Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Suzuki

Suzuki GSX-S 1000F / ABS

Suzuki GSX-S 1000F / ABS
Uzunluk
2115 mm
Genişlik
795 mm
Yükseklik
1180 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
999 CC
Beygir Gücü
0,00 Beygir

Suzuki GSX-S 1000F / ABS Resimleri

Suzuki GSX-S 1000F / ABS Yorumları

Suzuki GSX-S 1000F / ABS Misafir 29.01.2019
çok konforlu bir motor
(0)
Cevap Yaz

Suzuki GSX-S 1000F / ABS Misafir 20.07.2018
çok hızlı severek binebilirsiniz
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Suzuki GSX-S 1000F / ABS Hakkında Genel Bilgiler

Spor Motosikletin Ötesi

Supersport efsanesinin küllerinden safkan bir spor roadster doğuyor. GSX-S1000F / ABS. Bu heyecan uyandırıcı makinenin ince kaplamasının arkasında dünyayı dize getiren GSX-R1000'in ünlü motoru ve grenajları yatıyor. Yolda kusursuz sürüş keyfi yaşatmak için tasarlandı Efsanevi performansla yola çıkın. Ne konfordan ne de güçten vazgeçin. Spor motosikletin ötesine geçin. Safkan spor bir roadster sürün.

 

GSX-S1000F / ABS, 2005-2008 yılları arasındaki GSX-R1000'de efsane haline gelen dört zamanlı, sıvı soğutmalı, DOHC, 999 cm3 , sıralı dört silindirli motorun cadde versiyonuna sahiptir. Yeniden optimize edilen bu müthiş motor, düzgün gaz tepkisi ve kontrollü bir anlık hızlanma sağlar. Böylece sürücüsünde adeta adrenalin patlamasına neden olan müthiş bir performans deneyimi yaşatır.

GSX-S1000F / ABS’nin Motor Kumanda Modülü (ECM) en yeni teknolojilerle donatılmıştır ve spor sürüş için optimize edilmiş ayarlara sahiptir. ECM'nin kontrolü altındaki önemli teknolojilerden biri GSX-R efsanesinin her zaman bir parçası olmuş olan Suzuki Çift Gaz Kelebeği Valfi (SDTV) sistemidir. SDTV verimli performans ve düzgün güç dağıtımı elde edilmesine yardımcı olur.

Suzuki'nin gelişmiş çekiş kontrol sistemi, sürücünün farklı koşullarda gazı daha güvenli şekilde kontrol edebilmesini sağlar, böylece, spor sürüşü daha keyifli ve daha az yorucu hale getirir. Sistem ön ve arka tekerlek hızlarını, gaz kelebeği konum sensörünü, krank konumu sensörünü ve vites konumu sensörünü saniyede tam 250 kez kontrol eder. Patinaj tespit ettiğinde ateşleme zamanlamasını kontrol ederek motor çıkışını düşürür. Sistemin motor çıkış kontrolü o kadar düzgün ve doğaldır ki, sürüş keyfini asla etkilemez. Sürücü, sistemi 3 moddan birine ayarlayabilir veya kapatabilir. Modlar hassasiyet bakımından değişir. Birinci mod sistemden minimum müdahale ile spor sürüş almak içindir. İkinci mod tipik yol koşulları için ideal bir denge sağlar. Üçüncü mod kötü koşullarda sürüş için maksimum çekiş kontrolü sağlar.

GSX-S1000F / ABS, 2014 GSX-R1000'le aynı üst seviye, radyal monte Brembo tek gövdeli kaliperlere sahiptir. Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS) sert frenleme sırasında bile sürücünün yön kontrolünü sürdürmesini sağlar. Tekerlek hızlarını tekerlek dönüşü başına 50 kez izler ve durma gücünü mevcut çekiş gücüyle eşleştirir. ABS Kumanda Birimi, motosikleti atikliğini negatif etkilememesi için kompakt, hafif tasarlanmıştır.

Gösterge bütünü hafif, parlaklığı ayarlanabilir bir LCD ekran şeklindedir. Okunabilecek göstergeler hız göstergesi, devir göstergesi, kilometre sayacı, çift yol sayacı, vites konumu, soğutma suyu sıcaklıkları, sürüş menzili, ortalama yakıt tüketimi, anlık yakıt tüketimi, çekiş kontrolü ve bir saat bulunur. Beyaz arka ışık geceleri mükemmel görülebilirlik sağlar. Ekranın kenarlarında, sinyal lambaları, uzun far, arıza, ABS, çekiş kontrolü, soğutma suyu sıcaklığı ve yağ basıncı için LED göstergeler bulunmaktadır.

Suzuki, GSX-S1000F / ABS'nin çevik ve keyifli bir sürüş karakteristiğine sahip bir motosiklet olması için kompakt, hafif bir paket formunda yepyeni bir şasi tasarlamıştır. Şasinin her bir ayrıntısı şehir caddelerinden virajlı dağ yollarına kadar gerçek dünya koşullarında mükemmel bir yol tutuşu ve kontrole sahip olmaya odaklanıldığını göstermektedir.

 

 

 

 

Suzuki GSX-S 1000F / ABS fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Suzuki GSX-S 1000F / ABS incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Suzuki modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement