Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Kuba

Kuba HUSSAR 110 / OFF ROAD

Kuba HUSSAR 110 / OFF ROAD
Uzunluk
1400 mm
Genişlik
850 mm
Yükseklik
925 mm
Soğutma
Hava
Motor Hacmi
107 CC
Beygir Gücü
7,00 Beygir

Kuba HUSSAR 110 / OFF ROAD Resimleri

Kuba HUSSAR 110 / OFF ROAD Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör

Kuba HUSSAR 110 / OFF ROAD Hakkında Genel Bilgiler

Yüksek Kalite

Sınıfında lider olmak için tasarlanan Hussar 110, üstün performans sunmakla yetinmeyip sınıfının en lüks ve üstün kaliteli traktör modeli olmaya aday. Kullanışlı özellikleri ve kaliteli malzemesiyle farklı bir konsepte sahiptir.Göz Alıcı Tasarım

Hussar 110, oldukça kibar ve etkileyici bir görünüme sahiptir. Tasarımsal açıdan modern görüntüsüyle birlikte mütevazi özeliklerine rağmen gösterdiği performansını birleştirdiğinde ortaya etkileyici bir model çıkıyor.

Yüksek Performans

Hussar 110 modeli; gösterdiği üst düzey performansla ve en zorlu yolları bile büyük kolaylık ve ustalıkla aşmasıyla sınıfının diğer modellerine kıyasla çok daha yüksek güç ve performans hacmine sahiptir.

107 cc alt motor gücüne rağmen mükemmel ötesi bir performans modeli olan Hussar 110, ergonomik boyutlarına ve mütevazi görünümüne rağmen vazgeçilmez bir modeldir.


 Kuba   HUSSAR 110 / OFF ROAD modeli, markanın popüler modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beğenilen motosiklet modelleri arasında yer alan  HUSSAR 110 / OFF ROAD  fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Kuba,  HUSSAR 110 / OFF ROAD incelemesi için sitemiz üzerinden ayrıntılı özelliklerine, resimlerine, videolarına ve motosiklet kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca tüm Kuba modelleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 


Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement