Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kuba

Kuba RUHA 125

Kuba RUHA 125
Uzunluk
1980 mm
Genişlik
770 mm
Yükseklik
1050 mm
Soğutma
Basınçlı hava
Motor Hacmi
124 CC
Beygir Gücü
8500,00 Beygir

Kuba RUHA 125 Resimleri

Kuba RUHA 125 Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kuba RUHA 125 Hakkında Genel Bilgiler

Yeni Gözdeniz

2017 yılının en gözde modelleri arasında yer alacak olan Ruha 125; yenilikçi tasarımsal çizgileri, hissedilir şekilde sağlam duruşu ve üstün performansı ile motosiklet tutkunlarının yeni gözdesi almaya en büyük aday. Ruha 125 ile yenilikçi performansı yaşamaya hazır olun.Kıskanılmaya Alışın!

Kusursuz hatları ve detaylarıyla Ruha 125 sahiplerini, gururlandıracak, henüz sahip olmayanları ise kıskandıracak. Sahip olduğu egzoz ile gücün sese dönüşümüne şahit olacaksınız.

Kelimelerle anlatılması ve emsalleriyle kıyaslanması zor olan Ruha 125 tasarımıyla ve performansıyla yolların tek hakimi olmaya aday.

Modern Tasarım

Ruha 125, tasarım farkıyla sınıfının diğer modelleri arasından hemen fark edilebilir bir özelliğe sahiptir. Detaylı incelediğinizde her ayrıntısı ve her çizgisinde tamamen özgünlük ve kaliteyi dolu dolu hissedeceğiniz Ruha 125 ile tüm gözler üzerinizde olacak.


 Kuba RUHA 125 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  RUHA 125  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kuba,  RUHA 125 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kuba modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement