketimi sayaçlarını; yakıt göstergesini ve bir de yağ değişim zamanlama göstergesini içermektedir.

* Fotoğraftaki lambaların ve göstergelerin tümü gösterim amacıyla yanık olarak gösterilmiştir..

 

Heyecan Dolu Bir Seçim

Yeni GSX-R125, heyecan veren yeni bir motosiklettir. En iyi güç-ağırlık oranını sağlar ve üstün yakıt ekonomisi ve yol tutuşu ile hafif 125cm3 sınıfında en güçlü hızlanmayı sunar. Her şeyden önce o bir Suzuki GSX-R: Herkesin sahip olmaktan gurur duyacağı bir motosiklet. Size en yakın Suzuki bayisinde şimdi kendini GSX-R'ınızı seçin!

 

Dökme Alüminyum Jantlar, Dunlop Lastikler ve Yaprak Tipli Fren Disklerine Sahip Hafif ABS

GSX-R125’in hafif, sportif 10 kollu alüminyum jantları Dunlop D102 lastiklerini taşımaktadır. Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS), piyasadaki en hafif ve kompakt iki kanallı ABS sistemi olan Bosch ABS 10 temel ünitesidir. Proaktif sistem, tekerlek hızını izler ve yaklaşan tekerlek kilidi tespit edildiğinde, gerçek kilitlemeden önce derhal müdahale eder. GSX-R125 üzerine monte edilen kompakt ABS sistemi sadece 0,59 kilogram ağırlığındadır.

* * ABS frenleme mesafesini kısaltmak üzere tasarlanmamıştır. ABS viraj alırken frenleme nedeniyle tekerleklerin kaymasını önlemez. Lütfen dikkatli bir şekilde yolculuk edin.

 

 

 

Suzuki Yeni  GSX-R 125 / ABS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Suzuki Yeni  GSX-R 125 / ABS incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Suzuki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement