Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Suzuki

Suzuki V-Strom 1000XT / ABS

Suzuki V-Strom 1000XT / ABS
Uzunluk
2280 mm
Genişlik
930 mm
Yükseklik
1470 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
1037 CC
Beygir Gücü
100,00 Beygir

Suzuki V-Strom 1000XT / ABS Resimleri

Suzuki V-Strom 1000XT / ABS Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Suzuki V-Strom 1000XT / ABS Hakkında Genel Bilgiler

Daha fazla Macera,

Daha fazla Güven ve Konfor !

Kısaca; Daha fazla V-Strom 1000

 

Dik dağ yollarını fethederken elinizin altındaki bu büyük güç, aynı zamanda kolay manevra kabiliyeti ve sportifliğiyle yüzünüzde bir gülümseme bırakır. V-Strom 1000’ in gelişmiş teknolojisi bu zorlu şartlarda her zaman size güven verir.

 

Devam etmek ve hiç durmadan yol almak için rahatlık ve üstün performansı günlük hayatla birleştirir. Macera, heyecan ve güven hissini birlikte yaşatır.

 

Tek ihtiyacınız. Yeni V-Strom 1000

 

BÜYÜK Miras, BÜYÜK Macera

Gaga tasarımını orijinal DR-BIG modelinden miras alan V-Strom, şehir dışında, dağların ve tüm sınırların üstünde uçuruyor. DR BIG’den alınan miras, artık BÜYÜK ya da günlük maceralarınızı desteklemeye hazır.

 

DR-BIG, “Gaga” stiline sahip ilk macera modeli olup V-Strom markası bu farklı görünümü miras almıştır. Gaganın uç kısmından deponun üstüne kadar giden daha düz bir çizgiyi içeren yeni tasarımı ile atasının bu rekabetçi ruhu daha da coşkulu hale getirilmiştir.

 

 

 

Beklenmedik Durumlara Karşı Gelişmiş Teknoloji

 

Hareket Takip Fren Sistemi” ön ve arka tekerlek hızlarında edinilen bilgileri birleştirir. Yalnızca düz bir çizgide değil aynı zamanda motor bir tarafa doğru yatırıldığında da ABS’nin etkinleşmesini mümkün kılarak gerekli ölçüde fren uygular. Bu yeni sofistike sistem, araç ve tekerlek hızlarının duruşunu hesaplayarak kol veya pedal çalıştırıldığında ABS'nin gerektiğinde devreye girmesini sağlar.

 

 

Yeni V-Strom 1000 ile Yeni Nesil ABS

 

Radyal olarak monte edilmiş dört pistonlu monoblok Tokico fren kaliperleri ve önde çift 310 mm çapında diskler bulunur. Arkada ise tek bir piston kaliperine sahip 260 mm çapında tek disk, güçlü ve kontrol edilebilir bir fren performansı sağlar. Bosch ABS sistemi, yalnızca düz bir çizgide değil aynı zamanda viraj alırken frenleme esnasında da optimum araç dengesi sağlayan 5-eksenli bir Atalet Ölçüm Ünitesi (IMU) kurularak ve ön ve arka tekerlek hızlarından edinilen aracın duruş bilgileri birleştirerek “Hareket Takip Fren Sistemine” aktarır. Bu yeni sofistike sistem, araç ve tekerlek hızlarının duruşunu hesaplayarak kol veya pedal çalıştırıldığında ABS cihazının ihtiyacını değerlendirir. ABS birimi sistemin ihtiyacını değerlendirirken frenleme basıncını azaltacak ve mevcut çekişe göre gelişmiş bir düzeyde basıncın artmasını / azalmasını kontrol etmeye devam edecektir. Gelişmiş ABS kontrolü sayesinde ABS sistemi, pedalda/kolda oluşan minimum geri tepme ile sorunsuz çalışır. Bu da stressiz ve paniksiz bir yolculukla sonuçlanır. V-Strom 1000'deki bir diğer yeni bir özellik ise ön fren basıncı belirli bir basınç uyguladığında otomatik olarak arka frene basınç uygulayan Kombinasyon Fren sistemidir. Hareket Takip Fren Sistemi ile birlikte bu teknoloji, farklı eğik açılarında bile hızı etkili bir şekilde azaltarak ve aracı sabitleyerek virajlardaki ani/aşırı frenleme gibi durumlarda sürücünün tasarlanan çizgiyi belirli bir derece izlemesini destekleyecektir

 

 

Suzuki Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistemi  (TCS)

 

Tercih edilen çekiş kontrol sistemini bir önceki modelden devralan bu sistem, taş döşeli yollar, ikili sürüş ya da uzun mesafeli sürüşlerde stresi ve/veya yorgunluğu minimum düzeye indirmek için veya ağır bir yükün taşındığı zorlu sürüş koşullarında sürücünün gazı güvenle kontrol etmesini sağlar. Çekiş kontrol sistemi, ön ve arka tekerlek hızlarını, gaz kelebeği konumunu, krank konumunu ve vites konumunu çeşitli sensörler ile sürekli olarak izler ve ateşleme zamanını ve hava dağıtımını yöneterek motor gücünü kontrol eder. Çekiş kontrol sistemi iki moddan herhangi birine değiştirilebilir veya kapatılabilir. 1 ve 2 modları zamanlama ve müdahale düzeylerinde farklılık gösterir. Mod 1, sportif sürüşü kesintiye uğratmamak üzere belirli bir derecede arka tekerlek dönüşüne izin veren düşük bir müdahale düzeyine sahiptir. Mod 2 ise kontrol sağlayarak, en küçük kaymaları bile önleyerek ve yağmur veya kaygan yol yüzeyleri gibi durumlarda sürücüyü daha etkili şekilde destekleyerek, anında uygulanan müdahale düzeyine sahiptir. Sol kumanda anahtarı kümesinden çekiş kontrol modu seçilerek ve göstergelerde bunu bir bakışla onaylayarak kolayca ve hızlıca seçim yapılabilir.

 

 

Bireysel Sürücüler için Mükemmel Rüzgar Akışı

 

12V DC soket Arka süspansiyon ayarlayıcısı V-Strom 1000 ABS’deki etkili ön cam, sürücünün üç açıdan kolayca seçim yapmasına olanak tanıyan mandal dili mekanizmasını devralmıştır. Hiçbir alet gerekli değildir ve eldiven takılıyken bile ön cam tek elle kolayca itilerek ideal pozisyon seçilebilir. Ön camın yüksekliği dört cıvata kullanılarak önceden ayarlanmış üç konuma ayarlanabilir. Ön cam 49 mm daha uzun ve uç bölümünde daha küçük bir kavisle yeniden tasarlanmış ve daha az rüzgar basıncı, türbülans, kaska giden ses ve daha net bir görüntü elde edilmiştir. Ayrıca yeni ön cam, tamamıyla üst düzey konfor sağlayarak sürücünün vücudundaki rüzgar korumasını arttırmıştır.

 

 

Şimdi Maceranızı Güvenli Hale Getirmek için Standart

 

Sürücünün ellerine vuran rüzgar basıncını azaltan ve özellikle yağmur veya soğuk havalarda konfor sağlayan opsiyonel Elcik Korumaları sert koşullarda sürüşü desteklemek için standart hale getirilmiştir. Zorlu koşullarda, uzun mesafeli sürüler için opsiyonel Elcik Isıtıcıları monte edilerek kollarda rahatlık ve doğru kontrol sağlanır. Alt gövde, sürücüye ekstra macera hissi vermek üzere standarttır.

 

Basit ve Anlaşılabilir Bilgiler

 

Rahat görülebilen ve kullanımı kolay/anlaşılır gösterge paneli sürücüye zengin bilgiler sağlar. Vites konumu ve hız göstergesi için büyük bir analog devir saatine ve büyük dijital değerlere sahiptir. Alttaki dijital bölüm, kilometre sayacı, ikili günlük kilometre sayacı, saat, yakıt seviyesi, soğutma sıvısı sıcaklığı, ortam sıcaklığı, akü voltajı, kalan yakıtla sürü menzili, ortalama ve anlık yakıt tüketimleri ve çekiş kontrol modlarını görüntüler. Ayrıca anında tanınan LED’ler donma*, uzun far, boş vites, yakıt enjeksiyonu, ABS, Çekiş Kontrol modu ve su sıcaklığı göstergeleri sağlar. Tüm bu bilgilere sol gidon düğmesinden erişilebilir; bu sayede günlük kilometre sayacı sıfırlamak da mümkündür.

 

 

Erişilebilir Kolaylık

 

Anlaşılabilir işlevsellik ve kullanım kolaylığı, V-Strom 1000 ABS’nin cazibelerinden birisidir. İki kişiyle veya bagajla sürüş esnasında gerekli olan arka süspansiyon ön gerilimi gibi fonksiyonlar herhangi bir alet olmadan kolayca uygulanır ve uydu navigasyon sistemlerine güç vermek veya mobil cihazları şarj etmek için gösterge panelinin altına yerleştirilen 12V DC soket, maceranızı destekler.

 

 

Her İki Yolcu için de Rahatlık

 

Sele, daha iyi bir tutuş için yakıt deposuna bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Sportif sürüşte size kontrol duygusu verir. Bu durum hem sürücü hem de diğer yolcu için lüks bir konfor sağlar. Selenin yüksekliği alçak tutulmuş olup sürücüye rahatlama hissi vererek zemine ulaşmayı kolaylaştırır. Yeni tasarlanmış çift dikiş sele SUZUKI logosuyla bir kalite hissi verirken RM-Z modeliyle aynı materyaller kullanılarak yüksek seviyede kavrama sağlar.

 

 

Karşı Konulmaz Güç

 

Güçlü ve çok yönlü 90 derece DOHC V-twin, 996 cm3’lük bir ünite olarak ortaya çıkmıştır. Bu cazip motoru sportif maceralara cevap verecek şekilde olgunlaştırmak üzere 2014 yılında çeşitli bileşenler değiştirilerek ve kapasitesi 1037 cm3’e arttırılarak büyük bir yenileştirme sürecine girilmiştir. Bu V-twin motorun güçlü ve sürücü dostu yapısı, sürüş durumuna ya da arkada bir yolculuk olup olmadığına bakılmaksızın kolay bir hızlanma sağlar. 8000 dev/dak’daki 74kw maksimum güç, sürücüye heyecan verici bir sürüş deneyimi vaat ederken, optimum ağırlıklı manyeto ve volan ile 4000 devirde 101Nm değerinde tork üretmeye yardımcı olur. Bu da sürücünün gerekli gücü elde edebilmesi ve otoyollarda vites küçültme ihtiyacı duymaksızın sollama yapabilmesini sağlar. Ayrıca motorun gelişmiş elektronik kumanda sistemi ve çeşitli mekanik kayıpları azaltma girişimi ile düşük bir yakıt tüketimi elde edilmektedir. Bu özellikleri bir önceki modelden miras alan ünite, daha net bir performans ile sonuçlanan cazibesinde herhangi bir eksiklik olmadan şimdi Euro4 standardına uygundur.

 

 

Düşük Devir Yardımı

 

Yeni Düşük Devir destek sistemi uyarlanarak, beklenmedik bir motor teklemesi endişesi giderilmiştir. Bu sistem, debriyaja basılması esnasında veya düşük devirde sürüş yaparken devreye girer. Sıkışık şehir içi sürüşlerinde debriyaja sık sık basıldığında ve geniş kapasiteli Twins motor düşük devir aralığında çalışırken meydana gelen ani motor teklemesini önler, otomatik olarak rölanti devrini arttırır.

 

Suzuki Kavrama Yardımı Sistemi

Suzuki Kavrama Yardımı Sistemi (SCAS) ile donatılmış debriyaj, hızlı bir şekilde vites küçültüldüğünde kayar bir kavrama sistemi olarak görev yapmakta ve her zaman kolun hafif kullanımını desteklemektedir. SCAS, hem sportif sürüşü hem de uzun sürüşlerde daha az yorgunluğu destekleyen gelişmiş bir debriyaj sistemidir.

 

 

Daha Temiz Performans

Eşsiz olan Suzuki Egzoz Tuning (SET) sistemi, çalışma koşullarında egzoz basıncını optimize etmek üzere egzoz borusunda bir kelebek valf kullanmakta, böylece düşük devirlerde torku arttırmakta ve gaz tepkisini geliştirmektedir. Şimdi Euro4 standartlarını karşılamak için etkili düzeyde emisyon kontrolü gerçekleştiren bir tandem yapılandırılmasıyla konumlandırılmış iki adet katalizör bulunmaktadır. Bu durum olmadığı kadar çekici hale gelirken motorun Euro4 standardında olmasını sağlar.

 

Suzuki Kolay Çalıştırma Sistemi

Önceden motor çalışana kadar sürücü tarafından geleneksel marş anahtarlarına çevrilmesi gerekiyordu; ancak yeni V-Strom 1000 ABS için düğmeye yalnızca bir defa basılarak motorun çalışmasını sağlayan Suzuki Kolay Marş Sistemi uygulanmıştır. Bilgisayarlı bir ECM durumu kontrol eder ve marştan hemen sonra marş motorunu devreden çıkarır.

 

 

Performansı Arttıran Elektrik

 

Açık tip redresör, mekanik kayıpları azaltmak için elektrik üretmezken manyeto bağlantısını keser, bu da düşük ve orta aralık motor devirlerinde daha güçlü tork sağlar. Bununla birlikte 32-bit motor kumanda modülü, hassas motor yönetimi sağlar ve böylece yakıt ekonomisini geliştirerek daha fazla doğrusal gaz tepkisine izin verir.

 

Sadece V-Strom 1000XT ABS için Özel Donanımlar

 

Telli jant ile donatılmış şekilde V-Strom 1000XT, ürün serisine katılmıştır. V-Strom 1000XT’un tarzla ilgili daha fazla konusundaki bir özelliği, bir sonraki macera seviyesini destekleyen konik gidonlardır. V-Strom 1000XT, telli jantlarda kullanılabilen iç lastiksiz tekerlek uygulamasına uyum sağlamaktadır. Tellerin esnek özelliği sayesinde yoldan kaynaklı darbeyi emer ve bu da sürücüye daha fazla rahatlık ve olağanüstü sürüş keyfi sağlayarak daha yumuşak bir sürüş hissi ile sonuçlanır.

 

 

Ayarlanabilir Süspansiyon ve Jant Seçimi

 

Öndeki 19 inç ve arkadaki 17 inç jantlar, üstün bir denge istikrarına ve tüm sürüş koşulları ile başa çıkabilmek için çevikliğe sahiptir. V-Strom 1000 ABS, hafif 10 telli alüminyum dökme jantların mirasını almakta ve V-Strom 1000XT, telli jantlarda kullanılabilen iç lastiksiz tekerlek uygulamasına uyum sağlamaktadır.

 

Siyah anodize 43 mm ters ön çatallar ve ayarlanabilen arka çift amortisör, bir yolcu ve tam bagajla birlikte bile mükemmel yol tutuşu ve pürüzsüz, konforlu bir yolculuk sağlamaya yardımcı olur. Hem ön hem de arkadaki süspansiyonlar, sürücünün herhangi bir duruma uyacak şekilde yaşadığı hissi en üst düzeye çıkarmak için tamamen ayarlanabilirdir.

 

 

Hafif ve Kolay

 

1037 cm3 eşsiz kapasitesi ile V-Strom 1000 ABS, yüksek miktarda güç ve hafiflik konusunda optimum dengeyi elde etmiştir. Hafiflik, düşük yakıt tüketimini desteklerken manevra kabiliyete ve daha sportif bir sürüşe katkıda bulunmaktadır. 1200 cm3 sınıfı macera modelleri ile gezinti yapmak, sürücünün V-Strom 1000 ABS’nin tempoyu yönetmekte herhangi bir zorluk çekmediğini değil aynı zamanda hafif karakterinin avantajlarını fark etmesini sağlayacaktır.

 

Konforlu ve Rahat Sürüş Pozisyonu

 

Dik ve rahatlatıcı sürüş pozisyonu herhangi bir araziye, maceraya veya çoğu bireysel sürücüye uyum sağlayacaktır. Sürücüye yalnızca rahatlık değil, aynı zamanda güvenli kontrol hissi vererek şehirden uzak mesafedeki macera turlarına kadar çeşitli sürüşleri desteklemektedir. Sürüş ne kadar uzun sürerse sürsün, sürücü yorgunluk hissetmediğinin farkına varır ve mükemmellik ortaya çıkar.

 

 

Optimum Dengeye Sahip Çift Direkli Alüminyum Şase

 

V-Strom 1000 ABS, ince, çift direkli alüminyum alaşım bir çerçeve üzerine inşa edilmiş olup, yumuşak bir sürüş ya da istenildiğinde sportif bir sürüş deneyimi sağlamakta ve hafif yapısı sayesinde yakıt ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca alüminyum salıncak, düz bir çizgi dengesi ve yüksek düzeyde viraj alma kabiliyeti sağlayacak bir uzunluğa ayarlanmıştır. Motosiklet, bagaj ve/veya bir yolcu ile tamamen yüklenmiş olsa dahi yüksek hızda güven vererek gider.

 

 

Yükleyin ve Hazır Olun

 

Uzun mesafeli yolculuk performansı hatta iki kişiyle sürüş için tanınan opsiyonel entegre üçlü bagaj sistemi, V-Strom 1000 ABS’nin cazibesini artırmak için önemli bir seçenektir.Gövdenin arka kısmı bu entegre üçlü bagaj sistemini barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çantaların tümü gövdenin ağırlık merkezine yakın bir yere yerleştirildiğinde, hatta tam yüklendiğinde bile yol tutuşundaki etkisi minimum olup, stres yaratmayan bir kullanıma ve dengeye katkıda bulunur.

 

 

 

Üç çantanın hepsi de kontak anahtarı ile kilitlenebilir. Mevcuttaki 35L üst çantaya ilave olarak, ürün serisine uzun mesafe için daha fazla bagaj kapasitesi ve iki kişilik sürüş turları güveni verilerek iki adet tam yüz kaskını tutabilen 55L bir üst çanta getirilmiştir.

 

 

 

Yeni V-STROM 1000 ‘in Özet Olarak Başlıca Özellikleri**

 

V-Strom, kendi segmentideki en hafif motosiklettir!

Bakım aralığı: 1.000km sonrası ve müteakiben hangisi önce dolarsa her 12.000km'de veya her 12 ayda birdir.

Yeni motor tamamıyla revize edilmiş olup, alt ve üst devir aralığında yüksek devir torku sunar.

Fabrika çıkışlı üç kademeli çekiş kontrol sistemi, çoğu durumda 1200 cc sınıfına ait modellerde bulunur.

Suzuki, bilinçli olarak silindir hacmini 1200cm³ değerine çıkarmadan devir torku ve ağırlık/ebat arası optimum ilişkisini, mevcut V2 grubunu 1037cm³ değerinde sunar.

Yeni V-Strom 1000’in motoru oldukça tasarrufu olup, 20 litre depoyla 400 kilometre üstü yol yapmaktadır.

 

 

Bu veriler teknik özellikler ve standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanımlar hakkında bilgi verir. Görsellerdeki araçlar Türkiye'de satılan araçlardan donanım açısından farklılık gösterebilir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., araçların model, teknik özellik, standart ya da opsiyonel olarak sunulan donanım ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan renklerin ton ve parlaklıkları gerçek renklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle donanım, teknik özellik, açıklama ve görseller ile satışa sunulan araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Bu site, içinde belirtilen özelliklere ilişkin bir taahhüt teşkil etmez. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri hakkında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için yetkili satıcılarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

 

Geniş Aksesuar Yelpazesi

 

Soğuk mevsimlerde ya da yağmurda sürüş yaparken sürücülerin minnettar kaldığı elcik ısıtıcılarında bir model değişikliği yapılmıştır. Yeni tip, daha ince bir elciğe sahiptir ve standart elciklerin neredeyse aynısı olup kullanmadığınızda bile doğal hissettirmektedir. Ayrıca cihazın kompakt ve kolay monte edilmesini sağlamak üzere sol elciğin içine anahtar yerleştirilmiş ve elciğin içerisindeki sıcak tel, daha verimli bir ısıtma verimliliği sağlamak için elciğin her tarafına konumlandırılmıştır. Aksesuar yelpazesi, LED sinyaller, zincir koruması, tur camı ve yükleme sırasında kullanışlı olan bir orta ayak gibi öğelerle hala zenginken, elcik ısıtıcıları ile birleştirilmiş opsiyonel elcik korumaları artık standarttır.

 

 

 

Suzuki V-Strom 1000X / ABS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Suzuki V-Strom 1000X / ABS incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Suzuki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle