Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kuba

Kuba VIP TRACK 250 / T3

Kuba VIP TRACK 250 / T3
Uzunluk
1775 mm
Genişlik
1030 mm
Yükseklik
1060 mm
Soğutma
Hava
Motor Hacmi
176 CC
Beygir Gücü
12,34 Beygir

Kuba VIP TRACK 250 / T3 Resimleri

Kuba VIP TRACK 250 / T3 Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kuba VIP TRACK 250 / T3 Hakkında Genel Bilgiler

Maceraperest Deneyim

Daha önce ATV kullanma deneyiminiz olmadıysa VIP Track 250 sizin için en iyi seçenek. Basit kullanım, engebeli yollarda rahat ve yeni keşifler için ideal bir traktördür.

Macera severlerin vazgeçilmezi haline gelen VIP Track 250 kullanım pratikliği, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla çok farklı bir modeldir. Çok hafif olan VIP Track 250, kullanım avantajı sağladığı gibi taşıma kolaylığı da sağlıyor. Güçlü ve geniş çamurluklar sizi çamur ve pislikten korurken, ön ve arka taşıyıcılar her türlü yükünüzü taşımak için VIP Track 250’yi elverişli hale getirir.Tasarım Harikası

VIP Track 250 modeli, üstün performansının yanı sıra benzersiz ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Her rengin ayrı bir hava kattığı modern bir tasarıma sahip olan VIP Track 250 ile eşsiz bir deneyim kazanacaksınız.

Gücün Diğer Adı

VIP Track 250’nin motor gücü boyutlarının çok ötesindedir. Sağlam ve kıvrak yapısıyla VIP Track 250 yüksek hızlarda bile harika bir sürüş hissi verir.

VIP Track 250’nin gövdesine takılan çelik taşıyıcılar, önde arkada yükünüzü ve ekipmanınızı taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu taşıyıcılar römorka gerek duymadan günlük kullanacağınız eşya ve ekipmanlarını kolayca taşımanızı sağlar.


 Kuba   VIP TRACK 250 / T3 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  VIP TRACK 250 / T3  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kuba,  VIP TRACK 250 / T3 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kuba modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement