Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kuba

Kuba RACER 380 / T3

Kuba RACER 380 / T3
Uzunluk
2015 mm
Genişlik
1140 mm
Yükseklik
1195 mm
Soğutma
Sıvı
Motor Hacmi
275 CC
Beygir Gücü
7,11 Beygir

Kuba RACER 380 / T3 Resimleri

Kuba RACER 380 / T3 Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kuba RACER 380 / T3 Hakkında Genel Bilgiler

LCD Panel

LCD veri göstergesi, Racer 380’nin kullanım değerlerini doğru gösteren bir ölçere sahiptir. Panelde süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.Tasarım Harikası

Kompakt tasarımı ve ayarlanabilir süspansiyonu, Racer 380’nin zeminden yüksekte kullanılmasını sağlamaktadır. Geniş şasi, mükemmel denge ve kullanım kolaylığı sağlarken; güçlü korumalar, herhangi bir engelle karşılaşıldığında traktörün ve sürücüsünün zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Çekiş Sistemi

Racer 380’de her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak yapıldığı gibi şaft çekiş sistemi de bunlardan en önemlisidir. Bu sistem traktörün direksiyon hakimiyetine hafiflik ve çeviklik katarken bütün gücü tekerlere eşit olarak dağıtır. Çekiş sistemiyle sorunsuz ve güçlü bir yol tutuşu sağlarken daha fazla güç gerektiren yük taşıma, sanayi ve çiftçilik gibi işlerinizde de emrinizdedir.


 Kuba   RACER 380 / T3 modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  RACER 380 / T3  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kuba,  RACER 380 / T3 incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kuba modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement